Puškohľad Shilba Target Pro 30 8-32x56

Kód: 152927
€364,51 €303,76 bez DPH
na objednávku

Detailné informácie

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
Garancia bezpečného nákupu
Spoľahlivý obchod
Spoľahlivý obchod
Viac ako 29 rokov skúseností
Vrátenie tovaru do 30 dní
Vrátenie do 30 dní
Vrátenie tovaru do 30 dní

Podrobný popis

 

Puškohľad ShilbTarget Pro 30 8-32x56

 

Puškohľad SHILBA Target Pro 30, 8-32x56 MIL-DOT je navrhnutý pre športových strelcov. Svojimi vlastnosťami a optickou sústavou bude prínosom pre nejedného z nich.

 

 

Modelová rada Target Pro bola navrhnutá ako prémiová rada pre športové, ale aj poľovné  využitíe puškohľadov výrobcu Shilba. Požiadavky boli kladené na presnú streľbu na veľké vzdialenosti. Telo puškohľadu je jedno liate s priemerom tubusu 30 mm a poskytuje stabilnú platformu pre zbrane do kalibru 300 Winchester Magnum. Nová optická sústava HD400, kvalitné spracovanie, vysoká priepustnosť svetla, bočná paralaxa, antishock systém a vodeodolnosť, to sú iba niektoré z vlastností tejto modelovej rady.

Zámerná osnova typu MilDot obsahuje v oboch smeroch pomocné body, ktoré umožňujú presné zamierenie cieľa aj s jemnou korekciou priamo na zameriavacom kríži. Kríž je jasný, ostrý, dobre čitateľný a technológia IRB umožňuje podsvietenie kríža v modrej farbe v 11-tich intenzitách sýtosti prísvitu.

Medzi ovládacie prvky puškohľadu patria nulovateľné nízkoprofilové vežičky s krokom klikania 1/8 MOA v oboch rovinách. Jasný a zreteľný klik umožňuje aj akustickú kontrolu posunu kríža pri klikaní vežičkou. Nastavenie zväčšenia sa prevádza zoom krúžkom, ktorý je robustnej konštrukcie s výrazným značením, čo zvyšuje jeho praktičnosť a výborné ovládanie. Bočná paralaxa má účinnosť od 10 yardov do nekonečna. Ovládanie je štandardné. Prísvit zámerného kríža puškohľadu je možné voliť v samostatnom ovládacom prvku umiestnenom na okuláre za točítkom korekcie dioptrií.

Tento robustný puškohľad je určený hlavne pre športovú streľbu, ale obľúbiť si ho môžu aj poľovníci a rekreační strelci. V krabici sa okrem puškohľadu nachádza aj slnečná clona, Flip-up krytka objektívu, handrička a príbalový leták.
 

 

Názor experta

 

Najvyššia modelová rada športových puškohľadov výrobcu Shilba. Vďaka svojim vlastnostiam a cenovej dostupnosti si určite nájde svoje miesto medzi strelcami.

 

 

Klady

 

 • odolná konštrukcia
 • výborne čitateľný  zámerný kríž
 • 11 intenzít podsvietenia zámerného kríža
 • Batéria CR 2032 v balení 
 • slnečná clona v balení
 • bočná paralaxa
 • krok klikania: 1/8 MOA, jemnejšie doladenie zámerného kríža

 

 

Zápory

 

 • niektorí strelci môžu preferovať väčšie koleso paralaxy
 • na vežičkách chýba značenie otáčky vežičky pri klikaní

   

 

Technické parametre:Zväčšenie: variabilné
Veľkosť zväčšenia: 8-32x
Priemer objektívu: 56 mm
Priemer tubusu: 30 mm
Vodotesný: áno
Plnený dusíkom: áno
Rektifikačný krok (klikanie): 1/8 MOA
Zámerný kríž: Mil-Dot
Osvetlený stred: červený kríž
Paralaxa: bočná
Celková dĺžka: 420 mm
Hmotnosť: 830 g
Záruka: 24 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: