Testo 270 meranie kvality oleja

Kód: 0563 2755
€450,46 €375,38 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Testo 270 meranie kvality oleja

 

S testo 270 pracujete ešte bezpečnejšie, intuitívnejšie a hospodárnejšie: tester fritovacieho oleja je Vašim kompetentným pomocníkom pri bezchybnom zaisťovaní kvality týkajúcej sa procesov fritovania. Vďaka jednoduchej kontrole Vášho fritovacieho oleja prístrojom testo 270 je možné dodržať kritické hodnoty TPM a olej vymeniť v pravý čas. Ušetríte tak zbytočne častú výmenu fritovacieho oleja a s tým spojené náklady.

Robustný, jednoduchý a komfortný tester fritovacieho oleja testo 270 do kuchyne sa so svojou spoľahlivou technikou merania stáva kompetentným partnerom pre zaisťovanie kvality vo fritéze, nech už je prístroj používaný v gastronomických prevádzkach, veľkokuchyniach, v cateringu, pri kontrole potravín, pri zaisťovaní kvality, alebo pri výrobe potravín.

Tester fritovacieho oleja sa jednoducho obsluhuje: najprv môžete nastaviť požadované hraničné hodnoty TPM a ochrániť ich pred neúmyselnou zmenou pomocou PIN. Pri samotnom meraní Vám pomáha displej testeru fritovacieho oleja: bliká tak dlho, kým nie je dosiahnutá stabilná meraná hodnota. Pomocou signálnej funkcie displeja vo farbách semaforu (červená, žltá, zelená) môžete rýchlo zistiť, v akej oblasti sa výsledok merania nachádza. Presnú nameranú hodnotu v %TPM môžete samozrejme odčítať rovnako na displeji.

Prehľad všetkých výhod testeru fritovacieho oleja testo 270


 Jednoduchý: samovysvetľujúca obsluha pomocou 3-stupňového alarmového podsvietenia, vďaka kapacitnému olejovému senzoru firmy Testo je možné uskutočňovať po sebe nasledujúce merania v horúcom tuku bez toho, aby bolo nutné tester fritovacieho oleja ochladzovať
Presný: je možná kalibrácia na mieste merania pomocou referenčného oleja
Robustný: puzdro zo sklenených vlákien je extrémne odolné proti nárazu. Naviac je olejový senzor uložený v kovovom puzdre, a tým je odolný voči zlomeniu. Podľa triedy krytia IP65 je chránený proti striekajúcej vode a je možné ho umývať pod tečúcou vodou
Bezpečný: užívateľ je vďaka ergonomickému dizajnu meracieho prístroja chránený pred vysokou teplotou z fritovacieho oleja. Automatické rozpoznávanie konca merania (Auto-Hold %TPM)
Zrozumiteľný: zobrazenie % TPM na veľkom displeji a zrozumiteľná funkcia signálu podsvietenia displeja vo farbách semaforu (červená, žltá, zelená); funkcia Hold a Auto-Hold pri zobrazovaní meranej hodnoty
Obsah dodávky:
Tester fritovacieho oleja testo 270 vrátane referenčného oleja, plastový kufrík, kalibračný protokol, tréningová karta, návod k obsluhe a batéria*.

*V zmysle paragrafu 505/90 zbierky zákona o metrológii v platnom znení sa nejedná o kalibračný list.

 

 

 

 

Technické údaje

Prevádzková teplota0 … +50 °C

Skladovacia teplota-20 … +70 °C

Hmotnosťcca 164 g

Rozmerycca 354 x 50 x 30 mm

Typ sondy/senzoraNTC

Rozmerycca 354 x 50 x 30 mm

NTC sonda

Merací rozsah+40 … +200 °C

Presnosť±1,5 °C

Rozlíšenie0,5 °C/°F

Externé sondy

Možnost externej sondyNe

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.