Termovízia SeeK Thermal RevealXR

Kód: RT-EBA / RT-ECA
€494 €411,67 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Termovízia SeeK Thermal RevealXR

 

 

Termovízna kamera s dosahom až 275 m a širokým 20-stupňovým zorným poľom.

SeeK s potešením predstavuje svoj najnovší rad odolných all-in-one zariadení - RevealXR.

RevealXR sa môže pochváliť presným teplotným snímačom pre infračervenú detekciu so zobrazením na 206x156 px displeji a silným 300-Lumenovým LED svietidlom pre získanie viditeľného svetla v prípade potreby overenia situácie v okolí. Termovízia RevealXR je použiteľná rovnakovo dne i v noci. Jej intuitívne rozhranie a jednoručné ovládacie tlačidlo je ideálne pre bezpečné používanie a lov v tmavých podmienkach. RevealXR má fixné ohnisko a dosah až 275 m.

Pevný a robustný Seek RevealXR kombinuje výkonnú tepelnú detekciu s 206x156 senzorom, dobíjacie batérie s výdržou viac ako 10 hodín, a veľký farebný displej v jednom odolnom zariadení.

Máte na výber z dvoch farebných alternatív:

 • kamufláž - True Timber® Kanati Camouflage 
 • čierna - Pure Black

SeeK Thermal RevealXR ponúka galériu 7 farebných paliet. MicroSD karta vám umožní zachytiť, ukladať a prenášaťfotografie pomocou USB kábla.

Lov a aktivity v teréne
Vonkajšie prostredie priamo ovplyvňujú svetelné podmienky a počasie.  Pomocou termovízie môžete prehľadávať terén aj v úplnej tme, presne sledovať objekty v hmle alebo v hustom poraste a vyhľadať objekty po súmraku. 

 • presné monitorovanie terénu,
 • sledovanie koristi,
 • vyhľadávanie objektov po súmraku,
 • bezpečnosť aj v zlej viditeľnosti.

Bezpečnosť a istota
Dávajte pozor na všetko, aj na to, čo vaše oči nevidia. Vizuálne hodnotenie pomocou termovízií SeekThermal vám prináša jedinečné výhody, predovšetkým v noci a na veľké vzdialenosti. Teplotný obraz zobrazí zvýšenie teploty, ktoré signalizuje objekty vydávajúce energiu (alebo teplo). Takto dokážete jednoduchšie spozorovať a zachytiť zdroje, ktoré vydávajú teplo v noci, kedy osvetlenie pritiahne nechcenú pozornosť:

 • činnosť orgánov v trestnom konaní,
 • bezpečnosť v noci,
 • vyhľadávanie a záchrana osôb,
 • monitorovanie pozemkov a ochrana štátnych hraníc,
 • verejná bezpečnosť a taktická podpora,
 • ochrana podnikov, verejných budov, závodov, skladov, vládnych budov alebo obytných domov.

Pevný a praktický nástroj pre staviteľov
Termovízia slúži na odhalenie tepelných strát z domov, komerčných a priemyselných stavieb. V rámci kontroly pomocou termovízie zistíte tepelné straty spôsobené únikom vzduchu, neúčinných systémov alebo nekvalitnej konštrukcie. Termovízia pri identifikácii týchto problémov vyhľadá teplé a studené miesta.

Termovízie SeekThermalCompact a Reveal umožňujú výstavbu a presnú a rýchlu kontrolu budov, bez potreby lezenia do podkrovia a malých priestorov alebo bez potreby prípravy otvorov do stien na vyhľadanie únikov vzduchu, tepelných bypassov a izolačných škár.V pevnom odolnom kryte sa nachádza výkonný snímač s rozlíšením 206x156 pixlov, dobíjateľná batéria s prevádzkou viac ako 10 hodín a veľký farebný displej.Najmodernejšia technológia infračervených lúčov vám umožní pozorovanie teplotných obrazov aj v neosvetlenej miestnosti alebo malom priestore.Výkonná LED dióda modelu Reveal s výkonom 300 lm vám v prípade potreby zaručí presné pozorovanie.Môžete sa spoľahnúť na pevný pogumovaný kryt a intuitívne ovládanie. Termovízia je pripravená na použitie kdekoľvek.

NA STIAHNUTIE

K DISPOZÍCII JE NOVÝ SOFTVÉR! STIAHNITE SI HO ZADARMO PRE SVOJ REVEAL!

 

 

Technické parametre

Zorné pole20°

Frekvencia snímania< 9 Hz

Materiál objektívuChalcogenide

MikrobolometerOxid Vanádu

Nárast pixelov12 mikrónov

Ohniskofixné

Pamäťové médiáMicroSD karta je súčasťou balenia

Rozlíšenie fotografie206x156

Spektrálny rozsah7,5 - 14 mikrometrov

Teplotný rozsah-40°C až 330°C

Detekčná vzdialenosť275 m

Napájanienabíjateľná batéria s nepretržitou dobou prevádzky viac ako 10 hod. - nabíjanie pomovou nabíjačky s microUSB koncovkou

SvietidloLED 300 Lumenov

Jednotky merania teploty°F a °C

Palety farieb7 možností

 

Dostupné možnosti farieb:    čierna

                                             kamufláž 

 

 

 

RevealXRBlackInspection-74x74.pngRevealXRBlackPig-74x74.pngHunterHoldRevealXR-74x74.pngRevealXRBlackHerohires-74x74.pngRevealInHandCamo-74x74.pngRevealXRBlackConstruction-74x74.jpgRevealXRBlackBear-74x74.pngRevealXRBlackIndustrial-74x74.jpg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.