Leica Pinmaster II PRO

Kód: 40539
€601 €500,83 bez DPH
Skladom
Variant

Detailné informácie

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
Garancia bezpečného nákupu
Spoľahlivý obchod
Spoľahlivý obchod
Viac ako 29 rokov skúseností
Vrátenie tovaru do 30 dní
Vrátenie do 30 dní
Vrátenie tovaru do 30 dní

Podrobný popis

Vášen, radosť, golf

Skvelý vzhľad
Leica Pinmaster II Pro v známom štýle Pinmaster. Pútavý, elegantný a prémiový vzhľad vysokokvalitného bieleho tela. Nový Leica Pinmaster II Pro ma vynikajúci vzhľad a materiál, čo zaručuje bezkonkurenčnomsť vo farebnom svete golfových laserov. Leica Pinmaster II Pro zachováva všetky pozitívne aspekty svojho predchodcu a kombinuje ich s novými technickými odleskami ako ACD ™. Nový Pinmaster II Pro vybavený červeným LED displejom a odpočtom s jasom okolitého svetla. To zaručuje, že Leica Pinmaster je automaticky pripravený na použitie a odstraňuje nutnosť nastavenia pre okolité podmienky. V kombinácii s osvedčenými vlastnosťami AquaDura® vrstvy, ktorá odpudzuje nečistoty a vodu z objektívu, robí Leica Pinmaster II Pro perfektné do každého počasia.
Vylepšená funkcia First Target Logic
V novom Leica Pinmaster II Pro sme zlepšili to, čo už bolo perfektné. Vďaka zlepšenej funkcii Leica First-Target Logic sa môžete úplne spoľahnúť na meranie. Ak si nie ste istí, či ste zmerali vzdialenosť k správnemu cieľu, Leica Pinmaster II Pro Vám dáva signál, keď bola funkcia First Target Logic úspešne použitá. Ak ste zmerali vzdialenosť ku kolíku a nie strom za ním, odčítanie reaguje rýchlym blikaním. To vám ušetrí čas druhého merania a umožní Vám plne sa sústrediť na svoju hru. Táto vizuálna spätná väzba samozrejme funguje aj pri použití technológie ACD ™.
VÝHODY
  • biela farba
  • červený LED Displej
  • First Target Logic
  • povrch Aqua Dura
  • 7 x zväčšenie
NEW:
  • ACDTM – meranie vzdialenosti s kompenzáciou uhla sklonu
  • Optická spätná väzba po úspešnom použití funkcie First Target Logic

ACDTM – Meranie vzdialenosti s kompenzáciou uhla sklonu
Upravuje vzdialenosť strely podľa sklonu terénu.
Leica First Target Logic Vďaka funkcii logiky prvého cieľa Vám zariadenie vždy poskytne správnu vzdialenosť ku vlajke, nie ku stromu za ňou. Optická spätná väzba Po úspešnom použití funkcie First Target Logic zabliká zameriavací bod. 7násobné zväčšenie Obrovské zväčšenie na jednoduché zacielenie na vlajku. LED – Displej Automatické nastavenie správneho jasu červeného LED displeja. Osvedčená Farba Osvedčená biela farba dodáva modelu, Leica Pinmaster II Pro, výnimočný nadčasový a štýlový dizajn.
KONKURENČNÉ VÝHODY ACDTM – Meranie vzdialenosti s kompenzáciou uhla sklonu Výpočet neprebieha na základe bežnej golfovej balistiky. ACD TM využíva pri výpočte okrem informácií o sklone terénu aj špecifický uhol dopadu danej palice. Optická spätná väzba Už žiadne rušivé zvuky alebo vibrácie. Len šikovné potvrdenie, že vaše meranie je správne a zasiahnete požadovaný cieľ 7násobné zväčšenie Obrovské zväčšenie na jednoduché zacielenie na vlajku. Väčšina golfových diaľkomerov disponuje 5 alebo 6-násobným zväčšením. LED – Displej Jediný golfový diaľkomer s červeným LED displejom namiesto čierneho LCD displej. V kombinácii s automatickou reguláciou jasu a žiadnymi rušivými znakmi na displeji je model Leica Pinmaster II Pro absolútnym štandardom v oblasti optiky. Osvedčená farba a kryt Osvedčená biela farba poskytuje modelu Leica Pinmaster II Pro výnimočný, nadčasový a štýlový dizajn. Spolu s odolným krytom s uhlíkovými vláknami je model Leica Pinmaster II Pro nielen najkrajším, ale aj najkvalitnejším laserovým diaľkomerom určeným na použitie pri hre golfu. Leica First Target Logic Vďaka špeciálnej zabudovanej funkcii Leica First Target Logic Vám modely Pinmaster II Pro aj Pinmaster II vždy poskytnú správnu vzdialenosť k vlajke, nie k stromu za ňou.
TECHNICKÉ PARAMETRE Zväčšenie: 7x Priemer prednej šošovky: 24 mm Výstupná pupila: 3.4 mm Šefo faktor: 13 Zorné pole na 1 000m: 115 m Očný reliéf: 15 mm Dioptrická kompenzácia: +/- 3.5 dpt. ACDTM - Meranie vzdialenosti s kompenzíciou uhla sklonu: áno Vzdialenosť: od 10 do 750 m Presnosť: ± 1 m na 366 m, ± 2 m na 750 m, ± 0,5 % nad 750 m Displej: LED displej so 4 číslicami, ľahko čitateľný za každého svetla Okuláre nastaviteľné pre okuliare: áno Očnice: odnímateľné, gumené Systém hranola: Hranoly s vrstvou, fázové korekcie P40 Vodotesnosť: do 1 m Telo: uhlíkom tvrdený plast Rozmery (Š x V x H): 113×75×34 Hmotnosť: približne 220 g vrátane batérie Prepínač meter/yard: Áno Laser: Oku bezpečný neviditeľný laser podľa EN a FDA triedy 1 Rozbiehavosť laserového lúča: približne 0.5×2.5 mrad Doba zamerania: maximálne 0.85 s Režim merania: skenovanie Prvý cieľ: Najbližšia hodnota vzdialenosti je zobrazená, zároveň je k dispozícii niekoľko nameraných hodnôt Napájanie: 1×3 V / lítiové batérie Životnosť batérie: približne 2000 meraní pri teplote 20°

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: