Leica Calonox View - pozorovacie zariadenie termovízia

Kód: 17517
Tip
Značka: Leica
ZADARMOZADARMO
28071 2 termovizia leica calonox view 3
€4 445 €3 704,17 bez DPH
Skladom

Termovízia Leica Calonox View. Leica Calonox je revolúciou na trhu s termálnymi zariadeniami. Funkčné prvky sú mimoriadne ergonomické a ľahko použivateľné. Okrem toho je obsluha pomocou iba troch tlačidiel intuitívna, užívateľsky prívetivá a efektívna.

Detailné informácie

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
Garancia bezpečného nákupu
Spoľahlivý obchod
Spoľahlivý obchod
Viac ako 29 rokov skúseností
Vrátenie tovaru do 30 dní
Vrátenie do 30 dní
Vrátenie tovaru do 30 dní

Podrobný popis

Leica Sport Optics (Wetzlar) po prvý raz predstavuje termálne zobrazovacie zariadenie špeciálne pre poľovníkov: Leica Calonox. Model bude k dispozícii v dvoch verziách: Leica Calonox View, ako čisto pozorovacie zariadenie a ako predsádka v spojení s puškohľadom - Leica Calonox Sight. Vzhľadom na súčasné okolnosti týkajúce sa lovu diviakov, najmä v Európe, sú termovízne prístroje pre poľovníkov stále viac potrebné. Podobne ako bežné digitálne fotoaparáty, termovízne kamery detekujú infračervené žiarenie ako tepelný podpis, ktorý nie je pre ľudské oko viditeľný. S novými termovíznymi kamerami Leica Calonox je možné v teréne hľadať zver v tme alebo v sťažených svetelných podmienkach. Modely Leica Calonox ponúkajú veľké zorné pole s vysokým detekčným rozsahom a vysokokontrastným zobrazovaním. Vďaka veľkému senzoru a OLED displeju s vysokým rozlíšením ponúkajú obe optiky najvyššiu kvalitu pozorovania. Dômyselný dizajn modelov Leica Calonox je revolúciou na trhu s termálnymi zariadeniami. Funkčné prvky sú mimoriadne ergonomické a ľahko použivateľné. Okrem toho je obsluha pomocou iba troch tlačidiel intuitívna, užívateľsky prívetivá a efektívna. Pre poľovníkov, ktorí chcú bezpečne a na diaľku spoznať zver s vysokou presnosťou, je termálna kamera Leica Calonox View dokonalým spoločníkom na lov - vo dne aj v noci, aj v tých najnáročnejších podmienkach. Vyrobené v Nemecku.  

Vynikajúca kvalita s optimalizáciou obrazu Leica (LIO ™)

(Leica Image Optimization)

Leica Image Optimization Jedinečne ostrý, podrobný a vysoko kontrastný obraz. S termovíziou Calonox spoločnosť Leica pokračuje v dlhých a úspešných tradíciach v oblasti optimalizácie digitálneho obrazu a rozširuje svoju vynikajúcu reputáciu ako výrobca fotoaparátov. Vlastné spracovanie obrazu spoločnosti Leica (Leica Image Optimization - LIO ™) vylepšuje obraz pomocou špeciálnych algoritmov, čím sa dosahuje veľmi podrobná farebná gradácia, vynikajúci kontrast a vysoké rozlíšenie detailov. Vynikajúci rozsah rozpoznávania termovízie Leica Calonox View je založený na špičkovom senzore oxidu vanádu (VOx) s rozlíšením 640x512 pixelov a veľkosťou pixelov 12 µm s vynikajúcim teplotným rozlíšením.  

Foto / video funkcia so živým náhľadom

Zachovajte si špeciálne okamihy navždy. Termovízia Leica Calonox View má 16 GB vnútornej pamäte na zaznamenávanie zvláštnych pozorovaní ako fotografií alebo videí. Pomocou aplikácie Calonox View je možné uložené obrázky preniesť do smartfónu pomocou siete WIFI alebo do počítača pomocou kábla. Pozorovania živého náhľadu je možné aj prostredníctvom mobilného telefónu.  

Pôsobivé rozpoznávanie detailov na veľkú vzdialenosť

Calonox detaily Identifikovať, rozpoznať, zistiť Uvidíte viac, bezpečne identifikujte cieľ. S definovanou veľkosťou cieľa 1,7 x 0,5 m dokáže Leica Calonox View detekovať ciele do vzdialenosti 3000 metrov, rozpoznávať ciele do 1000 m a presne ich identifikovať až do 500 m.  

