DDoptics Nachtfalke Ergo 12x56 ED Gen II

Kód: 440110003
€335 €279,17 bez DPH
do 4 dní

Detailné informácie

Podrobný popis

 

DDoptics Nachtfalke Ergo 12x56 ED Gen II 

  • dielektrické zrkadlo
  • Jasný, a to napriek veľkému zväčšenie
  • ED nízko disperzné sklo
  • Dobrá hrana ostrosť
  • Ideálne pre mesačné a podsvietenie
  • Svetlo a kontrast Stark
  • Cena - výkon Professional
  • Robustný a pre každé počasie vhodné

 

Ďalekohľad na dlhé vzdialenosti
Midnight Caller 12x56 Ergo je predurčený k noci a za súmraku a hon na extrémne vzdialenosti. Tento ďalekohľad prichádza s vysokou intenzitou 56 mm objektívom pri 12x zväčšení. Výkonné optika, autofokus a veľmi ergonomický a funkčné bývanie zaručuje perfektný zážitok zo sledovania. 

Ďalekohľady pre extrémne šírky - Midnight Caller 12x56 Ergo
Sila tohto vysoko intenzívnych ďalekohľadu je jeho 12x zväčšenie. V poľovných revíroch, alebo v horách Nachtfalke Ergo 12x56 poskytuje dokonalý zážitok zo sledovania. Vysoká hrana ostrosť, optimálny kontrast, farby presné reprodukcie obrazu. Vyvážená konštrukcia a autofokusu umožňujú prekvapivo stabilné držanie a sledovanie cieľového objektu, pre mikroskop s týmto vysokým 12x zväčšenie. Koncový žiak 4,7 mm umožňuje neunavujúci prezeranie, a to aj v starobe a po dlhú dobu.

 autofocus
Nachtfalke Ergo 12x56 je vybavený tzv SmartFocus. Takže zameranie pracuje na skutočný vnútorný zaostrovanie. Po počiatočnom zameraním oko automaticky poskytuje rôzne vzdialenosti, bez toho aby neustále preorientovať. V lovecké situáciách napríklad to môže byť neoceniteľné, pretože v zlomku sekundy, môže byť detekovaný cieľ. Ľahko nastaviteľná kompenzácia dioptrií je na stredovej osi. Zaťahovací v 3 stupňoch očnými mušľami dovoliť, aby užívateľa okuliarov prísť do plného prospechu celé zorné pole.

Pevná konštrukcia, ergonomický dizajn
Ďalekohľad má kryt vyrobený z veľmi odolného, ​​vláknami vystuženého plastu, ktorý je nielen odolná proti nárazu než hliník, ale aj jednoduchšie. Tento prípad je úplne pokrytý gumovým výzbroji. To znižuje hluk a zabraňuje skĺznutiu samotného skla na mokrom povrchu. Čo je zarážajúce je ergonomický tvar séria Midnight Caller Ergo. Palcom a ukazovákom rukoväte a zvlnenie na bočných častiach poskytovať bezpečné a veľmi pohodlné držanie. Plniace dusík zaisťuje, že sa ďalekohľad zostáva úplne suchá pádu do vody.

svietivosť a kontrastné
Vysoký index skleneného materiálu použitého lomu zaručuje lepší odraz v strešných hranolov. To sa odráža v čarovnej ostrosť obrazu v okrajovej oblasti zorného poľa odolných, ako aj v vysokým kontrastom a vernosti farby v reprezentácii obrazu. Korekcia Fáza komplexu na strešné hranoly zaisťuje vysoko kontrastný obraz, vysokú vernosť farieb a pre ďalšie zjasnenie obrazu.

Odporúčané použitie
Ansitz deň a noc, vtákov a voľne žijúcich živočíchov pozorovanie, dozor. Midnight Caller 12x56 Ergo je vhodný vďaka svojej vysokej 12násobným zväčšením keď stále veľmi jasný, vysoko kontrastný a reflexie bez image reprodukciu ideálny pre použitie lovu v poli oblasti alebo v horách. Na Ansitz voľnej prírode možno stále riešiť veľmi dobre a veľmi podrobne ostrosť aj do neskorého súmraku. Autofokus umožňuje rýchle zacielením. Vzhľadom k nízkej hmotnosti ďalekohľadu tohto rozšírenia Night Hawk Ergo 12x56 je ideálny aj ako turistické ďalekohľady, expedície a bezpečnostnými službami.
 

 doplňujúce informácie

všeobecne
Hmotnosť 1064 g
Dodanie 2-3 dní


technické detaily
Hmotnosť 1064 g
Zväčšenie 12 x
Priemer objektívu v mm 56 mm
Priemer výstupnej pupily v mm 4,7 mm
1000m zorné pole 96 m
Zorné pole 1094yd č
Uhol (°), 5,5 v stupňoch (°)
Očnice metal
Prismenart Schmidt Pechan
Hranoly zrkadlenie Dielektrické 52s
Povlak objektívu FMC H7
Dážď Defender nezaplatil RNP
Okuláru: Prvky / Groups 4/3
Objektív: šošovky / skupiny 4/3
Materiál puzdra polykarbonát
telo výstuž guma
Očný reliéf okulár v mm 18,2 mm
Okuliarov okulár Yes
Zameranie od 2 m
Dioptrickej korekcie centrum
Kompenzácia dioptrií +/- 4
Intenzita svetla 22.09
Daemmerungszahl 25,92
Dusík naplnený Yes
Vodotesné (hĺbka / min.), 1,5 m
Rozmery h / b / t v mm 162/148/66 mm

 
dodávka
Popruh Niggeloh 1 ks
Ďalekohľad sáčok 1 ks
Objektív čiapky 1 pár
Okuláru čiapky 1 kus
Čistiaca handrička kus 1

Dodatočné parametre

Kategória: DDoptics
Záruka: 30 ročná záruka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.