DETEKTOR KOVOV GARRETT AT PRO + PRO-POINTER AT

Kód: 1140564
Akcia Tip
Značka: Garrett
ZADARMOZADARMO
DETEKTOR KOVOV GARRETT AT PRO + PRO-POINTER AT
€883,40 €736,17 bez DPH
Skladom

 DETEKTOR KOVOV GARRETT AT PRO + PRO-POINTER AT

Detailné informácie

Podrobný popis

DETEKTOR KOVOV GARRETT AT PRO + PRO-POINTER AT

Špeciálny balíček dvoch detektorov a krabičky pre vaše nálezy dostupný v akcii . Patentovaná revolučná technológia integrovaná do jedného detektora. Vylepšený, intuitívne ovládateľný čelný panel, duálna detekcia cieľa a hlavne novo vyvinutá 2D cievka presne naladená na detektor.

ŠPECIÁLNA PONUKA, ktorá vám dáva možnosť si zadovážiť detektor z rady AT plus vodeodolný Pro-Pointer AT. Táto kombinácia vám umožní mať obidva detektory bez problémov pod vodou a nelámať si hlavu s oplachovaním po love. Naviac ako darček štýlová krabička pre vaše nálezy.

Čierny elegán – to je detektor kovov Garrett AT PRO International. Univerzálny detektor z prepracovanej rady Garett AT, je zárukou kvality. Detektor vydrží snáď všetky podmienky, ktoré mu počasie môže pripraviť a zvládne i vodu do hĺbky 2m. Pokiaľ se teda zaoberáte týmto krásnym koníčkom a uvažujete nad univerzálne ladeným detektorom – tento je jasná voľba.

Čo detektor kovu Garrett AT PRO dokáže?

Detektor zvládne dážď, sneh, mráz, vodu (sladkú i slanú) do hĺbky 2m a nevadí mu ani sucho :-). Je to veľmi citlivý pomocník – predovšetkým vďaka vysokej hľadacej frekvencii, unikátnemu procesorovému riadeniu, ktoré imituje multifrekvenčné technológie. Spojenie dvoch typov detektorov (pohybový a bezpohybový režim) známej z profesionálnej GTI 2500 znamená vysoký komfort hľadania. Na detektore môžeme nastaviť oddelenú diskrimináciu železo-farebný kov a tiež je možné nastaviť frekvenciu v celkom 4 rozsahoch. Už po ňom túžite?

Detektor disponuje týmito základnými vlastnosťami:

PRO MODE AUDIO Úmerná zvuková odozva a funkcia Tone Roll Audio ponúka oveľa viac informácií o cieli.

HIGH-RESOLUTION IRON DISCRIMINATION™ Poskytuje 40 stupňov rozlíšenia železa - nastaviteľný pomocou tlačidiel a zobrazený ako digitálna číslica pre presné určenie železného cieľa.

FAST TRACK™ GROUND BALANCE Automatická vlastnosť, ktorá umožňuje užívateľovi rýchlo nastaviť zemné vyváženie detektora v blízkosti zmineralizovanej pôdy

GROUND BALANCE (MANUAL) Dovoľuje užívateľovi manuálne nastaviť zemné vyváženie detektora na zníženie vplyvu okolitého zarudnenia a tým k dosiahnutiu lepších výsledkov

GRAPHIC TARGET ANALYZING Graficky identifikuje podľa povrchovej vodivosti kovov, ktorá sa následne zobrazuje ako segmentová časť na displeji. IRON AUDIO™ Dovoľuje uživateľovi počuť nastavenú diskrimináciu železa a zvukovo rozpoznať ploché železné predmety ako napríklad zátky a podložky ktoré je bežne problematické rozpoznať.

DIGITAL TARGET ID Číselná rada od 0 do 99 ukazuje povrchovú vodivosť cieľa pre lepšiu schopnosť rozpoznať cieľ.

ALL TERRAIN Navrhnuté pre použitie v mokrom, vlhkom a prašnom prostredí. Jednotka je odolná proti nepriazni počasia a je potopiteľná do 3m pod hladinu vody.

 ELECTRONIC PINPOINTING Tento bezpohybový mód "všetky kovy" je používaný na přesné dohľadanie nájdeného umiestnenia predmetu v zemi.

ONE-TOUCH TREASURE HUNTING Stlačením jednoho tlačítka detektor zapnete, resetujete do továrneho nastavenia a pripravíte na hľadanie!

Ďalšie vlastnosti a parametry detektora:

 • slúchadlá Garrett MS určené pre Sea Hunter / Infinium a AT Pro International ! (# 2202400)
 • prospektorský režim
 • plná notch diskriminácia
 • vylepšená akustická signalizácia
 • prehľadný displej, intuitívne ovládanie

Balenie obsahuje:

 • # 1140560 Detektor kovov Garrett AT PRO International Patentovanú revolučnú technológiu integrovanú do jednoho detektora. Vylepšený, intuitívne ovládateľný čelný panel, duálnu detekciu cieľa a hlavne novo vyvinutú 2D cievku presne naladenú na detektor.
 • #1140900 Detektor kovov Garrett PRO-POINTER AT Nový ručný dohľadávací detektor, oplývajúci komfortom a prekvapujúci svojimi dispozičnými schopnosťami. Elegantný tvar, nápadito vyriešený uhladzovací nôž, prekvapujúci dosah, viacsmerový záber a ponoriteľný do 6m ( IP68).
 • # 1556100 Kniha OBĽÚBENÉ NÁLEZY Kniha zobrazujúca najlepšie nálezy pomocou detektrov Garrett.
 • # 1627900 BOX NA NÁLEZY Garrett Krabička na uskladnenie drobných nálezov pri hľadaní v teréne. Rozmery 165x95x55 mm.
 • Manuál
 • 4 AA Batérie
 

recyklačný poplatok ve výške EUR je už započítaný  v cene produktu

Dodatočné parametre

Kategória: Garrett detektory
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: