Meopta MeoHunter B 8x42
Kód: 1085449Podrobný popis
Objavte krásy prírody v novom svetle s ďalekohľadom Meopta MeoHunter B. Skvelý pomer ceny a kvality a nízka hmotnosť.
Ďalekohľad MeoHunter B 8x42 poskytuje vynikajúci výkon v teréne a prírode. Ľahké Mg-Al teleso je chránené pryžovým armovaním, je nárazuvzdorné a odolné pri intenzívnom používaní. Optický systém v kombinácii s optickými členmi zaisťuje verné farby.
Táto novinka v našej ponuke prináša fascinujúce pohľady vďaka kvalitnému optickému systému , ktorý verne vykreslí každý detail a farbu. Či už sa vydáte do skál alebo hlbokých lesov, horčíkové telo ďalekohľadu vás nesklame svojou ľahkosťou, zatiaľ čo gumové armovanie ho ochráni pred všetkými nástrahami divočiny.
Hlavné prednosti
- Skvelý pomer ceny a kvality
- Nízka hmotnosť pre pohodlné nosenie na cestách
- Kvalitný optický systém pre čistý obraz a verné podanie farieb
- Horčíkové telo spájajúce pevnosť a nízku hmotnosť
- Gumené armovanie pre lepšiu ochranu a istejší úchop
- Vhodný na turistiku a každodenné použitie
Ďalekohľady Meopta majú robustnú prachotesnú a vodotesnú konštrukciu.
ERGONOMICKÝ
Dokonale vyvážený ergonomický design.
VODOTESNÝ
Binokulárne ďalekohľady sú vodotesné aj v prípade ponorenia pod vodnú hladinu, sú dokonale chránené proti obvyklej vzdušnej vlhkosti, dažďu i snehu.
ODOLNÝ
Odolná mechanická konštrukcia a gumový návlek chráni ďalekohľad pred vonkajším poškodením.
ANTIREFLEXNÉ VRSTVY
Antireflexné vrstvy zaisťujú mimoriadnu priepustnosť.
PLNENÝ DUSÍKOM
Ďalekohľady sú hermeticky uzavreté, plnené inertným plynom, čo zabraňuje vnútornému roseniu.
VÝSUVNÉ OČNICE
Pre pohodlné pozorovanie s okuliarmi aj bez nich.
HYDROFÓBNE VRSTVY
Vonkajšie optické povrchy sú opatrené špeciálnou vrstvou odpudzujúcou vodu.
MG-AL TELESO
Teleso z horčíko-hliníkovej zliatiny.
Technické parametre
Dodatočné parametre
| Kategória: | Meopta |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8594050737341 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Společnost Meopta je nadnárodní společnost působící v oblasti výzkumu a vývoje, v konstrukční činnosti a ve výrobě optických i mechanických součástí a jejich montáži.
TRADICE OD ROKU 1933
Výroba optiky a optických přístrojů začala v Přerově v roce 1933 a od té doby naši značku nesla celá řada celosvětově úspěšných produktů jako byly například kinoprojektory, kamery, fotoobjektivy a fotoaparáty. V 90. letech 20. století prošla Meopta změnou výrobního portfolia. Vedle produktů sportovní optiky (puškohledy, dalekohledy) se zabýváme vývojem a výrobou speciálních optických soustav pro polovodičový průmysl, zdravotnictví nebo obranný průmysl. A patříme mezi světovou špičku v oboru optiky!





