Puškohľad Visus 1-4 x 24 i LW so šínou matný

Kód: 55101
Neohodnotené
Značka: Leica
€1 495 €1 245,83 bez DPH
Skladom

Puškohľad Visus 1-4 x 24 i LW so šínou matný

Detailné informácie

Podrobný popis

Puškohľad Visus 1-4 x 24 i LW so šínou matný

Nadčasový, elegantný a neomylný


Nový puškohľad Visus 1–4 x 24 i LW bol navrhnutý špeciálne pre spoločné poľovačky. Zaručuje rýchle zacielenie a spoľahlivú identifikáciu, predovšetkým rýchlo sa pohybujúcej koristi.


Leica Visus i LW „matný“

Sofistikovaný až do najmenšieho detailu: nové modely matnej verzie Leica Visus i LW sú súhrou elegantného dizajnu s vynikajúcim optickým výkonom a vysokou kvalitou. Pieskovaný odolný eloxovaný hliníkový povrch je mimoriadne pevný a robí z puškových ďalekohľadov značky Leica spoľahlivých dlhoročných spoločníkov. Kvalita zobrazenia je priam neuveriteľná, s výnimočným kontrastom, vysokou priepustnosťou svetla a maximálnou vernosťou farieb a to aj v zlej viditeľnosti. Vďaka tomu je matná verzia modelu i LW spoľahlivým všestranným spoločníkom pri pozorovaní a love z posedu. Presvedčivý pomer kvality a výkonu - v každom ohľade.


Prečo Visus?

Najmodernejšia optika zaručuje vysoký kontrast a vynikajúcu korekciu farieb. Jedinečný a štýlový dizajn puškového ďalekohľadu bude ozdobou každej zbrane. Gravírované logo Leica zdôrazňuje hodnoty, ktorými sa značka Leica odlišuje už viac ako storočie: dizajn výrobkov a najvyššia kvalita mechanického a optického spracovania.


Skutočné umelecké dielo

Leica prináša 2 možnosti v oblasti dizajnu povrchovej úpravy. Puškohľad Visus 1-4 x 24 i LW je dostupný s hliníkovým tubusom s matnou pieskovanou a s lesklou ručne leštenou povrchovou úpravou. Leica pri lesklých modeloch Visus i LW vytvorila jedinečný produktový dizajn a prináša povrchovú úpravu, ktorá je vo svete poľovníctva novinkou.


Perfektný osvetlený bod

Jednoduché používanie denného osvetlenia červeného bodu. Otočením kolieska si možno vybrať z 9 úrovní osvetlenia.


Vynikajúci optický výkon / faktor priblíženia

Dobre vyvážená farebná korekcia spolu s účinnou redukciou rozptýleného svetla umožňuje ostré zachytenie momentov z poľovačiek plné detailov. Nový puškohľad Visus 1–4 x 24 i LW bol navrhnutý špeciálne podľa požiadaviek priaznivcov spoločných poľovačiek.


Tubus a montáž

Nové puškové ďalekohľady Leica Visus i LW sú k dispozícii s 2 verziami montáže – krúžková montáž / šína. Šínou disponuje iba matný model.


Koncentrácia na cieľ

Puškohľad Visus je vybavený zámerným krížom L-4a, ktorý je najbežnejšou verziou zámerného kríža. Predovšetkým pri spoločných poľovačkách je zámerný kríž L-4a správnou voľbou.

Technické parametre
Zväčšenie 1 - 4 x
Priemer predných šošoviek 24 mm
Očný reliéf 100 mm
Dioptrická korekcia - 4 / + 3 dpt
Osvietenie kríža/typ osvetlený červený bod s 9-stupňovým nastavením jasu
Paralaxa 100 m
Zámerný kríž L-4a
Zorné pole pri max. zväčšení 10 / 100 m
Zorné pole pri min. zväčšení 37 / 100 m
Výstupná pupila 6 mm - 15,3 mm
Povrch šošoviek Aqua DuraTM
Vodotesnosť 4 m
Priepustnosť svetla 92 %
Rozmery
Dĺžka 270 mm
Priemer tubusu 30 mm
Hmotnosť 520 g

Puškohľad Visus 1-4 x 24 i LW so šínou matnýPuškohľad Visus 1-4 x 24 i LW so šínou matnýPuškohľad Visus 1-4 x 24 i LW so šínou matný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.