Kategórie

Akcie a zľavy

74,50 € 97,50 €
Časovo obmedzená ponuka

116,17 € 124,17 €
Časovo obmedzená ponuka

209,17 € 239,17 €
Časovo obmedzená ponuka

305,83 € 315,83 €
Časovo obmedzená ponuka

3D Robotics IRIS + RTF kit

PKOD-3504

Nový produkt

706,41 €

Dostupnosť: na sklade

- +

Značka: 3D Robotics

 
Detaily

3D Robotics IRIS + RTF kit

 

Predstavujeme vám jednu z nejdůmyslněji vymyslených kvadrikoptéru na trhu ako v oblasti technického spracovania, ako aj v softvérovej podpore. Táto kvadrikoptéra spoločnosti 3D Robotics je určená pre poletovanie aj natáčanie videa a fotografovanie. Jej základom je škrupinový výlisok z odolného plastu, ktorý nesie veľmi kvalitné motory zaisťujúce vysoký výkon a nízku spotrebu, riadiacu elektroniku, pohonný akumulátor 5100 mAh a prípadné "užitočné zaťaženie".

Kvalitné profesionál

Profesionálne kvadrikoptéra je vhodná na prieskum terénu, záchranným operáciám, nadobúdania špionážnych fotografií a množstvu ďalších aktivít. Neoceniteľnú službu splní aj pri natáčaní filmov alebo rôznych videí. Batérie poskytujú dostatočnú dĺžku letu a natáčanie. Tento stroj môžete bezproblémovo ovládať až do vzdialenosti 3 km od ovládača. Ak sa však dostane z dosahu ovládania, nemáte sa čoho báť. Kvadrikoptéra sa automaticky vráti na miesto štartu.

Jednoduché ovládanie

Používanie kvadrikoptéry vám uľahčí niekoľko prepracovaných letových funkcií. Veľmi oceníte možnosť ukotvenia stroja na určitej pozícii, kedy je stroj automaticky vyrovnávaný a vy sa môžete venovať obsluhe fotoaparátu či kamery.

Výbornú "čitateľnosť" polohy modelu zaisťujú LED svetlá na spodnej strane. Riadiaca jednotka samozrejme stráži napätie napájacieho akumulátora a v prípade potreby vám dá na vedomie, že je na čase pristáť.

Zaiste vás poteší integrovaný GoPro držiak s tlmičom vibrácií, pomocou ktorého docielite úžasné kvality fotografií a videí.

Nadštandardné technológie

Táto úžasná kvadrikoptéra disponuje technológiami, ktoré nemajú ani niekoľkonásobne drahší konkurenti.

Ako príklad môžeme uviezť aplikáciu, ktorá je zadarmo na stiahnutie do vášho android zariadenie a pomocou nej je možné ovládať vašu kvadrikoptéru. Môžete si v aplikácii na mape určiť trasu, kadiaľ chcete, aby vaše kvadrikoptéra letela a potom už len sedieť a pozerať sa ako sama natáča snímky, ktoré ste chceli zaobstarať. Ďalšia možnosť, ktorú táto funkcia ponúka je napríklad určenie bodu záujmu, ktorý má kvadrikoptéra obletieť a nafilmovať. Táto voľba je perfektná napríklad k tvoreniu 3D modelov budov a rôznych oblastí, ktoré by ste z krajiny len ťažko filmovali. A to všetko bez vašej asistencie.

Ďalšie, úchvatnú inováciu je aj systém ako stvorený pre vášnivých cyklistov, lyžiarov, snowboardistov či surferov. Stačí mať pri sebe zariadenie s GPS vysielačom, ako je napríklad akýkoľvek moderný smartphone, zadať jeho sledovanie IRIS kvadrikoptéru a potom už len smelo vyraziť na cestu. Kvadrikoptéra automaticky poletí za vami a bude vás celý čas natáčať, bez toho aby ste ju museli akokoľvek ovládať.

Obsah balenia:

Elektronika 
Autopilot hardware: Nová generácia 32-bit Pixhawk s Cortex M4 procesorom 
GPS: uBlox GPS s integrovaným magnetometrom 
Ovládač: PPM kompatibilné RC jednotka, FlySky FS-TH9x RC 
Telemetria: 3DR Radio 433MHz 
Operačný vzdialenosť: 3km 

Komponenty 
Vrtule: (2) multi-rotor 9,5 x 4,5 tiger samoutahovací proti smeru hodinových ručičiek otáčania (2) multi-rotor 9,5 x 4,5 tiger samoutahovací v smere hodinových ručičiek 
Motory: 920 kV 
Držiaky: Integrovaný GoPro držiak s tlmičom vibrácií 
Batérie: 5100 mAh 3S 

Obsah balenia: 
Ready-to-fly IRIS + Kvadrokoptéra 
Batéria a nabíjačka 
Vysielačka FlySky FS-TH9x 
RC vysielač s microUSB a USB káblom pre Android zariadenia a Notebooky. 
Sada štyroch vysokých nôh 
Sada náradia 
Návod na obsluhu a predletový kontrolný zoznam 


Kamera nie je súčasťou balenia!

Napíšte Váš názor

3D Robotics IRIS + RTF kit

Napíšte Váš názor

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (7)

Naposledy navštívené

Menu

Porovnať 0