Termovízia SeeK Thermal RevealXR FASTFRAME - čierne prevedenie

Kód: RT-EBAX / RT-ECAX
€514 €428,33 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Termovízia SeeK Thermal RevealXR FASTFRAME - čierne prevedenie

Termovízia navrhnutá špeciálne pre snímanie v pohybe.

Vďaka rýchlej frekvencii snímania až 30 Hz, dlhej detekčnej vzdialenosti až 275 m a intuitívnemu ovládaniu je skvelým pomocníkom nie len pre lovcov. Termokamera RevealXR FASTFRAME má široké využitie. Je vhodná na detekciu úniku tepla pre stavbárov, prvotné odhalenie prehrievania pre strojárov, elektrikárov či automechanikov. Vďaka rozsahu tepelnej detekcie od - 40 °C do 330 °C ju využijú aj kurenári a kachliari.

RevealXR FASTFRAME vyvinutý s rýchlou zobrazovacou schopnosťou, ktorá pomáha znižovať rozmazanie obrazu pri snímaní v pohybe. Obnovovacia frekvencia dosahuje až 30 snímok za sekundu. RevealXR FASTFRAME je ideálny pre použitie v pohybe, alebo snímanie rýchlo sa pohybujúcich objektov. Jeho teplotný snímač s rozlíšením 206x156 a výkonné 300-Lumenové LED svietidlo umožňuje využívať infračervené a viditeľné svetlo súčasne. Intuitívne ovládanie jednou rukou je ideálne pre motitorovanie a lov v tmavých podmienkach. 

Robustný a dodolný SeeK RevealXR FASTFRAME s ergonomickým dizajnom kombinuje výkonné tepelné snímanie 206x156 senzorom, dobíjacie batérie s dobou nepretržitej prevázdky dlhšou ako 10 hodín a veľkým farebným displejom v jednom zariadení.

Máte na výber z dvoch farebných alternatív:

 • kamufláž - True Timber® Kanati Camouflage 
 • čierna - Pure Black

SeeK Thermal RevealXR ponúka galériu 7 farebných paliet. MicroSD karta vám umožní zachytiť, ukladať a prenášať fotografie pomocou USB kábla.

Lov a aktivity v teréne
Vonkajšie prostredie priamo ovplyvňujú svetelné podmienky a počasie.  Pomocou termovízie môžete prehľadávať terén aj v úplnej tme, presne sledovať objekty v hmle alebo v hustom poraste a vyhľadať objekty po súmraku. 

 • presné monitorovanie terénu,
 • sledovanie koristi,
 • vyhľadávanie objektov po súmraku,
 • bezpečnosť aj v zlej viditeľnosti.

Bezpečnosť a istota
Dávajte pozor na všetko, aj na to, čo vaše oči nevidia. Vizuálne hodnotenie pomocou termovízií SeekThermal vám prináša jedinečné výhody, predovšetkým v noci a na veľké vzdialenosti. Teplotný obraz zobrazí zvýšenie teploty, ktoré signalizuje objekty vydávajúce energiu (alebo teplo). Takto dokážete jednoduchšie spozorovať a zachytiť zdroje, ktoré vydávajú teplo v noci, kedy osvetlenie pritiahne nechcenú pozornosť:

 • činnosť orgánov v trestnom konaní,
 • bezpečnosť v noci,
 • vyhľadávanie a záchrana osôb,
 • monitorovanie pozemkov a ochrana štátnych hraníc,
 • verejná bezpečnosť a taktická podpora,
 • ochrana podnikov, verejných budov, závodov, skladov, vládnych budov alebo obytných domov.

Pevný a praktický nástroj pre staviteľov
Termovízia slúži na odhalenie tepelných strát z domov, komerčných a priemyselných stavieb. V rámci kontroly pomocou termovízie zistíte tepelné straty spôsobené únikom vzduchu, neúčinných systémov alebo nekvalitnej konštrukcie. Termovízia pri identifikácii týchto problémov vyhľadá teplé a studené miesta.

Termovízie SeekThermalCompact a Reveal umožňujú výstavbu a presnú a rýchlu kontrolu budov, bez potreby lezenia do podkrovia a malých priestorov alebo bez potreby prípravy otvorov do stien na vyhľadanie únikov vzduchu, tepelných bypassov a izolačných škár.V pevnom odolnom kryte sa nachádza výkonný snímač s rozlíšením 206x156 pixlov, dobíjateľná batéria s prevádzkou viac ako 10 hodín a veľký farebný displej.Najmodernejšia technológia infračervených lúčov vám umožní pozorovanie teplotných obrazov aj v neosvetlenej miestnosti alebo malom priestore.Výkonná LED dióda modelu Reveal s výkonom 300 lm vám v prípade potreby zaručí presné pozorovanie.Môžete sa spoľahnúť na pevný pogumovaný kryt a intuitívne ovládanie. Termovízia je pripravená na použitie kdekoľvek.

NA STIAHNUTIE

K DISPOZÍCII JE NOVÝ SOFTVÉR! STIAHNITE SI HO ZADARMO PRE SVOJ REVEAL!

 

 

Technické parametre

 

 

Zorné pole20°

Frekvencia snímania30 Hz

Materiál objektívuChalkogenid

MikrobolometerOxid Vanádu

Nárast pixelov12 Mikrónov

Ohniskofixné

Pamäťové médiáMicroSD karta

Rozlíšenie206 x 156

Spektrálny rozsah7,5 - 14 Mikrónov

Teplotný rozsah- 40°C až 330°C

Detekčná vzdialenosť275 m

Napájanienabíjateľná batéria - viac ako 10 hodín nepretržitej prevádzky - pripojenie nabíjačky cez microUSB

SvietidloLED 300 Lumenov

Palety farieb7 farebných paliet

 

 

RevealXRBlackInspection-74x74.pngRevealXRBlackPig-74x74.pngHunterHoldRevealXR-74x74.pngRevealInHandCamo-74x74.pngRevealXRBlackBear-74x74.pngRevealXRBlackConstruction-74x74.jpgRevealXRBlackHerohires-74x74.pngRevealXRBlackIndustrial-74x74.jpg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.