Nová rada ďalekohľadov s označením SHG od DDoptics

Super vysoký stupeň

Výkon ďalekohľadov SHG nastavil v spoločnosti DDoptics nové štandardy. Pohľad cez ďalekohľad SHG vám dá istotu. Ďalekohľad SHG završuje niekoľkoročný vývoj k dokonalosti.

S vysokým rozlíšením

Rovnako ako žiadny iný ďalekohľad, aj séria SHG od spoločnosti DDoptics kombinuje extrémne vysoké rozlíšenie obrazu s ostrosťou detailov až po samé okraje zorného poľa. Rozptýlené svetlo a chromatické aberácie sú takmer úplne potlačené použitím zložitých procesov a vysoko kvalitných materiálov.

 
 
 

Ďalekohľad SHG ponúka najvyššiu možnú priepustnosť svetla až 93%, ako aj úplne nový vizuálny zážitok z brilantnosti farieb, kontrastu a jasu. Umožňuje to novo vyvinutý sklenený materiál FLK z Japonska, zrkadlenie hranolov s dielektrikom, ako aj novo vyvinutý povlak. Okuláre na sploštenie poľa znižujú skreslenie ďalekohľadov SHG takým spôsobom, že viditeľné skreslenie možno len ťažko vyprovokovať, a to ani v okrajovej oblasti, bez toho, aby sa spustil notorický efekt zemegule.

Veľké zorné pole

Novo vyvinuté pancierovanie znamená, že ďalekohľad série SHG sa takmer „drží“ na rukách, takže vykĺznutie alebo vysunutie z ruky je takmer nemožné, a to aj za dažďa. Prémiové sú aj zorné polia ďalekohľadu SHG. 141,75 m pre SHG 8x42 a 115,5 m pre SHG 10x42 sú obzvlášť pôsobivé vďaka ostrosti detailov až po samý okraj.

 
 
 
Skutočné vnútorné zaostrenie centrálnej dioptrie

Dioptrická kompenzácia je skutočné vnútorné zaostrenie, čo znamená, že ďalekohľad SHG je robustný, vodotesný a prachotesný. Dioptria je trvale nastaviteľná.

1. Vytiahnite dioptriu

2. Nastavte správne

3. Zaistite zadný zameriavač