Testo 160 E - Wifi záznamník s možnosťou pripojenia 2 snímačov

Kód: 0572 2022
€260 €216,67 bez DPH
Skladom

Testo 160 E

Detailné informácie

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
Garancia bezpečného nákupu
Spoľahlivý obchod
Spoľahlivý obchod
Viac ako 29 rokov skúseností
Vrátenie tovaru do 30 dní
Vrátenie do 30 dní
Vrátenie tovaru do 30 dní

Podrobný popis

 

testo 160 E - Wifi záznamník s možnosťou pripojenia 2 snímačov (teploty, vlhkosti, lux alebo UV žiarenia)

 

Testo 160 E je súčasťou systému na monitorovanie teploty, vlhkosti, intenzity osvetlenia, barometrického tlaku, UV radiácie a koncentácie CO2 v galériách, múzeách a archívoch.


Popis výrobku:

Chráňte svoje citlivé a cenné exponáty a archiválie pomocou rádiového záznamníka testo 160 E. Vďaka záznamníku klimatických veličín testo 160 E s možnosťou pripojenia 2 snímačov - teplotného, vlhkostného, snímača luc alebo UV žiarenia je totiž kedykoľvek zaistené rozsiahle sledovanie okolitého prostredia v múzeách, depozitároch a archívoch.
 

Sledovanie teploty, vlhkosti, intenzity osvetlenia alebo UV žiarenia rádiovým záznamníkom testo 160 E
Rádiový záznamník testo 160 E je záznamník klimatických veličín s jednoduchou obsluhou. Ponúka možnosť pripojenia až 2 snímačov (možnosť objednať zvlášť) na teplotu a vlhkosť, intenzitu osvetlenia (lux) alebo lux a UV žiarenia.

Namerané údaje sa ukladajú zo záznamníka prostredníctvom Vašej WLAN priamo v Testo-Cloud-e. Pri prekročeniach hraničnej hodnoty ste vďaka funkcii alarmu hneď informovaní správou e-mailom alebo (voliteľne) SMS. S Vaším chytrým telefónom vybaveným internetom, s tabletom alebo počítačom máte kedykoľvek a všade prístup ku všetkým nameraným hodnotám a analyzačným funkciám.   
 
Záznamník testo 160 E – prispôsobiteľný a nenápadný
Vďaka malým rozmerom (64 x 76 x 22 mm) a jednoduchému dizajnu je testo 160 E možné bez problémov umiestniť na výstave alebo vo vitríne. V spojení s voliteľným, individuálne upraviteľným krytom Deco-Cover (viď. príslušenstvo) je možné záznamník optimálne prispôsobiť svojmu okoliu a zostane tak veľmi nenápadný. Vaše vystavované predmety tak zostanú stále v popredí.
 
Perfektné prepojenie: s rádiovým záznamníkom testo 160 E a úložiskom Testo-Cloud
Testo-Cloud je centrálny prvok obsluhy série záznamníkov testo 160. S testo 160 E uložíte svoje namerané údaje cez existujúcu WLAN do Testo-Cloud-u. Tu môžete svoj rádiový záznamník konfigurovať, nastavovať hraničné hodnoty pre alarmy a analyzovať svoje namerané údaje. Aby ste mali prístup do Testo-Cloud-u, musíte sa najskôr zaregistrovať na www.museum.saveris.net.

Inštalácia systému je jednoduchá a je možné ju spustiť buď cez vyhľadávač, alebo pomocou aplikácie testo Saveris 2 App pre IOS a Android.

Podľa požadovaného rozsahu funkcie máte pri používaní Testo-Cloud-u na výber medzi bezplatnou verziou Basic a rozsiahlejšou verziou Advanced. Máte možnosť vybrať si verziu Advanced pre až 10 uživateľov na účet alebo si nastavíte alarm pomocou SMS pri prekročení hraničnej hodnoty.
 
Oblasti využitia záznamníka testo 160 E: múzeum, archív a depozitár
S profesionálnym záznamníkom testo 160 E stále spoľahlivo meriate teplotu a vlhkosť vzduchu vo vitríne alebo vo výstavnom priestore. Je optimalizovaný pre aplikácie týkajúce sa sledovania podmienok okolia v múzeách, galériách a ostatných výstavných domoch. S jeho pomocou spoľahlivo ochránite Vaše citlivé a cenné exponáty pred poškodením. 
 
