Dohľadávací detektor kovov Minelab PRO-FIND 35

Kód: M2
€120 €100 bez DPH
Skladom

Dohľadávací detektor kovov Minelab PRO-FIND 35.

Detailné informácie

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
Garancia bezpečného nákupu
Spoľahlivý obchod
Spoľahlivý obchod
Viac ako 29 rokov skúseností
Vrátenie tovaru do 30 dní
Vrátenie do 30 dní
Vrátenie tovaru do 30 dní

Podrobný popis

Dohľadávací detektor kovov Minelab PRO-FIND 35. 

Nový pinpointer Minelab PRO-FIND 35 sa rýchlo stane nevyhnutnou súčasťou Vašej hledačské výbavy. PRO-FIND 35 ponúka bezkonkurenčne presnú identifikáciu vzdialenosti predmetu, vďaka skvele riešenému audiu a vibráciám.  

Nový pinpointer Minelab PRO-FIND 35 se rychle stane nezbytnou součástí Vaší hledačské výbavy. PRO-FIND 35 nabízí bezkonkurenčně přesnou identifikaci vzdálenosti předmětu, díky skvěle řešenému audiu a vibracím. Konstrukce pinpointru je odolná a jasně viditelná. Plusem je ponořitelnost do vody a to až do 3 metrů a zcela výjimečná je pak schopnost rozpoznávat cíle z barevných kovů a železa. Pokud se tak pohybujete v silně železným odpadem zaneřáděných lokalitách, už se Vám nestane, že by jste místo barevného cíle dohledávali v blízkosti ležící železo. 

PRO-FIND 35 tiež používa technológiu DIF, tá zamedzuje tomu, aby dochádzalo k tomu že by detektor bol zarušený dohledávačkou. Vo výbave nájdete aj držiak na opasok, batériu a pútko.

 

 

Vlastnosti

ID pre feromagnetické kovy (železo) - Dve rôzne typy odpovedí, Vám pomôžu rozoznať farebné ciele od železných. 

 

Vodotesnosť do 3 m - Robustná vodotesná konštrukcia je ideálny pre použitie vo všetkých typoch prostredí vrátane vodných nádrží a riek. Pinpointer je dokonalý spoločník pre tých čo sa venujú brodenie.  

 

Indikácie zvuku a vibrácií - Audio odpoveď a vibrácie sa zväčšujú akonáhle sa sonda približuje k cieľu. Čo výrazne zväčšuje presnosť odhadu vzdialenosti a zameranie predmetu a to aj pod vodou. 

 

Nastaviteľná citlivosť - Päť úrovní citlivosti, umožňuje presné nastavenie vo všetkých pôdnych podmienkach. Citlivosť je ľahko nastaviteľná pomocou samostatných tlačidiel +/-

 Vysoká viditeľnosť - s alarmom v prípade straty - Jasná žltá rukoväť je jasne viditeľná a tak ju nebudete pri kopaní zabúdať. Ak sa tak aj napriek tomu stane, ozve sa alarm ktorý Vás na to upozorní.

  

 

technická špecifikácia 

 • Identifikácia - Audio a vibrácie z rozlíšením farebných kovov a železa
 • Citlivosť - Nastaviteľná (5 úrovní)
 • Vodotesnosť - Do 3 metrov
 • Zvuková indikácia - Možno vypnúť (pobeží iba vibrácie)
 • Indikácia vibrácií - Áno
 • LED osvetlenie - Áno
 • Napájanie - 1x 9V PP3 (súčasťou balenia)
 • Životnosť batérie - 30 hodín
 • Dĺžka - 237 mm
 • Hmotnosť - 193 g
 • Príslušenstvo - Puzdro, pútko

 

 

 

Presnosť a citlivosť - Nachádzajte mince, prstene a šperky z obdivuhodnou rýchlosťou a presnosťou

 

    

Technológia DIF - Technológia Minelab Detector Interference Free (DIF) významne znižuje rušenie detektora


 

Handy Lost-Alarm - Rad pinpointerů PRO-FIND je vybavená užitočnou funkciou alarmu, ktorý vám uľahčí hľadanie detektora, ak ho zabudnete niekde pri diere.

  

 

 

5
4x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
IT Avatar autora | 9.12.2022
Rýchlo dodaný objednaný tovar

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Detektory Minelab sú skonštruované na objavovanie. V skutočnosti má náš výskumný a vývojový tím 50 inžinierov. Vďaka tomu je naša ručná technológia detekcie kovov najlepšia na svete. Trvá to už 35 rokov. V blízkej dobe sa tohto titulu neplánujeme vzdať. Vítame výzvu „ťažkého“ terénu. Magnetické minerály, pôda bohatá na železo a hlboká voda sa našej inovácii nevyrovnajú. S detektorom Minelab uvidíte hlbšie ako ktorýkoľvek iný na trhu.