Výkonný digitálny zoom

Objektív 42 mm, ideálny aj pre pozorovanie zblízka, v kombinácii s 2,5-násobným základným optickým zväčšením poskytuje veľké zorné pole a najlepší prehľad. Digitálne zväčšenie je možné nastaviť až na 10-násobné zväčšenie, aby nezostali skryté žiadne podrobnosti ani na veľké vzdialenosti.  

Štyri farebné režimy pre vysoko kontrastné rozpoznávanie detailov

farebné režímy Testované v praxi a verné detailom. Štyri farebné režimy White Hot, Black Hot, Red Hot a Rainbow poskytujú praktické variácie zobrazenia a väčšie rozpoznanie detailov s vysokým kontrastom.  

Aplikácia Calonox View

aplikácia calonox view Ešte pohodlnejšie ovládanie. Rýchle a ľahké. S aplikáciou Calonox View je možné fotografie alebo videá uložené v termovízii prenášať do smartphonu prostredníctvom siete WIFI. Funkcia živého náhľadu navyše umožňuje sledovať scenériu na obrazovke vášho mobilného telefónu. Jednoduchým kliknutím môžete prepnúť displej z denného na nočný režim. UŽ ČOSKORO  

Tri režimy kalibrácie pre optimalizáciu obrazu

kalibrácia Renovovať, obnoviť, vylepšiť. Pomocou troch integrovaných kalibračných režimov Auto (A), Manual (M) a Background (B) môžete renovovať, obnoviť a vylepšiť obraz na displeji. V režimoch A a M sa kalibrácia uzávierky spúšťa automaticky alebo, ak si želáte, manuálne stlačením tlačidla. Kalibrácia pozadia so zakrytým objektívom je obzvlášť efektívna a dosahuje najlepšie výsledky.  

Elegantný dizajn a intuitívne ovládanie

Dizajn calonox View Zredukované na to podstatné. Dizajn produktu v známom štýle Leica je zameraný na lovecké potreby používateľa. Jeho valcový tvar a ľahká ovládateľnosť sa dokonale integrujú do loveckého vybavenia. Užívateľsky prívetivé, intuitívne trojtlačidlové ovládanie ponúka prehľadnú navigáciu v menu, ktorá umožňuje ľahkú a rýchlu manipuláciu aj v rukaviciach.  

HD displej a nabíjateľná batéria

HD displej a batéria Najmodernejšia technológia. Výkonný HD displej s rozlíšením 1280×960 pixelov umožňuje pohodlné pozorovanie a spoľahlivú identifikáciu pri pozorovaní alebo pri fotografovaní. Napevno nainštalovaná nabíjateľná batéria s cca. 5 hodinovou výdržou je obzvlášť dobre chránená pred chladom a vlhkosťou… a nabíjanie je možné počas prevádzky napr. pomocou powerbanky.   Výhody na prvý pohľad – Vynikajúci obrazový výkon – extrémne vysoký kontrast a detaily – Prevádzková doba najmenej 6 hodín – Zväčšenie Leica Calonox „View“: 2,5x – priemer šošovky: 42 mm – Rozmery: 170x65mm – Ergonómia a dizajn – praktický a užívateľsky prívetivý – Senzor Vox s vysokým rozlíšením (640 x 480 pixelov) – LCOS displej s rozlíšením 1280×960 – Integrovaná nabíjateľná batéria Balenie obsahuje: produkt, púzdro, nabíjací kábel, popruh na prenášanie, sprievodca rýchlym spustením, handrička na čisteniešošoviek  

Technické parametre

Zväčšenie 2,5x
Zorné pole 10.5x8.4°(18.3m x 14.6m / 100m)
Dioptrická korekcia ±5 dpt
Vodotesnosť IP67
Hmotnosť 665 g (vrátane batérie)
Typ videosignálu na výstupe PAL, USB-C
Display LCOS
Detekčná vzdialenosť 3000 m (1,7x0,5m) 2 Pixels
Frekvencia snímania 50 Hz
Vzdialenosť rozpoznania 1000m (1,7x0,5m) 6 Pixels
Ohnisková vzdialenosť objektívu 42 mm
Digitálny zoom 1x / 2x / 3x / 4x
Senzor Vox, 640x512
Identifikačná vzdialenosť 500 m (1,7x0,5m) 12 Pixels
Vstavaná pamäť áno
Rozlíšenie displeja 1280x960
Rozmer v mm 170x65 mm
Nahrávanie počas dňa áno
Nahrávanie v noci áno
Výdrž batérie 4-5 hod.
Rozostup pixelov 12 µm
Zobrazenie uhlopriečky 0.4'
Vysielanie naživo Áno
Tepelná citlivosť ≤ 50mK (25°C)

 

Leica Calonox

Leica Calonox View

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: