Kategórie

Akcie a zľavy

74,50 € 97,50 €
Časovo obmedzená ponuka

116,17 € 124,17 €
Časovo obmedzená ponuka

209,17 € 239,17 €
Časovo obmedzená ponuka

305,83 € 315,83 €
Časovo obmedzená ponuka

Microkoptéra Galaxy Visitor 3 RTF 2,4 GHz s kamerou mód 2

NE3907-2

Nový produkt

141,67 €

Dostupnosť: na sklade

- +

Značka: Nine Eagles

 
Detaily

Microkoptéra Galaxy Visitor 3 RTF 2,4 GHz s kamerou mód 2

Mini kvadrokoptéra s 147 mm rotormi as miniatúrne kamerou pre pokojné poletovania a robení foto / video snímok doma aj vonku. RC set s 2.4GHz vysielačom, LiPo aku, miniatúrne kamerou a nabíjačom pohonného článku.

 

Nová micro kvadrokoptéra GALAXY VISITOR 3 s vynikajúcimi letovými vlastnosťami je konštruovaná pre pokojné lietanie vonku i doma a hlavne pre natáčanie video záberov a zhotovovanie fotografií z miniatúrnej kamery, ktorá je súčasťou modelu. Konštrukcia z kvalitného pružného plastu chráni všetky časti modelu proti poškodeniu a zároveň dáva tejto kvadrokoptéře nezameniteľný vzhľad, ktorý zaujme nejedného pozorovateľa. Vďaka kvalitnej riadiacej jednotke je tento model veľmi stabilný, čo je podmienka pre zhotovovanie kvalitných video záznamov a fotografií. Model je vybavený tromi možnosťami nastavenia plynu pre klasické lietanie, alebo pre nahrávanie videa.

Model je vybavený funkciou inteligentného módu ovládania. Po prepnutí do totoho módu už nezáleží, kde je predná a zadná časť modelu, alebo ľavá a pravá strana. Model bude vždy riadený tak ako by bol predkom od vás a bude reagovať na vaše pokyny z vysielača nazávisle na svojej polohe. Tento mód je vynikajúca pomôcka pre začínajúcich pilotov, ktorú nemajú konkurenčné modely.

Pre robenie kvalitných záberov je model vybavený trim režimami nastavenia plynu: Entry Level Setting - nastavenie výškového limitu, model sa pohybuje medzi 2 až 3 m nastaveného výškového limitu Altitude Holding Setting - model udržuje nastavenú výšku Normal Setting - model reaguje na plyn ako klasivký model multicoptery

Ďalšie vynikajúce funkcie je mód automatického návratu "domov". Keď model odletí ďaleko, alebo stratíte pojem v akej polohe sa nachádza, zapnete mód návrate domov a model sa vráti priamo k vám. Nie je potreba zasahovať do riadenia, len plynom udržiavať výšku modelu. Túto funkciu ocenia nielen začiatočníci, ale všetci, kto si model zaobstará aj za účelom natáčania videí a fotografovanie. Táto funkcia sa dá nastavovať ako pre lietanie vonku, tak pre lietanie v miestnosti.

K modelu je dodávaný štvorkanálový vysielač 2,4 GHz v móde 1, ktorým možno ovládať zapínanie / vypínanie jednotlivých letových módov a ovládanie kamery. Model je vybavený aj osvetlením, vďaka ktorému je možné s modelom lietať i za tmy.

Riadiaca jednotka je umiestnená na jednej doske spolu s prijímačom 2,4 GHz, gyro systémom a regulátory otáčok. Rovnako ako vrtuľa, je chránená odolným plastom proti poškodeniu.

Pre napájanie kvadrokoptéry slúži LiPo akumulátor 1S 350 mAh / 25C, ktorý dodáva modelu energiu na 5 - 8 minut.K nabíjanie slúži nabíjač, ktorý je napájaný z USB konektora.

Kamera s rozlíšením 1280x720 bodov, 96 dpi pre foto (súbor JPG) a 1280x720 bodov, 30fps pre video (súbor AVI) má rozmery 40x20x8mm a podporuje micro-SD karty až 32 GB.

RC set Galaxy Visitor 3 obsahuje:

  • kompletne zostavený model kvadrokoptéry
  • nimiaturní kameru
  • štvorkanálový vysielač 2,4 GHz s možnosťou ovládania letových fáz a ovládaním kamery v móde 1
  • 1x LiPo akumulátor 1200 mAh / 30C
  • 4x náhradné vrtule
  • nabíjač pohonného akumulátora
  • micro SD karta 2GB

 Produktová a inštruktážne videá Galaxy Visitor 3: 

http://v.youku.com/v_show/id_XNzEwMTIxNzU2.html 

http://v.youku.com/v_show/id_XNzI5MTM3ODU2.html 

http://v.youku.com/v_show/id_XNzI5MTc1MjUy.html 

http://v.youku.com/v_show/id_XNzMxMzM0MDcy.html 

http://v.youku.com/v_show/id_XNzMxMzM1NDA4.html 

http://v.youku.com/v_show/id_XNzMxMzM2OTU2.html 

http://v.youku.com/v_show/id_XNzMxMzM4ODM2.html 

http://v.youku.com/v_show/id_XNzMxMzM5MTgw.html 

http://v.youku.com/v_show/id_XNzMxMzQwNjky.html 

http://v.youku.com/v_show/id_XNzMxMzQzMjA0.html 

http://v.youku.com/v_show/id_XNzMxMzQ3MTE2.html 

http://v.youku.com/v_show/id_XNzMxMzUyOTg0.html 
 

Dĺžka [mm] 183
Výška [mm] 87
Priemer nosného rotora [mm] 147
Hmotnosť letová [g] 135
Ovládané funkcie M (4), Kl, Kp, Vr
Stavebné náročnosť S0
Náročnosť pilotáže P1

Napíšte Váš názor

Microkoptéra Galaxy Visitor 3 RTF 2,4 GHz s kamerou mód 2

Napíšte Váš názor

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (7)

Menu

Porovnať 0