DDoptics Kolibri 8x42 zelený

Kód: 441920842
€285 €237,50 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

 

DDoptics Kolibri 8x42 zelený

 

 

  •  
  • Výborný pomer cena - výkon
  • malý dizajn
  • ostrom kontraste

 

 

Malé ďalekohľady 8x42 - kolibrík ďalekohľady
Lacná, jednoduchá, elegantná s veľkými obrazovými vlastnosťami. Streche -Fernglas Hummingbird 8x42 sa teší veľkej obľube na dovolenku výlety alebo výlety. Lovu, pozorovanie vtákov a milovníci prírody ocenia najmä v súmraku Tento svetlý a ľahkých ďalekohľadom s jeho jasný obraz s vysokým kontrastom a reflexie bez reprodukciu obrazu a veľkorysým zorným poľom 126m.

 

 

Univerzálny ďalekohľad - kolibrík 8x42
Tieto ďalekohľad s 8x zväčšením je ideálny pre dlhé vzdialenosti - vo dne aj za zlých svetelných podmienok. Koncový žiak 5,3 mm je v rozsahu, ktorý ešte umožňuje neunavujúci pozorovanie. S jedinečným pre tohto predstavenia triedy perie hmotnosti len 650 gramov, malé rozmery 138/127/54 mm, veľký pre ďalekohľad tohto typu zorné pole 126m a krátkodobé Najkratšia vzdialenosť zaostrenia (2 m), možnosti sú takmer neobmedzené - pre lov v lesoch, poliach a horách na pripomienky vo svete vtákov, kvetín a hmyzu.

 

Jasný a kontrastný ďalekohľad s 8x zväčšením
Korekcia komplex fáza strešné hranola pre brilantné, pravda-farebné, vysoko kontrastné obrazy. V mesačné alebo protisvetle ťažko efektu rozptýleného svetla dochádza. H7 FMC kompenzácie zaručuje iba impozantný jas obrazu a vysokú odrazu bez ostrosť obrazu v okrajovej oblasti zorného poľa.

 

Vodotesné ďalekohľady, anti-hmla a zameranie od 2m
Zameriavajúce sa pracuje pri Hummingbird 10x42 mať skutočný vnútorný zaostrovanie. Už z rozmedzí od 2 m do objektu, môžu byť detekované ostré. To funguje aj v silnom daždi, ktorý nie je nebezpečný ďalekohľad. Plniace dusíka, zaisťuje, že je kolibrík 8x42 úplne vodotesný a proti zahmlievaniu.

 

Plné zorné pole pri použití okuliarov
Hummingbird 8x42 má očnice vyrobené z nezničiteľného ľahkého kovu. Tento zaťahovacia očnice umožňujú, aby užívateľa okuliarov prísť do plného prospechu celé zorné pole. Pravého okuláru je ľahko nastaviteľná korekcia dioptrií.

 

Odporúčané použitie
Kolibrík 8x42 ponúka v porovnaní s jeho náprotivkom s zväčšenie 10x, na Kolibir 10x42, podstatne väčšie zorné pole 126 m. Zvlášť, keď ide o jasne hovorí Wild Tento binokulárne je z dôvodu jasný obraz s vysokým kontrastom a reflexie bez reprodukciu obrazu a hmotnosti je ideálna nízke pre širokú škálu loveckých misií deň a za súmraku. Optická kvalita, detail a jas v milovníkov ponuka imaging prírody, peších turistov a živočíšnych pozorovateľov vynikajúce zobrazenie. Vzhľadom na rozsah takmer prispôsobenie a širokým zorným poľom z týchto prístrojov je tiež populárne s pozorovateľmi vtákov a pozorovateľov hmyzu.

Dodatočné parametre

Kategória: DDoptics
Záruka: 30 ročná záruka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.