Dohľadávačka XP MI-6

Kód: MI-6
€168 €140 bez DPH
Skladom

Prvá inteligentná dohľadávačka! Mimoriadny dosah aj citlivosť. Dva zvukové režimy, vibrácie, 50 stupňov citlivosti, vodotesná do hĺbky 6 metrov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dohľadávačka XP MI-6

Prvá inteligentná dohľadávačka! Mimoriadny dosah aj citlivosť. Dva zvukové režimy, vibrácie, 50 stupňov citlivosti, vodotesná do hĺbky 6 metrov. 

Dohľadávačka nálezov XP MI-6

XP predstavuje MI-6 – prvú inteligentnú dohľadávačku na svete.

Jedná sa o úplne inovatívne funkcie a vlastnosti, ktoré prinášajú nové možnosti využívania dohľadávačky. Plný komfort s využitím všetkých funkcií ponúka majiteľom detektorov XP Deus/ORX, kde MI-6 má jedinečnú vlastnosť a to spárovať dohľadávačku s Deusom/ORX, signály z dohľadávačky potom počúvate priamo do bezdrôtových slúchadiel alebo z reproduktora jednotky. Na hlavnej jednotke potom tiež upravujete pokročilé nastavenia. K dispozícii je tiež funkcia pre vyhľadanie stratenej dohľadávačky atď.

nova-xp-dohledavacka-mi-6-ikony

Dohľadávačka nie je samozrejme určená iba pre majiteľov detektorov XP Deus/ORX. MI-6 môžete používať ako „bežnú" dohľadávačku. Bežnú uvádzame skutočne v úvodzovkách, pretože okrem bežných funkcií prináša MI-6 funkcie, ktoré žiadna iná dohľadávačka na trhu neponúka.

Tí z vás, ktorí sa venujú hľadaniu vo vode či pod vodou ocenia jej vodotesnosť až do hĺbky 6 metrov. Všetky funkcie ovládate iba jedným tlačidlom. K dispozícii sú dva zvukové režimy - PULSE a PITCH, 7 prednastavených programov, veľmi kvalitné otočné puzdro s klipom na opasok doplnené bezpečnostným lankom. Ergonomická rukoväť skvele padne do ruky. Lítiová nabíjacia batéria, ktorá vydrží až 90 hodín prevádzky (pri spojení s Deusom).

U XP mysleli tiež na to, že každému z nás sa môže podariť dohľadávačku stratiť . Je to vec nepríjemná a každého určite zamrzí. Vďaka prepojeniu MI-6 s Deusom/ORX máte ďaleko väčšiu šancu stratenú dohľadávačku nájsť a to aj niekoľko dní po jej strate. Prídete z hľadania a zistíte, že ste dohľadávačku vytrúsili niekde v lese. Stačí sa vrátiť späť do terénu a na hlavnej jednotke Deuse/ORX zapnúť funkciu vyhľadávania stratenej dohľadávačky. Potom už stačí len prejsť približnú trasu, po ktorej ste sa pohybovali a akonáhle sa k priblížite na dostatočnú vzdialenosť tak hlavná jednotka aktivuje na dohľadávačke zvukový alarm a vy len počúvate odkiaľ sa dohľadávačka ozve. Opravu chytré riešenie.

Pri používaní dohľadávačky MI-6 s Deusom/ORX prichádza k slovu anti-interferenčný systém , ktorý zabráni rušeniu dohľadávačky s detektorom. Všetko funguje veľmi dômyselným spôsobom. Vo chvíli kedy zapnete dohľadávačku dôjde k okamžitému "uspaniu" vášho detektora a zvuková signalizácia je prenášaná z dohľadávačky priamo do bezdrôtových slúchadiel. Skvele tak vnímate tóny bez rušenia okolitým hlukom. Na hlavnej jednotke potom môžete vykonávať pokročilé nastavenia dohľadávačky. stlačením tlačidla tak sa váš Deus/ORX okamžite aktivuje a vy môžete pokračovať v hľadaní.

obsah balenia

Špecifikácia:

Batérie   Dobíjacie lítium
Rádiová frekvencia 2,4 GHz
Citlivosť 3 úrovne + preladenie
LED,vibrácie,Audio   Áno
Režim zvuku Pitch/Pulse
Obsah balenia Puzdro, popruh, nabíjací kábel
Vosotesnosť 6 metrov
Hmotnosť 170 g
Teplota použitia: - 5°C až + 40°C
Povolená teplota pri zaťažení: 0°C až + 35°C
Záruka 2 roky
Vyrobené    Francúzsko
Rozmery  24 x 3,8 cm
Detekčná frekvencia:

12 kHz

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MN Avatar autora | 19.4.2023
Zatiaľ super

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

XP Metal Detectors vymýšľa a vyvíja výkonné, selektívne a predovšetkým ergonomické detektory kovov.  Rada DEUS predstavuje technologický prelom a predstavuje inováciu v spôsobe navrhovania detektora kovov.