Statív Bresser BR-7 ALU 170cm

Kód: 4922500
€168 €140 bez DPH
Skladom

Statív Bresser BR-7 ALU 170cm

Detailné informácie

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
Garancia bezpečného nákupu
Spoľahlivý obchod
Spoľahlivý obchod
Viac ako 29 rokov skúseností
Vrátenie tovaru do 30 dní
Vrátenie do 30 dní
Vrátenie tovaru do 30 dní

Podrobný popis

Statív Bresser BR-7 ALU 170cm

Statív Bresser BR-7 ALU 170cm je 2v1 robustný hliníkový statív (trojnožka), ktorý je možné v niekoľkých jednoduchých krokoch prerobiť a využiť ako monopod (jednonožka). Statív Bresser BR-7 ALU má veľkú nosnosťou až do 7kg a pre svoju relatívne nízku hmotnosť (len 2kg) je vhodný na časté prenášanie. Vyberateľná lišta pre upínanie rôznych prístrojov (fotoaparáty, ďalekohľady, nočné videnia, monokulárne pozorovacie spektívy, diaľkomery, iné) disponuje skrutkou s 1/4in DIN závitom a je možné ju zaistiť v koľajničke hlavy statívu v ľubovoľnej polohe a vyvážiť tak aj väčší prístroj. Statívová hlava je vybavená upínacou lištou a gulôčkovým ložiskom pre veľmi hladké a presné nastavenie temer akejkoľvek polohy. Statív má zabudovanú malú kruhovú vodováhu. Hliníkové nohy statívu sú vybavené rýchloupínacími krúžkami na zaistenie a odistenie výšky statívu nastaviteľnej v rozsahu od 55,5-170cm a je možné ich jednotlivo otáčať v rozsahu až do 180° a tak umožniť v akomkoľvek teréne 45° alebo úplne horizontálnu polohu. Rozmery plne rozloženého statívu 104 x 104 x 170 cm, hmotnosť len 1,97 kg.

Obsah balenia: hliníkový statív 2v1, upínacia lišta, nylonová taška

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bresser GmbH je nemecký výrobca binokulárnych a monokulárnych ďalekohľadov, hvezdárskych ďalekohľadov či astronomických teleskopov, mikroskopov a lúp, ktorý úspešne pôsobí na európskom trhu od roku 1957 v duchu hesla kvalita za rozumnú cenu

Prírodovedecká optika značky Bresser je veľmi obľúbená medzi detskými aj dospelými bádateľmi a obdivovateľmi prírody a Vesmíru. Pozorovacie spektívy, ďalekohľady na hviezdy a študentské mikroskopy Bresser sú skvelými vyučovacími pomôckami na školách, univerzitných pracoviskách aj v laboratóriách.

Niekedy sa môžete stretnúť aj s nesprávnymi názvami tejto značky ako Breser alebo Breeser, správne je však len BRESSER (číta sa breser).