Ďalekohľad Bresser CONDOR 8x32

Kód: 1820832
Ft55 012 Ft44 725 ÁFA nélkül
do 4 dní

Részletes információ

Termék részletes leírása

 

Ďalekohľad Bresser CONDOR 8x32

 

Skvelá optika (BaK-4 optické sklo s antireflexnými vrstvami typu FMC), malé rozmery a hmotnosť len 584g robia z tohoto vreckového ďalekohľadu výborného spoločníka do prírody a na turistiku aj vo veľmi nepriaznivých podmienkach.
Otočné výsúvné očnice umožňujú nájsť optimálnu veľkosť zorného pola a používateľom s okuliarmi zjednodušujú používanie tohto skvelého ďalekohľadu.
Vodotesný (striekajúca voda).
Krytky na okuláre sú prichytené na tubusy, takže ich používateľ dokáže stratiť len veľmi ťažko.
V dodávke je čistiaca handrička, praktické nylonové puzdro, popruhy a krytky.
Typ antireflexných vrstiev FMC (viacnásobne plne vrstvená optika)
Hmotnosť 584 g
Najkratší ostriaci bod 3 m
Optické sklo BaK-4
Priemer objektívu (mm) 32
Priemer výstupnej pupily 4 mm
Rozmery (mm) 132x125x50
Statívový úchyt áno (stat.adapt.nie je súčasťou dodávky)
Stmievací faktor 16,00
Svetelnosť 16,00
Vodotesný vodotesný
Farba zelená
Zorné pole na 1000m (m) 129
Zväčšenie 8x
Typ ROOF (lineárna konštrukcia)

 

 

 

1820832-bresser-condor-8x32-spredu.jpg

1820832-bresser-condor-8x32-objektiv-s-k

1820832-bresser-condor-8x32-do-detskej-d

1820832-bresser-condor-8x32-prislusenstv

1820832-bresser-condor-8x32-nylonova-bra

 

Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

Ezt a mezőt ne töltse ki:

Beszélgetés

Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

Kötelező mezők

Ezt a mezőt ne töltse ki:

Biztonsági ellenőrzés

Bresser GmbH je nemecký výrobca binokulárnych a monokulárnych ďalekohľadov, hvezdárskych ďalekohľadov či astronomických teleskopov, mikroskopov a lúp, ktorý úspešne pôsobí na európskom trhu od roku 1957 v duchu hesla kvalita za rozumnú cenu

Prírodovedecká optika značky Bresser je veľmi obľúbená medzi detskými aj dospelými bádateľmi a obdivovateľmi prírody a Vesmíru. Pozorovacie spektívy, ďalekohľady na hviezdy a študentské mikroskopy Bresser sú skvelými vyučovacími pomôckami na školách, univerzitných pracoviskách aj v laboratóriách.

Niekedy sa môžete stretnúť aj s nesprávnymi názvami tejto značky ako Breser alebo Breeser, správne je však len BRESSER (číta sa breser).