Kategórie

Akcie a zľavy

74,50 € 97,50 €
Časovo obmedzená ponuka

116,17 € 124,17 €
Časovo obmedzená ponuka

209,17 € 239,17 €
Časovo obmedzená ponuka

305,83 € 315,83 €
Časovo obmedzená ponuka

LRP - H4 Gravit RC set kvadrokoptéry 2.4GHz + LRP kamera

L220701-CAM

Nový produkt

87,47 €

Dostupnosť: na objednávku

- +

Značka: LRP

 
Detaily

LRP - H4 Gravit RC set kvadrokoptéry 2.4GHz + LRP kamera

RC set kvadrokoptéry so 4-kanálovou RC súpravou 2.4GHz, 1x LiPo aku a nabíjačom kompletne pripravený k letu. Rozpätie ramien 400mm, letová hmotnosť 125g. Súčasťou je prídavná minikamera.

 

Naša nová micro kvadrokoptéra s vynikajúcimi letovými vlastnosťami je konštruovaná tak, aby "prežila" aj hrubé zaobchádzanie. Konštrukcia z kvalitného pružného plastu chráni všetky časti modelu proti poškodeniu a zároveň dáva tejto kvadrokoptéře nezameniteľný vzhľad, ktorý zaujme nejedného pozorovateľa. Vďaka kvalitnej riadiacej jednotke je tento model veľmi stabilný, ale dokáže byť aj veľmi živý. Pomocou prepínania letového módu možno nastaviť mod1 - pre začiatočníkov, alebo mod2 - akrobatický.

K modelu je dodávaný štvorkanálový vysielač 2,4 GHz v módu 2, na ktorom je možné nastaviť smer "automatického lopingom" Model je vybavený aj osvetlením, vďaka ktorému je možné s modelom lietať aj za tmy. Osvetlenie je možné vypnúť / zapnúť diaľkovo z vysielača.

Riadiaca jednotka je umiestnená na jednej doske spolu s prijímačom 2,4 GHz, gyro systémom a regulátory otáčok. Rovnako ako vrtuľa, je chránená odolným plastom proti poškodeniu.

Pre napájanie kvadrokoptéry slúži LiPo akumulátor 240 mAh/25C, ktorý dodáva modelu energiu na 5 - 8 minút letu. S modelom je dodávaný jeden pohonný akumulátor. 
Na nabíjanie slúži nabíjač, ktorý je napájaný z USB konektora a pomocou ktorého možno nabíjať obidva akumulátory naraz.

K sprevádzkovaniu modelu budete potrebovať dokúpiť 4 tužkové alkalické batérie, alebo NiMH akumulátory.

Naše kvadrokoptéra je vybavená malou kamerou pre natáčanie videa a fotografovanie.

RC set H4 Gravit Micro obsahuje: Kompletne zostavený model kvadrokoptéry s minikamerou, štvorkanálový vysielač 2,4 GHz, 1x LiPo akumulátor 240 mAh/25C, 4x náhradná vrtuľa, nabíjač pohonného akumulátora, USB kábel pre napájanie nabíjača.

Napíšte Váš názor

LRP - H4 Gravit RC set kvadrokoptéry 2.4GHz + LRP kamera

Napíšte Váš názor

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (7)

Menu

Porovnať 0