Puškoľad Montage-Schiene | DDoptics

Kód: 449000090
€225 €187,50 bez DPH
na objednávku

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Puškoľad Montage-Schiene | DDoptics "BASIS" 30er Ringe | By Dentler

 

 

  • Cieľový teleskop Montážne lišty pre všetky cieľové systémy DDoptics spoločnosťou Dentler
  • Montážna sada s 30 mm krúžkami pre samostavbu
  • Inštaláciu môžu vykonávať aj neškolení
  • kompatibilný s pozemnými koľajničkami DENTLER
  • Použite viacerej optiky na zbraň
  • 100% reprodukovateľnosť po zmene optiky
  • tiež k dispozícii ako lacná kombinácia s cieľovými ďalekohľadmi DDoptics

 

 

Zameriava sa na držiak / montážnu lištu "BASIS" DENTLER
Všetky DDoptics je možné dodať aj s krúžkom DERTLER (krúžok s krúžkami, 30 mm). Tieto montážne lišty je možné namontovať na všetky základné lišty DENTLER (BASIS "alebo" BASIS VARIO ").

Sústava systému DENTLER funguje?
Zostava cieľového rozsahu DENTLER je dvojdielny systém pozostávajúci z základnej lišty "BASIS" pre zbraň a montážnej lišty pre cieľovú optiku. Základná koľajnica "BASIS" je dostupná pre takmer všetky bežné zbrane. Montážny systém je 100% navzájom kompatibilný a je navrhnutý s toleranciou nuly. Dvojdielny systém kombinuje zbraň a cieľovú optiku absolútne spoľahlivo a so 100% reprodukovateľnosťou. Po nastavení sa montážna koľajnica vždy uzamkne rovnakým krútiacim momentom a bezradne na základnej koľajnici.

Ďalšou výhodou zariadenia DENTLER: Používajte viacero cieľových optických prístrojov bezpečne a ľahko na každú z vašich zbraní. Montážny systém DENTLER je teraz minulosťou kvôli nepríjemnému pocitu, ktorý ste mali pri inštalácii a demontáži svojho cieľového ďalekohľadu. Pomocou základnej lišty "VARIO" môžete dokonca jednoducho namontovať všetky cieľové optiky na rôzne zbrane.

Ako nainštalujem montážny systém na moju pištoľ / teleskop?
Pri inštalácii prosím odoberte základnú lištu "BASIS" z obalu. Odstráňte koľajničky, ktoré výrobca zbrane už predinštaloval, pomocou vhodného nástroja (napríklad Torx uhol kľúč). Vaša nová základná lišta musí byť teraz umiestnená na uvoľnenom mieste a zaskrutkovaná. Základná koľajnica je vybavená zodpovedajúcimi skrutkami. Dodatočná bezpečnosť: Dodatočné lepenie základnej koľajnice pomocou zbrane (dvojzložkové lepidlo) a zaistenie skrutiek skrutkovým zámkom.

Zaskrutkujte uzemňovaciu lištu zostavy cieľového ďalekohľadu pomocou uhlového kľúča alebo lepšie momentového kľúča. Ak chcete neskôr odstrániť základnú lištu, použite krútiaci moment 2NM (+). Po studenej sušičke vašej 2-komponentnej šablóny už práca prebieha. Základ pre všetky ostatné upevňovacie príchytky a montážne lišty Dentler je už zostavený. Montážna práca nie je veľmi náročná a môže ju vykonávať aj neškolená osoba.

Máte tiež DDsight od DDoptics? Skvelé, pretože v pondelok DENTLER "BASIS" sa dostanete aj v kombinácii s nízkou cenou! Radi Vám radi poradíme!

 

 

 

doplňujúce informácie

všeobecne

  • Hmotnosť 250 g
  • Hmotnosť 250 g
  • Dodacia lehota 4-5 dní

Dodatočné parametre

Kategória: Puškohľady
Záruka: 30 ročná záruka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.