Satelitný telefón Thuraya XT-LITE

Kód: TH-00-XT-LITE
€840 €700 bez DPH
Skladom

Thuraya XT-LITE

Detailné informácie

Podrobný popis

Satelitný telefón Thuraya XT-LITE 

Zostať so spojenie so svetom nebolo nikdy tak jednoduché. Predstavujeme Vám Thuraya XT-Lite, cenovo najdostupnejšie satelitný telefón na svete. Thuraya XT-LITE poskytuje spoľahlivé pripojenie za bezkonkurenčnú cenu. Je navrhnutý bez kompromisov a umožňuje stabilné a neprerušované spojenie. Je veľmi ľahko ovládateľný. Môžete telefonovať a posielať SMS správy v satelitnom režime, či už idete cez púšť, plavíte sa na mori alebo leziete v horách. Bez ohľadu na to, kam vás cesta povedie, môžete sa spoľahnúť na satelitné sieť Thuraya, ktorá poskytuje spoľahlivú, jasnú a nepretržitú komunikáciu vo viac než 160 krajinách po celej Európe, Afrike, Ázii a Austrálii. 

Volania a SMS správy v satelitnom móde

Volajte a posielajte SMS správy v satelitnom režime vždy, keď nie je žiadna pozemná sieť k dispozícii. Pokročilá všesmerová anténa zaručuje nepretržité spojenie a ponúka bezproblémovú komunikáciu aj keď sa práve pohybujete. 

Dlhá životnosť batérie

Thuraya XT-LITE umožňuje spoľahlivú komunikáciu s dlhou výdržou batérie, ktorá poskytuje až šesť hodín hovoru a až 80 hodín v pohotovostnom režime.

 

Jednoduché použitie

Všetko čo potrebujete urobiť je jednoducho nabiť telefón a vložiť funkčné aktivovanú SIM kartu Thuraya. Potom môžete prepnúť telefón Thuraya XT-Lite do jednej z 12tich dostupných jazykových lokalizácií.

 

Podporené robustný a výkonnú satelitný sietí Thuraya

Satelitný sieť Thuraya je známa tým, že najspoľahlivejšie satelitné pokrytie pokrývajúce cca 160 krajín sveta a dve tretiny zeměkoule.Thuraya XT-LITE umožňuje prijímať upozornenia na prichádzajúce hovory dokonca aj so zasunutou satelitnou anténou.

 

Parametre

Ďalšie funkcie

 

Adresár, alarmy, kalkulačka, kalendár, protokolov hovorov, konferenčné hovory, skupiny kontaktov, rýchle vytáčanie, stopky, svetový čas a mnoho ďalších funkcií 

 

 

Thuraya
 • Evropa Evropa
 • Asie Asie
 • Afrika Afrika
 • Austrálie Austrálie
Thuraya

Fyzické parametre

-
128/53/27(v/š/d)

Napájanie

ANO
ANO

Batéria, výdrž

Li-Ion
6hod.
80hod.

Rozhranie

Y
N
N
N
Y
N
Y

Hlasové služby

 • SAT SAT
 • Hlasová schránka Hlasová schránka
 • Přesměrování hovorů Přesměrování hovorů
 • Blokování hovorů Blokování hovorů
 • Čekající hovor Čekající hovor
 • Konference Konference

Dátové služby

 • Dial-up Dial-up
 • GPRS GPRS
Y
Y
9.6 kbit/s

Navigačné služby

Y
Y

Software

Arabit, Chinese, English, Farsi, French, German, Hindi, Italian, Russian, Spanish, Turkish, Urdu
Windows 8/8.1, 7, Vista

 

Satelitná sieť Thuraya

Thuraya využíva geostacionárne družice na obežnej dráhe nad rovníkom. Pre dostatočný Signau musíte mať výhľad smerom k družici. Čím ďalej ste od rovníka (stredu pokrytie), tým je družica vidieť nižšie nad obzorom. Že výhľad na družicu zakrytý pevnou prekážkou, signál sa stratí. Väčšina zariadenia siete Thuraya využíva ďalej orbitálny systém GPS pre lokalizáciu polohy zažízení. Bez platnej GPS pozície nie je možné využívať služby siete Thuraya.

 


 

Satelitný telefón Thuraya XT-LITE

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.