Kategórie

Akcie a zľavy

74,50 € 97,50 €
Časovo obmedzená ponuka

116,17 € 124,17 €
Časovo obmedzená ponuka

209,17 € 239,17 €
Časovo obmedzená ponuka

305,83 € 315,83 €
Časovo obmedzená ponuka

Bushnell-GPS BackTrack čierny/zelený

360411

Nový produkt

60,00 €

Dostupnosť: na objednávku

- +

Značka: Bushnell

 
Detaily

Bushnell-GPS BackTrack čierny/zelený

Priznajme si že stratiť sa v neznámom prostredí je nepríjemné pre každého. Bushnell BackTrack G2 vám zaistí vždy to že sa vrátite odkiaľkoľvek. Jednoduchý na ovládanie a o pätinu ľahší ako pôvodný variant. Ovláda sa jednoducho pomocou dvoch tlačidiel a dokáže uložiť až tri polohy.

Na začiatku cesty označte východzie miesto a prístroj vám bude neustále ukazovať vzdialenosť a smer kam sa máte vrátiť. Je jedno či naveľkom parkovisku na festivale, v parku, v lese alebo pri akomkoľvek extrémnom dobrodružstve.

Príroda je nepredvídateľná. Najlepšie je byť na ňu pripravený. Jednoduché, funkčné a spoľahlivé navigačné zariadenie je preto nesmierne dôležité.

Pôvodný BackTrack sa zmenil na ešte jednoduchší a intuitívnejší. BackTrack má pamäť na tri miesta, medzi ktorými Vám určí vzdialenosť a smer ktorým sa máte vracať. Pomocou 6 kanálového GPS príjmača určí vzdialenosť s presnosťou 5 metrov v lese, dolinách aj roklinách. Zmenou prešiel vzhľad, spôsob osvetlenia displeja /pri jasnom počasí je vďaka o 20% vyššiemu jasu pohodlne čitateľný displej/ aj spravovanie energie. Napájanie zabezpečujú dve AAA batérie. Hmotnosť: 68 gramov, rozmery: 64x80x19 mm. Zariadenie sa po 10 minutách nečinnosti automaticky vypne.

Napíšte Váš názor

Bushnell-GPS BackTrack čierny/zelený

Napíšte Váš názor

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (1)

Menu

Porovnať 0