Ďalšie výhody a funkcie záznamníka testo 160 E
Interná pamäť rádiového záznamníka je 40 000 nameraných údajov a puzdro je chránené podľa IP20. Štandardné batérie majú životnosť 12 mesiacov a užívateľ si ich môže sám kedykoľvek vymeniť. Alternatívne je možné záznamník používať aj bez batérií, pomocou spoločne dodávaného rozhrania USB cez sieťový adaptér (je nutné doobjednať zvlášť).

Aplikácie:

 

Sledovanie mikroklímy vo vitrínach
Spoľahlivé sledovanie podmienok okolia vo vitríne hraje rozhodujúcu ulohu pri ochrane cenných a citlivých exponátov. Nestabilná mikroklíma vo vitríne môže viesť k poškodeniu objektov. Rádiový záznamník zo série záznamníkov testo 160 rozpozná prekročenie kritických hraničných hodnôt a svojím alarmom garantuje bezpečnosť Vašich muzeálnych objektov. Tento malý rádiový záznamník môže byť nenápadne umiestnený aj priamo vo vitríne.

testo_160_01.jpg

Ochrana muzeálnych objektov meraním intenzity osvetlenia a klímy
Nevhodné svetelné pomery a nevyhovujúca klíma predstavujú veľké nebezpečenstvo pre vystavované objekty. Urýchľujú prirodzené procesy starnutia, sú príčinou neopraviteľných mikrotrhliniek, spôsobujú blednutie farieb, alebo ich menia. Zabráňte u exponátov stratám na hodnote a uchovajte kultúrne dedičstvo pomocou rádiového záznamníka zo série testo 160. Použite ho ku kontrole vlhkosti a teploty, ako aj na kontrolu intenzity osvetlenia a UV žiarenia. Ochránite tak svoje muzeálne objekty pred poškodením vplyvom klímy, a zároveň aj pred zmenami farieb.

testo_160_04.jpgObsah dodávky:
Rádiový záznamník testo 160 E vrátane bezplatného prístupu do Cloudu, batérie (4 x alkalické manganové mikrotužkové AAA), rozhranie pre USB kábel, nástenný držiak vrátane odblokovacieho zariadenia a lepiacej pásky, etiketa s QR-Code, skrátený návod k obsluhe, výstupný protokol z výroby*.

*V zmysle paragrafu 505/90 zbierky zákona o metrológii v platnom znení sa nejedná o kalibračný list.

 

 

 

Technické údaje

Napájanie4 x AAA batérie 1.5 V, alternatívne sieťový zdroj cez USB

Osvetlenie - Merací rozsahViď. externý snímač

Osvetlenie - PresnosťViď. externý snímač

Osvetlenie - RozlíšenieViď. externý snímač

Teplota - Merací rozsahViď. externý snímač

Teplota - PresnosťViď. externý snímač

Teplota - RozlíšenieViď. externý snímač

Trieda krytiaIP20

UV - Merací rozsahViď. externý snímač

UV - PresnosťViď. externý snímač

UV - RozlíšenieViď. externý snímač

Pamäť40 000 - súčet všetkých kanálov

Životnost batérie1.5 roka

Hmotnosť94 g

Rozmery76 x 64 x 22 mm

PripojenieK WLAN: Podporované bezdrôtové LAN štandardy: IEEE 802.11 b/g/n and IEEE 802.1X; Možné metódy šifrovania: WPA2 Enterprise: EAP-TLS, EAP-TTLS-TLS, EAP-TTLS-MSCHAPv2, EAP-TTLS-PSK, EAP-PEAP0-TLS, EAP-PEAP0-MSCHAPv2, EAP-PEAP0-PSK, EAP-PEAP1-TLS, EAP-PEAP1-MSCHAPv2, EAP-PEAP1-PSK, WPA Personal, WPA2 (AES), WPA (TKIP), WEP

Kapacitný vlhkostný senzor

Merací rozsahViď. externý snímač

PresnosťViď. externý snímač

RozlíšenieViď. externý snímač

 

 

blob%20(1)-308x308.pngblob%20(2)-308x308.pngblob%20(3)-308x308.png

Dodatočné parametre

Kategória: Teplomery
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

TESTO - Profesionálne meracie prístroje