Kategórie

Akcie a zľavy

35,67 € 66,67 €
Časovo obmedzená ponuka

55,00 € 60,00 €
Časovo obmedzená ponuka

74,50 € 97,50 €
Časovo obmedzená ponuka

116,17 € 124,17 €
Časovo obmedzená ponuka

195,00 € 205,00 €
Časovo obmedzená ponuka

209,17 € 239,17 €
Časovo obmedzená ponuka

271,67 € 281,67 €
Časovo obmedzená ponuka

395,83 € 420,83 €
Časovo obmedzená ponuka

726,67 € 741,67 €
Časovo obmedzená ponuka

Digitální noční vidění DIGIFORCE X970

K produktu obdržíte darček Kompas Levenhuk LabZZ
Zobraziť darček

78099

Nový produkt

Darček

Akcia

DIGIFORCE X970

Viac detailov

Akciová ponuka

726,67 €

741,67 €

Dostupnosť: na sklade

- +

Značka: Pulsar

 
Detaily

 Digitální noční vidění DIGIFORCE X970

 

digiforce_features_digital_zoom.png Digitálny zoom 
Funkcia digitálneho zoomu umožňuje dvojnásobné zväčšenie obrazu a detailné prezeraní a rozpoznanie objektov na väčšiu vzdialenosť.

 digiforce_features_sumlight.pngFunkcia SumLight

Funkcia Sum Light ™ umožňuje výrazne zvýšiť citlivosť CCD snímača v prípade nízkej úrovne okolitého osvetlenia (súmrak, noc) a tým umožňuje pozorovanie prístrojom pri malom osvetlení aj bez použitia infračerveného prísvitu.

 digiforce_features_laser_ir_01.png  Vstavaný neviditeľný IR - prísvit

Digitálny prístroj DIGIFORCE X970 je vybavený vstavaným laserovým IR prisvietením, sa certifikáciu prvej triedy laserové bezpečnosti, s nastaviteľným výstupným výkonom v troch úrovniach. IR prísvit vyžaruje v infračervenej oblasti svetelného spektra (915 nm), neviditeľné okom a nerušícím zver. Uhol divergencia svetelného lúča je zvolený tak, aby optimálne nasvítil zorné pole prístroja.

 digiforce_features_bright_light_protecti  Necitlivosť voči účinkom jasného svetla


Digitálny prístroj na nočné videnie sú necitlivý k nasvietené jasným denným svetlom a preto v porovnaní s prístrojmi sa zosilňovačmi jasu obrazu nemôžu byt týmto svetlom poškodené alebo zničené. Svetelné podmienky nemajú vplyv na zobrazovacie schopnosti DIGIFORCE a ich celkovú životnosť. Pre väčší komfort pri použití za jasného denného svetla v kryte objektívu DIGIFORCE je inštalovaný filter, znižujúci ako množstvo svetla vstupujúceho do objektívu tak aj zlepšujúceho kontrast a ostrosť obrazu.

 

 digiforce_features_external_power_supply Externé napájanie


Prevádzková doba môže byť významne rozšírená pomocou vysokokapacitných externých napájacích zdrojov (EPS3, EPS5) pripojiteľných k Digisight cez externý napájací konektor. Pri dlhotrvajúcom použití v mrazivom počasí, externé napájacie zdroje môžu byť uložené pod oblečenie.

 digiforce_features_display_off.jpg  Vypnutie displeja


Digiforce má funkciu vypnutie displeja, ktorá môže byt použitá na šetrenie energiu napájacích článkov. Pri vypnutom displeji ostatné obvody sú aktívne a na obnovenie zobrazenie dochádza okamžite po deaktivácia funkcie.

 digiforce_features_rangefinding_reticle.  Diaľkomer
Digiforce serie X a VS májí pomerový diaľkomer vykonaný v tvare grafickej stupnice, ktorá umožňuje s dostatočnou presnosťou merania vzdialenosti k objektu pozorovania od ktorého možno odhadnúť jeho výšku (jeleň - 1,7 m; kanec - 0,7m; zajac - 0,3m) .

 

 digiforce_features_videoout.jpg Video výstup
Digiforce je vybavený video výstupom, ktorý umožňuje nahrávanie videa v reálnom čase s využitím externého záznamového zariadenia napr. Yukon MPR.

 digiforce_features_mount.pngMontážne rozhranie pre príslušenstvo
DIGIFORCE je vybavený originálnym montážnou rozhraním, ktorá kombinuje závit pre statív 1/4 "(pre inštaláciu prístroja na statív) a lištou Weaver 7/8" pre montáž na rôznych doplnkov (externých zdrojov, prísvitov atď).

 

 digisight_increased_night_sensitivity.jp Väčšiu citlivosť v noci
Použitie nových elektronických komponentov a pokročilého softvéru viedli k dvojnásobnému zvýšeniu citlivosti prístroja v noci, v porovnaní s predchádzajúcimi modelmi Recon série X.


digiforce_features_temperature_range.pngŠiroký rozsah prevádzkových teplôt
Vďaka použitiu mrazuvzdorného OLED displeja puškohľad je schopný pracovať v normálnom režime pri teplotách pod bodom mrazu a zobrazovať ostrý obraz pri sledovaní cieľa v rýchlom pohybe.

Napíšte Váš názor

Digitální noční vidění DIGIFORCE X970

DIGIFORCE X970

Napíšte Váš názor

Príslušenstvo

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30)

Značky produktov

Menu

Porovnať 0