Statív Omegon Titania 500

Kód: 23843
€74,80 €62,33 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
Garancia bezpečného nákupu
Spoľahlivý obchod
Spoľahlivý obchod
Viac ako 29 rokov skúseností
Vrátenie tovaru do 30 dní
Vrátenie do 30 dní
Vrátenie tovaru do 30 dní

Podrobný popis

 

 

Statív Omegon Titania 500

 

Statív Omegon Titania 500 je solídny statív, ktorý vám pomôže dosiahnuť stabilitu prístroja aj uprostred prírody. Tento statív spĺňa aj vyššie nároky.

Chcete počas krásneho dňa pozorovať v prírode, na výlete cez lesy a hory prírodné scenérie alebo detaily vzácneho vtáka či jeleňa ako pije z čistej pramenitej vody. Na čo najpresnejšie zachytenie takýchto zvláštnych momentov ďalekohľadom príde vhod mať vhodný statív.
Statív Omegon Titania 500  vám poskytuje vysokú stabilitu, hoci má veľmi nízku hmotnosť. Okrem nízkej hmotnosti je rada Titania veľmi kompaktne navrhnutá. Môžete tak nosiť tento statív von do prírody, tam si môžete nájsť tú správnu polohu s vaším fotoaparátom alebo ďalekohľadom.

Veľkou výhodou Titania statívu je jeho vysoká únosnosť. V závislosti od modelu, môže uniesť optimálnu hmotnosť 5-8kg. Stačí pripojiť svoj fotoaparát na jednoduché pozorovanie. Statív udržuje stabilitu pre vaše pozorovania. Na rozdiel od mnohých iných hliníkových statívov, tento model využíva tri hliníkové úsekové trubky, ktoré možno vysunúť. Výsledkom v praxi je vyššia stabilita.

Titaničitý statív je určený pre použitie na cestách -  na výlety, exkurzie alebo výlety. Využívate ho bez ohľadu na počasie - podľa toho, táto trojnožka bola navrhnutá tak, aby bola tvrdá a odolná voči poveternostným vplyvom. Môže byť rozšírená do požadovanej výšky, s ďalšou výškou k dispozícii predĺžením stredového stĺpika. Čierne penové uchopenie je k dispozícii v hornej časti statívu, aby bolo isté, že sa vždy ľahko ovláda. Dokonca aj keď je vonku zima, budete mať vždy statív pevne v rukách.

Statív Titania je vybavený 3/8 " skrutkou a montážnu dosku. V prípade, 3D náklonu hlavy alebo možno skôr extrémne flexibilnej akcie, je uchopenie pre rýchly pohyb. Jednoducho zaskrutkujete hlavu na montáž statívu a statív je pripravený fungovať. Tieto typy aplikácií sú rovnako rôznorodé ako pozorovatelia. Stačí len vybrať svoje obľúbené zo sortimentu statívových hláv,  ktoré sú k dispozícii. Tento statív je určený pre každú príležitosť.

 

Technické parametre:

Druh výstavby: statív
Materiál: hliník
Nosnosť (kg): 8,0
Konektor závit na hlavu statívu: 1/4
Max. výška statívu (cm): 147
Min. výška statívu (cm): 59
Taška je súčasťou jeho obsahu: áno
Dĺžka (cm): 59
Hmotnosť (kg): 2,1
Séria: Titania
Farba: čierna

 

sot500_250x250.jpg

sot5002_250x250.jpg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: