Puškoľad Montage-Schiene | DDoptics

Kód: 449000090
€225 €187,50 bez DPH
na objednávku

Detailné informácie

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
Garancia bezpečného nákupu
Spoľahlivý obchod
Spoľahlivý obchod
Viac ako 29 rokov skúseností
Vrátenie tovaru do 30 dní
Vrátenie do 30 dní
Vrátenie tovaru do 30 dní

Podrobný popis

 

Puškoľad Montage-Schiene | DDoptics "BASIS" 30er Ringe | By Dentler

 

 

  • Cieľový teleskop Montážne lišty pre všetky cieľové systémy DDoptics spoločnosťou Dentler
  • Montážna sada s 30 mm krúžkami pre samostavbu
  • Inštaláciu môžu vykonávať aj neškolení
  • kompatibilný s pozemnými koľajničkami DENTLER
  • Použite viacerej optiky na zbraň
  • 100% reprodukovateľnosť po zmene optiky
  • tiež k dispozícii ako lacná kombinácia s cieľovými ďalekohľadmi DDoptics

 

 

Zameriava sa na držiak / montážnu lištu "BASIS" DENTLER
Všetky DDoptics je možné dodať aj s krúžkom DERTLER (krúžok s krúžkami, 30 mm). Tieto montážne lišty je možné namontovať na všetky základné lišty DENTLER (BASIS "alebo" BASIS VARIO ").

Sústava systému DENTLER funguje?
Zostava cieľového rozsahu DENTLER je dvojdielny systém pozostávajúci z základnej lišty "BASIS" pre zbraň a montážnej lišty pre cieľovú optiku. Základná koľajnica "BASIS" je dostupná pre takmer všetky bežné zbrane. Montážny systém je 100% navzájom kompatibilný a je navrhnutý s toleranciou nuly. Dvojdielny systém kombinuje zbraň a cieľovú optiku absolútne spoľahlivo a so 100% reprodukovateľnosťou. Po nastavení sa montážna koľajnica vždy uzamkne rovnakým krútiacim momentom a bezradne na základnej koľajnici.

Ďalšou výhodou zariadenia DENTLER: Používajte viacero cieľových optických prístrojov bezpečne a ľahko na každú z vašich zbraní. Montážny systém DENTLER je teraz minulosťou kvôli nepríjemnému pocitu, ktorý ste mali pri inštalácii a demontáži svojho cieľového ďalekohľadu. Pomocou základnej lišty "VARIO" môžete dokonca jednoducho namontovať všetky cieľové optiky na rôzne zbrane.

Ako nainštalujem montážny systém na moju pištoľ / teleskop?
Pri inštalácii prosím odoberte základnú lištu "BASIS" z obalu. Odstráňte koľajničky, ktoré výrobca zbrane už predinštaloval, pomocou vhodného nástroja (napríklad Torx uhol kľúč). Vaša nová základná lišta musí byť teraz umiestnená na uvoľnenom mieste a zaskrutkovaná. Základná koľajnica je vybavená zodpovedajúcimi skrutkami. Dodatočná bezpečnosť: Dodatočné lepenie základnej koľajnice pomocou zbrane (dvojzložkové lepidlo) a zaistenie skrutiek skrutkovým zámkom.

Zaskrutkujte uzemňovaciu lištu zostavy cieľového ďalekohľadu pomocou uhlového kľúča alebo lepšie momentového kľúča. Ak chcete neskôr odstrániť základnú lištu, použite krútiaci moment 2NM (+). Po studenej sušičke vašej 2-komponentnej šablóny už práca prebieha. Základ pre všetky ostatné upevňovacie príchytky a montážne lišty Dentler je už zostavený. Montážna práca nie je veľmi náročná a môže ju vykonávať aj neškolená osoba.

Máte tiež DDsight od DDoptics? Skvelé, pretože v pondelok DENTLER "BASIS" sa dostanete aj v kombinácii s nízkou cenou! Radi Vám radi poradíme!

 

 

 

doplňujúce informácie

všeobecne

  • Hmotnosť 250 g
  • Hmotnosť 250 g
  • Dodacia lehota 4-5 dní

Dodatočné parametre

Kategória: Puškohľady
Záruka: 30 ročná záruka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: