Kategórie

Akcie a zľavy

35,67 € 66,67 €
Časovo obmedzená ponuka

55,00 € 60,00 €
Časovo obmedzená ponuka

116,17 € 124,17 €
Časovo obmedzená ponuka

150,00 € 155,00 €
Časovo obmedzená ponuka

195,00 € 205,00 €
Časovo obmedzená ponuka

234,17 € 239,17 €
Časovo obmedzená ponuka

265,00 € 275,00 €
Časovo obmedzená ponuka

325,00 € 375,00 €
Časovo obmedzená ponuka

Termovízia SeeK thermal Compact pre smartfón

LW-EAA / UW-EAA

Nový produkt

170,00 €

Dostupnosť: vypredané

- +

 
Detaily

 

Termovízia SeeK thermal Compact pre smartfón

 

 

Dostupné možnosti

 

Operačný systém smartfónu:

 2000pxAppleApple.svg-50x50.png iPhone (Ios)

 androidlogo-50x50.png Android

 

Premeňte váš smartfón na termovíziu

Termovízna kamera SeeK thermal Compact 
Malý šikovný prístroj, ktorý jednoducho pripojíte na svoj smartfón a v okamihu máte plnohodnotnú termovíziu za zlomok ceny bežných termovízií dostupných na trhu. Vďaka jej mini rozmerom ju môžete mať pri sebe stále keď to potrebujete, bez toho aby vás zbytočne zaťažila.

Pre poľovníkov, výskumníkov aj technikov a majstrov
Termovízia SeeK thermal Compact je skvelým pomocníkom pri pozorovaní zveri vo dne i v noci na účely jej výskumu, ochrany ako aj poľovníctva. Má výborné využitie aj v ďalších sférach. Užitočná je napríklad pre stavbárov, zatepľovačov, elektrikárov, inštalatérov, kurenárov, automechanikov, strojárov, ...

Rýchle pripojenie a detekcia
K dispozícii je vám pripojenie na modely smartfónov s operačnými systémami iPhone a Android.  Zariadenie je prenosné a rýchlo si ho zbalíte a vezmete so sebou.  Disponuje senzorom s rozlíšením 206x156 pixlov a 36-stupňovým zorným poľom. Okrem toho si vyžaduje len minimálnu energiu z vášho smartfónu.  Informácie sa vám zobrazia na celom displeji mobilného telefónu alebo tabletu. Termovízia Seek Compact využíva najmodernejšiu infračervenú technológiu, vďaka ktorej môžete sledovať zobrazenie počas dňa aj v noci. Dodáva sa s vodotesným puzdrom.  Dokáže rozlišovať teplo na vzdialenosť od niekoľkých centimetrov až do 300 metrov.

Rozdiel medzi sériou Compact a Reveal je v prenosnosti, trvácnosti a veľkosti.  Ak budete používať zariadenie v špinavom prostredí, v ktorom používanie smartfónu nie je ideálne, vyberte si model Reveal, ktorý je odolnejší.  Ak hľadáte prenosné zariadenie na detekciu, vyberte si model Seek Compact.

Seek - využitie termovízie

Termovízia slúži na odhalenie únikov tepla z domov, komerčných a priemyselných budov. V rámci kontroly pomocou termovízie zistíte tepelné straty spôsobené únikom vzduchu, chýbajúcej alebo poškodenej izolácie, neúčinného systému vykurovania, klimatizácie a ohrevu a nekvalitnej konštrukcie.

Termovízia pri identifikácii týchto problémov vyhľadá teplé a studené miesta. Termovízie SeekThermalCompact umožňujú výstavbu a presnú a rýchlu kontrolu budov, bez potreby lezenia do podkrovia a malých priestorov alebo bez potreby prípravy otvorov do stien na vyhľadanie úniku vzduchu, tepelných bypassov a izolačných škár.

Obvodové plášte budov
Obvodové plášte budov oddeľujú vonkajšie prostredie od interiéru a sú miestom, kde najčastejšie dochádza k tepelným stratám. Vyhľadajte únik vody a vzduchu, konštrukčnú poruchu, nezatesnené otvory a otvory v izolácii:

 • na strechách,
 • v stenách,
 • v častiach obvodových plášťov,
 • na rámoch a tesneniach dvier a okien.

