ATN

ATN je popredným výrobcom a vývojárom precíznej optiky nočného videnia a termovíznych zariadení. Za dve desaťročia vybudovali spoločnosť zameranú na kvalitu, inováciu a poskytovanie hodnoty zákazníkom. Spoločnosť ATN poskytuje najväčší sortiment optických zariadení so špičkovou kvalitou, ktorú ocenia aj nároční zákazníci po celom svete.

ATN Europe LTD je popredným výrobcom a vývojárom presnej optiky nočného videnia a termálneho zobrazovania. Za viac ako dve desaťročia od svojho založenia vyvinula spoločnosť ATN najväčší výber optických zariadení pri slabom osvetlení, ktoré uspokoja spotrebiteľov. ATN Europe LTD neustále dodáva nové a inovatívne technológie v oblasti slabo osvetlenej optiky a inteligentných zariadení. 

5 položiek celkom
ATN X Sight 5 LRF 3 15x
Novinka
€1 390

Model ATN X-Sight 5 LRF 3-15x je vybavený integrovaným laserovým diaľkomerom, ktorý umožňuje presné meranie vzdialenosti k cieľu. Jadrom zameriavacieho systému ATN X-Sight 5 LRF...

Kód: ATNS5LRF
ATN OTS 4T 384 4,5 18X TERMOVÍZNY MONOKULÁR
Novinka
ZADARMOZADARMO
€2 550

Nová generácia tepelných senzorov je tu a poháňa ich dvojjadrový Obsidian IV od ATN 

Kód: TIMNO4384A
ATN ODIN
Novinka
€1 759

Tento kompaktný termo monokulárny ďalekohľad sa zmestí do jednej ruky a ľahko sa s ním manipuluje, čo používateľovi poskytuje všestrannosť a ľahký prístup k menu. 

Kód: TIMNODN335X
ATN dialkokomer
Akcia
ZADARMOZADARMO €340 –15 %
€289

Laserový diaľkomer ATN s Bluetooth aplikáciou

Kód: ATN1500
binox 4k 02
Akcia Novinka
ZADARMOZADARMO €1 090 –9 %
€990

Inteligentný ďalekohľad pre denné/nočné videnie Ultra HD s laserovým diaľkomerom

Kód: ATNBINOX4K

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom