RIDGID KJ-3100 Motorová tlaková vodná čistička pre potrubia 50-250 mm

Kód: 37413
€11 673 €9 727,50 bez DPH
na objednávku

Detailné informácie

Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
Garancia bezpečného nákupu
Spoľahlivý obchod
Spoľahlivý obchod
Viac ako 29 rokov skúseností
Vrátenie tovaru do 30 dní
Vrátenie do 30 dní
Vrátenie tovaru do 30 dní

Podrobný popis

 

RIDGID KJ-3100 Motorová tlaková vodná čistička pre potrubia 50-250 mm

 

RIDGID Tlaková vodná čistička KJ-3100 pre odpadové potrubia 50 mm až 250 mm
Prenosná tlaková vodná čistička RIDGID ®, model KJ-3100 poskytuje skutočný pracovný tlak 3000 psi (205 barov) pre použitie vo veľkých komerčných a priemyselných aplikáciách. Táto čistička pretlačí potrubím vysoko pružnú a ľahkú hadicu, ktorá prestrieka kalové, mydlové, tukové a sedimentové upchávky. Pri spätnom ťahaní hadice tlakovo vyčistí potrubie, vypláchne nečistoty a vráti odpadovému potrubiu jeho plnú voľnú prietokovú kapacitu - úplne bez použitia škodlivých chemikálií.
 

  • Výkon: Skutočný pracovný tlak 3000 psi (205 barov) a prietok 5,5 GPM (21 l / min) zaručí rýchle a účinné vyčistenie potrubí.
  • Ľahká hadica: Hadica s nylonovým opletením má výrazne nižšiu hmotnosť a vyššiu pružnosť bez toho, aby sa znížila jej tuhosť. Osová posuvná sila tak môže poháňať hadicu hlbšie do potrubia.
  • Kompletná: Model KJ-3100 má odnímateľný navijak hadice, nie je preto nutné kupovať drahé prenosné hadicové navijaky Štandardné balenie sa dodáva s vybavením pre použitie vo vnútorných i vonkajších aplikáciách.
  • Pohodlie: Pre ľahšie nakladanie na servisné vozidlo možno hadicový navijak úplne demontovať. Pre plný prístup k benzínovej nádrži a vzduchovému filtru motora jednoducho len odklopte hadicový navijak dopredu.
  • Manipulácia: V kategórii tlakových vodných čističiek 3000 psi (205 barov) pre vysoké zaťaženie je model RIDGID KJ-3100 jednou z najlepšie manipulovateľných tlakových čističiek na trhu. Navyše na svojom dvojkolesovom vozíku ľahko prejde dverami štandardného rozmeru a môže veľmi ľahko prekonávať tesnej zákruty.
  • Pulzný cyklus: Pre zdolávanie ťažkých ohybov a sifónov zapnite pulzný cyklus modelu KJ-3100.
  • Kvalita a spoľahlivosť: Trojcestné čerpadlo s antikoróznou kovanú mosadznou hlavou. Redukcia rýchlosti umožňuje čerpadlu bežať na nižšiu (optimálnu) rýchlosť. Nižší počet tvaroviek a hadíc minimalizuje aj netesnosti aj prestoje a tým šetrí váš pracovný čas.
  • Univerzálna: Prídavná súprava pre tlakové umývanie a chemický Injektorový systém čistí špirály, koncovky a iné silne znečistená zariadenia.
  • Rýchle štartovanie: Benzínový motor 16 HP s ľahkým štartovaním štartovacou šnúrou. Vybavenie: ON / OFF vypínač; uzatváranie paliva; ovládanie sýtiča a klapky; ľahký prístup k plneniu a mierke oleja.

Model KJ-3100 obsahuje

  • H-111 a H 112 1/4" NPT tryska, H-38 hadicový naviják s hadicou 3/8"x61m s tryskou, hadica s tryskou/umývacia hadica 3/8"x15m, FV-1 nožný ventil, nástroj na čistenie trysiek, HW-30 umývacia hadica, Root Ranger koreňová rezná tryska, HF-4 hadica s rýchlospojkou

 

 

ridgid-kj-3100-motorova-tlakova-vodna-ci

ridgid-kj-3100-motorova-tlakova-vodna-ci

ridgid-kj-3100-motorova-tlakova-vodna-ci

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: