Nočné videnie Bresser Digital NV 5x42 foto-video

Kód: 1877450
€458 €381,67 bez DPH
do 4 dní

Nočné videnie Bresser Digital NV 5x42 foto-video

Detailné informácie

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
Garancia bezpečného nákupu
Spoľahlivý obchod
Spoľahlivý obchod
Viac ako 29 rokov skúseností
Vrátenie tovaru do 30 dní
Vrátenie do 30 dní
Vrátenie tovaru do 30 dní

Podrobný popis

Nočné videnie Bresser Digital NV 5x42 foto-video

Ďalekohľad na nočné videnie Bresser Digital NV 5x42 foto-video je digitálny monokulár na pozorovanie objektov v tme vybavený funkciou nahrávania foto a video záberov na MicroSD pamäťovú kartu s maximálnou kapacitou 32GB (nie je v balení). Disponuje veľkým 42mm objektívom a 5-násobným zväčšením, čo umožní zachytiť dostatok svetla a pozorovať aj vzdialenejšie ciele. Optika je vybavená antireflexnými vrstvami pre elimináciu odleskov. Svoje uplatnenie nájde pri strážení objektov, v poľovníctve a pozorovaní lesnej zveri v noci, pri rybolove. Podľa informácií od výrobcu prístroj vďaka jeho kvalitám používajú v súčasnosti aj nemecké policajné zložky. Ďalekohľad je predovšetkým určený na použitie pri tmavom súmraku, ale vďaka zabudovanému IR infračervenému prísvitu s vlnovou dĺžkou 850nm je možné pozorovať bez problémov aj v úplnej tme. Dosah pri zapnutom IR prísvite v úplnej tme je približne 200m. Nahrávanie foto a video záznamov je možné vďaka snímaču CMOS s rozlíšením 640x480 pixelov, ďalekohľad má vnútorný LCD displej. Najmenšia zaostriteľná vzdialenosť je 2m, zorné pole viditeľnosti je 95m/1km. Zariadenie je napájané 6xAA batériami (nie sú v balení), ktoré udržia zariadenie v chode približne 6 hodín. Je vybavený statívovým závitom na pripojenie k fotostatívu. Telo je plastové a pogumované s bezpečným a pohodlným uchopením. Rozmery ďalekohľadu sú 16,1x5,3x11,1cm, hmotnosť len 340g (bez batérií), 392g (s batériami).

Obsah balenia: ďalekohľad na nočné videnie, USB kábel, taška

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bresser GmbH je nemecký výrobca binokulárnych a monokulárnych ďalekohľadov, hvezdárskych ďalekohľadov či astronomických teleskopov, mikroskopov a lúp, ktorý úspešne pôsobí na európskom trhu od roku 1957 v duchu hesla kvalita za rozumnú cenu

Prírodovedecká optika značky Bresser je veľmi obľúbená medzi detskými aj dospelými bádateľmi a obdivovateľmi prírody a Vesmíru. Pozorovacie spektívy, ďalekohľady na hviezdy a študentské mikroskopy Bresser sú skvelými vyučovacími pomôckami na školách, univerzitných pracoviskách aj v laboratóriách.

Niekedy sa môžete stretnúť aj s nesprávnymi názvami tejto značky ako Breser alebo Breeser, správne je však len BRESSER (číta sa breser).