Puškohľad Montage Für Ihr DDoptics puskohľad Grundschiene

Kód: 4490001XX
€100 €83,33 bez DPH
na objednávku

Detailné informácie

Podrobný popis

 

 

Puškohľad Montage Für Ihr DDoptics puskohľad Grundschiene "BASIS" | By Dentler

 

 • DDoptics Cieľová teleskopická montážna sada
 • ľahko inštalovateľné aj nezkušenými osobami
 • Základná koľajová základňa vyrobená spoločnosťou DENTLER
 • Základná lišta je priskrutkovaná priamo na zbraň
 • kompatibilné s montážnymi koľajničkami DENTLER
 • Použite viaceré optiky na zbraň
 • 100% reprodukovateľnosť po zmene optiky
 • k dispozícii pre takmer všetky bežné zbrane

 

Železnica pre zbraň / základ "BASIS" od firmy DENTLER
Základná koľajnica cieľového teleskopického držiaka je priskrutkovaná priamo na zbraň a montáž môže byť vykonaná ručne s trochou handshake!


Ako funguje montážny systém DENTLER?
Sústava cieľového rozsahu DENTLER je dvojdielny systém pozostávajúci z základnej lišty "BASIS" pre zbraň a montážnej lišty pre cieľovú optiku. Základná koľajnica "BASIS" je dostupná pre takmer všetky bežné zbrane. Montážny systém je 100% navzájom kompatibilný a je navrhnutý s toleranciou nuly. Dvojdielny systém kombinuje zbraň a cieľovú optiku absolútne spoľahlivo a so 100% reprodukovateľnosťou. Po nastavení sa montážna koľajnica vždy uzamkne rovnakým krútiacim momentom a bezradne na základnej koľajnici.

Ďalšou výhodou DENTLER: Používajte viacnásobnú cieľovú optiku bezpečne a ľahko na každú z vašich zbraní. Montážny systém DENTLER je teraz minulosťou kvôli nepríjemnému pocitu, ktorý ste mali pri inštalácii a demontáži svojho cieľového ďalekohľadu. Pomocou základnej lišty "VARIO" môžete dokonca jednoducho namontovať všetky cieľové optiky na rôzne zbrane.

Ako nainštalujem montážny systém na moju pištoľ / teleskop?
Pri inštalácii prosím odoberte základnú lištu "BASIS" z obalu. Odstráňte koľajničky, ktoré výrobca zbrane už predinštaloval, pomocou vhodného nástroja (napríklad Torx uhol kľúč). Vaša nová základná lišta musí byť teraz umiestnená na uvoľnenom mieste a zaskrutkovaná. Základná koľajnica je vybavená zodpovedajúcimi skrutkami. Dodatočná bezpečnosť: Dodatočné lepenie základnej koľajnice pomocou zbrane (dvojzložkové lepidlo) a zaistenie skrutiek skrutkovým zámkom.

Zaskrutkujte uzemňovaciu lištu zostavy cieľového ďalekohľadu pomocou uhlového kľúča alebo lepšie momentového kľúča. Ak chcete neskôr odstrániť základnú lištu, použite krútiaci moment 2NM (+). Po studenej sušičke vašej 2-komponentnej šablóny už práca prebieha. Základ pre všetky ostatné upevňovacie príchytky a montážne lišty Dentler je už zostavený. Montážna práca nie je veľmi náročná a môže ju vykonávať aj neškolená osoba.

Máte tiež DDsight DDoptics? Skvelé, pretože v pondelok DENTLER "BASIS" sa dostanete aj v kombinácii s nízkou cenou! Radi Vám radi poradíme!

 

doplňujúce informácie

všeobecne

 

 • Hmotnosť 250 g
 • Hmotnosť 250 g
 • Dodacia lehota 4-5 dní

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Puškohľady
Záruka: 30 ročná záruka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.