Redukčná šošovka Bresser 0,5x variabilná

Kód: 5914005
€119 €99,17 bez DPH
na objednávku

Detailné informácie

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
Garancia bezpečného nákupu
Spoľahlivý obchod
Spoľahlivý obchod
Viac ako 29 rokov skúseností
Vrátenie tovaru do 30 dní
Vrátenie do 30 dní
Vrátenie tovaru do 30 dní

Podrobný popis

 

Redukčná šošovka Bresser 0,5x variabilná

 

Redukčná šošovka pre nastavenie poľa foto snímok

 

Redukčná variabilná šošovka 0,5x Bresser sa používa na nastavenie a zmenu poľa foto snímok realizovaných pomocou kamery pre mikroskopy. Umožňuje obraz priblížiť alebo oddialiť (zoom-in/zoom-out), napomáha zvýšiť jas a redukovať tak expozičný čas. Pre mikroskopy s trinokulárnymi hlavicami umožňuje táto šošovka nastaviť zaostrenie tak, aby bolo rovnaké vo všetkých okulároch. Šošovka je určená pre použitie s kamerami s veľkosťou snímača 1/2in alebo 1/3in a mikroskopmi s okulárovým upínacím priemerom 23,2mm. Spojenie redukčnej šošovky s mikroskopom je zabezpečené pomocou 1in C-mount závitu.

 

 

5914005-redukcna-sosovka-bresser-0-5x-va

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bresser GmbH je nemecký výrobca binokulárnych a monokulárnych ďalekohľadov, hvezdárskych ďalekohľadov či astronomických teleskopov, mikroskopov a lúp, ktorý úspešne pôsobí na európskom trhu od roku 1957 v duchu hesla kvalita za rozumnú cenu

Prírodovedecká optika značky Bresser je veľmi obľúbená medzi detskými aj dospelými bádateľmi a obdivovateľmi prírody a Vesmíru. Pozorovacie spektívy, ďalekohľady na hviezdy a študentské mikroskopy Bresser sú skvelými vyučovacími pomôckami na školách, univerzitných pracoviskách aj v laboratóriách.

Niekedy sa môžete stretnúť aj s nesprávnymi názvami tejto značky ako Breser alebo Breeser, správne je však len BRESSER (číta sa breser).