MEOPTA MEOSTAR R1R 3-12X56 RD

Kód: R1R 3-12X56 RD
€804 €670 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

MEOPTA MEOSTAR R1R 3-12X56 RD s ovetleným bodom

Špičkový puškohľad novej generácie od tradičného českého výrobcu teraz v bezkonkurenčnej cene, kvalitou vysoko presahuje akúkoľvek ázijsku konkurenciu a väčšinu celosvetovej produkcie, extra výkonný v ťažkých svetelných podmienkách, tento model je prispôsobený pre montáž na krúžky.

Telo tubusu je vyrobené z najkvalitnejšieho duralu, ktorý umožnuje osadiť povrch prístroja čiernou anodizaciou. Táto povrchová úprava je molekulárne naviazaná na hliníkovu zliatinu, čo činí povrch tubusu extrémne chemický a mechanický odolným (proti potu, poškriabaniu). Okrem toho je povrch upravený špeciálnou technológiou tak, aby na ňom nezostávali žiadne otlačky a bol pocitovo príjemný na dotyk. Antireflexné vrstvy MB-5501 Meobright, které využívajú najnovšie technológie v obore, sú aplikovanné na všetkých optických členoch a zaisťujú špičkové hodnoty svetelnej priepustnosti puškohľadu, plne porovnateľné s najprestížnejšími svetovými značkami za zlomok ich ceny. 

Modely Meostar s osvetleným zámerným bodom sú špeciálne konštruované pre lov za znížených svetelných podmienok. Zámerná osnova umiestnená v zadnej rovine je nemenná čo znamená, že so zväčšujúcim sa cieľom sa veľkosť zámernej osnovy nemení. Osvetlenie bodu je za bežného denného svetla pozorovateľné prakticky len pri stupňoch 6 a 7, takže cieľ pozorovaný za hraničného jasu pri rozsvietení bodu nezmizne v jeho jase. Úroveň jasu možno nastaviť točítkom na ľavej strane puškohľadu v siedmich stupňoch označených číslicami 1 - 7. Medzipolohy označené bodkou osvetlenie vypínajú, takže pootočením o jediný záskok možno osvetlenie vypnúť a naopak pootočením o jediný záskok späť zapnúť na pôvodne nastavenú úroveň. Životnosť originálnej batérie CR 2354 je viac ako 80 hodín, možno použiť tiež bežnejšie dostupné batérie CR 2032 so životnosťou viac ako 60 hodín.

 

Technické parametre :

Zväčšenie3-12x

Optický priemer objektivu (mm)56

Zorné pole (m/100m)3,5-11,1

Vzdialenosť výstupnej pupily (mm)75

Dioptrický rozsah okuláru (D)±3

Rektifikačný rozsah (0,7cm/100m)116

Hmotnosť (g)640

7015-2.jpg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.