Displej Bresser MikroCam PRO

Kód: 5914110
€398 €331,67 bez DPH
do 4 dní

Displej Bresser MikroCam PRO

Detailné informácie

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
Garancia bezpečného nákupu
Spoľahlivý obchod
Spoľahlivý obchod
Viac ako 29 rokov skúseností
Vrátenie tovaru do 30 dní
Vrátenie do 30 dní
Vrátenie tovaru do 30 dní

Podrobný popis

Displej Bresser MikroCam PRO

Špeciálna zobrazovacia jednotka Bresser s 11,6in (29,5cm) uhlopriečkou, aktívnou plochou 25,8x14,5cm a natívnym rozlíšením Full-HD (1920x1080) je skvelým príslušenstvom pre mikroskopické kamery Bresser MikroCam PRO HDMI. Displej využívajúci technológiu IPS Full View s LED backlight podáva brilantný obraz bez akýchkoľvek artifaktov, pretože disponuje rovnakým natívnym rozlíšením ako snímač kamery Bresser MikroCam PRO HDMI. Obrazové údaje nie je nutné na obrazovke zväčšovať. Pomocou nastaviteľného držiaka v balení je možné tento displej nasadiť priamo na telo kamery (1,4in foto závit). Displej má optimálnu veľkosť na pohodlnú prácu s mikroskopom a možnosťou sledovať obrazové výstupy priamo na obrazovke pred očami. Naviac, displej podáva skvelý obraz z ľubovoľného pozorovacieho uhla, takže sa výborne hodí aj na prácu v skupinách (školy, univerzity). Spolu s voliteľnou kamerou pre mikroskop Bresser MikroCam PRO HDMI upgradujete akýkoľvek mikroskop so samostatným fotoportom (trinokulárny mirkoskop) na plnohodnotnú digitálnu mikroskopickú zostavu. Napájať obrazovku je možné priamo z kamery, a to pomocou Y-adaptéra v balení. Okrem toho sa k displeju dodáva aj samostatný napájací zdroj. Obrazovka disponuje aj špeciálne dizajnovaným HDMI káblom pre ľahšie usporiadanie káblov v pracovnom priestore.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bresser GmbH je nemecký výrobca binokulárnych a monokulárnych ďalekohľadov, hvezdárskych ďalekohľadov či astronomických teleskopov, mikroskopov a lúp, ktorý úspešne pôsobí na európskom trhu od roku 1957 v duchu hesla kvalita za rozumnú cenu

Prírodovedecká optika značky Bresser je veľmi obľúbená medzi detskými aj dospelými bádateľmi a obdivovateľmi prírody a Vesmíru. Pozorovacie spektívy, ďalekohľady na hviezdy a študentské mikroskopy Bresser sú skvelými vyučovacími pomôckami na školách, univerzitných pracoviskách aj v laboratóriách.

Niekedy sa môžete stretnúť aj s nesprávnymi názvami tejto značky ako Breser alebo Breeser, správne je však len BRESSER (číta sa breser).