Povieme Vám, ako ľahko merať kvalitu vzduchu s Wöhler CDL 210

V dnešnej dobe platí viac, ako inokedy, že čistý a čerstvý vzduch je najdôležitejší pri práci alebo pobyte v spoločných priestoroch. S Wöhler CDL 210 je monitoring jednoduchý pre všetkých.

Pravidelné vetranie je alfou a omegou zdravého prostredia, či už sedíte doma v obývačke alebo pracujete vo veľkom priestore. Nejedná sa len o výmenu „vydýchaného“ vzduchu za čerstvý, ale aj o zbavení sa kontaminovaného vzduchu rôznymi vírusmi. 

V období respiračných ochorení je obzvlášť dôležité nechať múdre zariadenia kontrolovať kvalitu vzduchu za nás, aby sme sa mohli cítiť v spoločnom priestore príjemne a hlavne zabrániť nevítanej nákaze.

Efektívny pomocník z Nemecka

Nenápadný a šikovný „kvalitár“ vzduchu nesie meno Wöhler CDL 210 / CDL 110  a funguje veľmi jednoducho. Nepretržite vyhodnocuje dáta o teplote, vlhkosti a zložení vzduchu v interiéri. Dôležitým faktorom celého merania je vlhkosť a obsah oxidu uhličitého, ktorý pri výdychu uvoľňujeme. V prípade choroby sa však do vzduchu uvoľňujú aj vírusy. V momente, keď hodnota CO 2 výrazne vzrastie, je to jasný indikátor naliehavej potreby opäť vyvetrať.

Kvalita vzduchu, ktorú bude vedieť prečítať každý

Wöhler CDL 210 / CDL 110 je veľmi vhodné zariadenie na trvalé monitorovanie miestností, v ktorých sa pohybuje veľký počet ľudí a ktorí v nich mnohokrát trávia veľa času. Týka sa to napríklad učební, zasadacích miestností, čakární, odpočivární atď.
Vďaka veľkému displeju rýchlo zistíte dôležité dáta o stave vzduchu v miestnosti. Ten sa môže pohybovať v troch kvalitatívnych stupňoch: optimálnom, normálnom alebo v prípade dlho nevetranej miestnosti, kritickom.
Aby ste boli o stave vzduchu priebežne informovaní, je možné nastaviť zvukovú signalizáciu.

                                          

 

 

Prejsť na produkt Wöhler CDL 210  >>