Detektor úniku plynu - Gas Sniffer B10

Kód: GAS SNIFFER B10
ZadarmoZadarmo
Detektor úniku plynu - Gas Sniffer B10
€230 €191,67 bez DPH
Skladom

Gas Sniffer B10

Detailné informácie

Podrobný popis

Detektor úniku plynu - Gas Sniffer B10

v cene je aj skúšobný protokol

Detektor úniku plynu Gas Sniffer B10 je digitálny ručný detektor plynu s externým snímačom umiestneným na ohybnom krku, ktorý uľahčuje prístup aj ku nedostupným miestam a tak presné zistenie miesta úniku plynu. Detektor má polovodičový snímač citlivý na nízke koncentrácie uhľovodíkových plynov, predovšetkým na metán, propán a bután.

 

Prístroj môže merať koncentráciu metánu aj LPG (zmes propán-bután).Meraná koncentrácia plynu je zobrazená na veľkom LCD číslicovom displeji a zároveň je zobrazená koncentrácia aj formou analógovej stupnice až do 100 % meracieho rozsahu. Detektor môže byť napájaný buď alaklickými batériami alebo nabíjateľnými akumulátormi. Taktiež môže byť detektor napájaný priamo cez sieťový adaptér 12V (voľba). Keď je pripojený adaptér, batérie sú odpojené. Sieťový adaptér nenabíja vložené akumulátory. Pre nabíjanie akumulátorov musí byť použitá správna nabíjačka batérií.

 

Detektor má špeciálnu funkciu pre autozero (nulovanie snímača pri posune nuly) a automatické vypnutie po určitom čase (nastaviteľný čas 0 - 30 min).Zvukový alarm s premenlivou intenzitou signalizuje výšku koncentrácie plynu. Pomocou ovládacích gombíkov je možné meniť rôzne parametre ako jednotku merania, dobu pre automatické vypnutie, akustický alarm pri prekročení mer. rozsahu. Súčasťou dodávky je aj prvotný SKÚŠOBNÝ CERTIFIKÁT (kalibrácia skúšobným plynom). Vykonávame aj následné rekalibrácie, záručný a pozáručný servis. Ideálny pre servis plynových zariadení a pre pravidelnú kontrolu úniku plynu v kotolniach.  

 

Hlavné vlastnosti detektoru plynu:  Parameter  Popis  Napájanie  6 x 1,5 V AAA alkalické batérie  Detekovaný plyn  CH4 a LPG  Merací rozsah  0-10000 ppm / 0-1 % obj. / 0 - 20 % LEL (CH4)  Typ snímača  polovodič  Automatické vypnutie  nastaviteľné v rozsahu 0 - 30 min / OFF  Doba prevádzky s batériami  7-10 hodín (pri súvislom meraní)  Indikácia  číslicový displej / akustický alarm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.