Motory a generátory systémov vykurovania, klimatizácie a ohrevu
Nesprávna prevádzka a prehrievanie motorov a generátorov prispievajú k tepelným stratám v systémoch vykurovania, klimatizácie a ohrevu. Teplotný obraz zobrazí zvýšenie teploty, ktoré signalizuje neúčinnosť a poškodenie:

 • elektrických zapojení,
 • motorov chladených ventilátorom,
 • ložísk,
 • izolácii drôtov.

Systémy vykurovania, klimatizácie a ohrevu
Systémy vykurovania, klimatizácie a ohrevu môžu predstavovať systémy s najvyššou spotrebou v obchodných a priemyselných budovách. Preventívna údržba a oprava môže znížiť plytvanie a zvýšiť účinnosť. Použite termovíziu na vyhľadanie únikov vzduchu a tepla, prehriatych súčastí, nesprávnych nastavení a opotrebovania:

 • kompresorov,
 • cievok,
 • ventilátorov a dúchadiel,
 • potrubí,
 • elektrických zapojení.

Bojlery
Bojlery sú kľúčovým príslušenstvom každého systému ohrevu vody a pary a často sú príkladom energickej neúčinnosti. Termovízia môže zaznamenať poruchy:

 • žiaruvzdornosti a izolácie,
 • motorov ventilátorov,
 • ventilov čerpadiel,
 • elektrických zapojení.

Parné vykurovanie
Mnohé priemyselné a obchodné budovy stále využívajú centrálne parné vykurovanie. Termovíziu je možné použiť na vyhľadanie rozdielov teplôt, ktoré dokazujú nesprávnu prevádzku, úniky a upchania, ktoré ovplyvňujú účinnosť:

 • odvádzača kondenzátu,
 • parných potrubí a ventilov,
 • kondenzátorov,
 • radiátorov.

Elektrické systémy
Pri opotrebovaní elektrických súčastí sa zvyšuje odpor, čo spôsobuje tepelnú stratu, ktorú je možné zobraziť pomocou termovízie. Použite termovíziu na vyhľadanie porušení rovnováhy, poškodenie a únik v korodovaných spojkách v:

 • transformátoroch,
 • panelových rozvádzačoch,
 • ovládačoch obvodu osvetlenia.

 

 

Technické parametre

 

Zorné pole36°

Frekvencia snímania<9 Hz FastFrame

Materiál objektívuchalkogenid

MikrobolometerOxid Vanádu

Nárast pixelov12 mikrónov

Ohniskonastaviteľné

Pamäťové médiáúložisko mobilného telefónu

Spektrálny rozsah7,5-14 mikrometrov

Teplotný rozsah-40 °C do 330 °C

Teplotný snímač206 x 156

Detekčná vzdialenosť300 m

Napájaniebez batérie - napojenie na mobil

Jednotky merania teploty°F alebo °C

Palety farieb9 možností

Užívateľské rozhranievoľne dostupná aplikácia SEEK Thermal

Rozmery

Šírka2,5 cm

Výška4,5 cm

Hĺbka2 cm

Hmotnosť16 g

Logistické parametre

Krajina pôvoduCalifornia - USA

 

 

ScoutPigCompactXRInActionPig-74x74.jpgHeatLossDetection-74x74.jpgCarEngineInspection-74x74.jpgHotEnergySwitch-74x74.jpgOverheatingPipeCameraTopDown-74x74.jpgOverheatingPipe-74x74.jpgSEEKcompact06usbprod-74x74.jpgChybajucaizolaciaThermal-74x74.pngMissingInsulationv2Thermal-74x74.pnguniktepladvere-74x74.jpgScoutPig-74x74.jpgPig-74x74.jpgDeer-74x74.jpgTrackDeerWhiteHot-74x74.jpgRecoveryMoose-74x74.jpgScoutMoose-74x74.jpgTrackMooseWhiteHot-74x74.jpgBird-74x74.jpg

 

 

 

Kompatibilita s mobilnými telefónmi:
http://www.thermal.com/supported

Napíšte Váš názor

Termovízia SeeK thermal Compact pre smartfón

Napíšte Váš názor

 
Komentáre(0)

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Príslušenstvo

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30)

Značky produktov

Menu

Porovnať 0