RIDGID KJ-3100 Motorová tlaková vodná čistička pre potrubia 50-250 mm

Kód: 37413
€9 250 €7 708,33 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

 

RIDGID KJ-3100 Motorová tlaková vodná čistička pre potrubia 50-250 mm

 

RIDGID Tlaková vodná čistička KJ-3100 pre odpadové potrubia 50 mm až 250 mm
Prenosná tlaková vodná čistička RIDGID ®, model KJ-3100 poskytuje skutočný pracovný tlak 3000 psi (205 barov) pre použitie vo veľkých komerčných a priemyselných aplikáciách. Táto čistička pretlačí potrubím vysoko pružnú a ľahkú hadicu, ktorá prestrieka kalové, mydlové, tukové a sedimentové upchávky. Pri spätnom ťahaní hadice tlakovo vyčistí potrubie, vypláchne nečistoty a vráti odpadovému potrubiu jeho plnú voľnú prietokovú kapacitu - úplne bez použitia škodlivých chemikálií.
 

  • Výkon: Skutočný pracovný tlak 3000 psi (205 barov) a prietok 5,5 GPM (21 l / min) zaručí rýchle a účinné vyčistenie potrubí.
  • Ľahká hadica: Hadica s nylonovým opletením má výrazne nižšiu hmotnosť a vyššiu pružnosť bez toho, aby sa znížila jej tuhosť. Osová posuvná sila tak môže poháňať hadicu hlbšie do potrubia.
  • Kompletná: Model KJ-3100 má odnímateľný navijak hadice, nie je preto nutné kupovať drahé prenosné hadicové navijaky Štandardné balenie sa dodáva s vybavením pre použitie vo vnútorných i vonkajších aplikáciách.
  • Pohodlie: Pre ľahšie nakladanie na servisné vozidlo možno hadicový navijak úplne demontovať. Pre plný prístup k benzínovej nádrži a vzduchovému filtru motora jednoducho len odklopte hadicový navijak dopredu.
  • Manipulácia: V kategórii tlakových vodných čističiek 3000 psi (205 barov) pre vysoké zaťaženie je model RIDGID KJ-3100 jednou z najlepšie manipulovateľných tlakových čističiek na trhu. Navyše na svojom dvojkolesovom vozíku ľahko prejde dverami štandardného rozmeru a môže veľmi ľahko prekonávať tesnej zákruty.
  • Pulzný cyklus: Pre zdolávanie ťažkých ohybov a sifónov zapnite pulzný cyklus modelu KJ-3100.
  • Kvalita a spoľahlivosť: Trojcestné čerpadlo s antikoróznou kovanú mosadznou hlavou. Redukcia rýchlosti umožňuje čerpadlu bežať na nižšiu (optimálnu) rýchlosť. Nižší počet tvaroviek a hadíc minimalizuje aj netesnosti aj prestoje a tým šetrí váš pracovný čas.
  • Univerzálna: Prídavná súprava pre tlakové umývanie a chemický Injektorový systém čistí špirály, koncovky a iné silne znečistená zariadenia.
  • Rýchle štartovanie: Benzínový motor 16 HP s ľahkým štartovaním štartovacou šnúrou. Vybavenie: ON / OFF vypínač; uzatváranie paliva; ovládanie sýtiča a klapky; ľahký prístup k plneniu a mierke oleja.

Model KJ-3100 obsahuje

  • H-111 a H 112 1/4" NPT tryska, H-38 hadicový naviják s hadicou 3/8"x61m s tryskou, hadica s tryskou/umývacia hadica 3/8"x15m, FV-1 nožný ventil, nástroj na čistenie trysiek, HW-30 umývacia hadica, Root Ranger koreňová rezná tryska, HF-4 hadica s rýchlospojkou

 

 

ridgid-kj-3100-motorova-tlakova-vodna-ci

ridgid-kj-3100-motorova-tlakova-vodna-ci

ridgid-kj-3100-motorova-tlakova-vodna-ci

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.