Detektor kovov CScope C.S3MXi Pro

Kód: DKCS3
ZadarmoZadarmo
Detektor kovov CScope C.S3MXi Pro
€423 €352,50 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

 Detektor kovov CScope C.S3MXi Pro

  

Pozor !! Prebieha akcia s novým detektorom kovov C.Scope C.S3MXi Pro.Využijte super ponuky na výročie 40 rokov od založenia spoločnosti. Veľa dárků.Výrobce: C.Scope

detailný popis

C.Scope CS3MX PRO - outdoorový special na vysokej frekvencii

V cene detektoru teraz dostanete kryt základnej sondy, kryt boxu elektroniky, sponu pre montáž elektroniky na opasok a inštruktážne DVD v Čj.

Prvý skutočne outdoorový detektor kovov na trhu. Extrémne odolná konštrukcia boxu elektroniky dáva nádej, že tento detektor vydrží asi všetko.
Pritom to ale nie je žiadny hrubý nástroj určený pre hľadanie veľkých kusov železa. Je to presne naopak. Detektor pracuje na frekvencii 17kHz a je vybavený 28 cm 2D cievkou. Spolu s presne nastavenou analógovou elektronikou a výborne zvládnutou diskrimináciou Vám dáva šancu na lov aj tých najmenších nízkovodivostních cieľov.

Detektor na cieľ pod cievkou reaguje presne a ostro. Pre ľahké dohľadanie cieľa je potom vybavený funkciou Pinpoiting. Na ovládacej časti boxu elektroniky sú presne vyznačené polohy doporučených nastavení detektoru.
Najväčší plus C-Scope CS3MX PRO spočíva vo veľkej citlivosti a extrémnej odolnosti. S prístrojom sa ľahko naučia pracovať aj úplný začiatočník. Detektor netrpí neduhy lacných digitálnych detektorov ako sú častá nestabilita a z toho plynúce prechádzanie slabých signálov.

Po veľmi krátkej dobe sa detektor C. Scope CS3MX stal tak trochu kultovým prístrojom, zvlášť medzi detektoráři, ktorí preferujú hľadanie mincí. Jeho citlivosť aj na tie najtenšie a najmenšie strieborné mince sa stala už skoro povestnou.
Aj hľadači, ktorí pôvodne používali pomerne drahé a sofistikované prístroje, pri mnohých príležitostiach ocenili silu tohto detektora pri hľadaní mincí a šperkov a to predovšetkým tých najmenších rozmerov. Tie je CS3MX schopný detekovať v doslova obdivuhodných hĺbkach.
Detektor je vybavený automatickou funkciou odladenie vplyvu pôdy a Threshold, ktorý je zviazaný s nastavením citlivosti. Vďaka tomu aj začiatočník u tohto detektora vždy správne nastaví úroveň citlivosti tak, aby bol detektor stabilný. Nová verzia CS3MX Pre prináša predovšetkým väčší dosah vďaka väčšej 28 cm 2D sonde.

Ak hľadáte nekomplikovaný a veľmi presný detektor, je CS3MX Pre veľmi dobrá voľba. Za svoje peniaze dostanete veľmi odolný a presný prístroj, ktorý Vám bude prinášať radosť z hľadania po niekoľko rokov.

3MXi-box.jpg

Prehľad funkcií

Presne nastavená analógová elektronika
Nastavenie diskriminácie s možnosťou prepnutia do samostatného All Metal módu
Veľmi dobre vyvážený detektor s možnosťou pripevnenia elektroniky na opasok
On / Off kontrola citlivosti
Vstup pre slúchadlá
Automatická kontrola základného tónu
Extrémne odolný dizajn
Nastaviteľná dĺžka detektoru
technická špecifikácia

Operačná frekvencia 17 kHz
Váha 1.5 kg
Pracovná teplota od -10 do +60
Výška od do
Napájanie 8x1.5 V
Štandardné vodeodolná sonda 2D 28 cm
 

 

  •  

3MXi-sonda-28x20.jpg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.