Puškohľad Montage | DDoptics Puškohľad Montageschiene

Kód: 449000091
€225 €187,50 bez DPH
na objednávku

Detailné informácie

Podrobný popis

 

 

Puškohľad Montage | DDoptics Puškohľad Montageschiene "BASIS", Für Weaver- / Picatinny-Schiene | By Dentler

 

  • DDoptics Weaver / Picatinny skladba Dentler
  • dokonalá montáž cieľovej optiky pre DDsight
  • Nasaďte základňu základňovej koľajnice a zámok - dokončené!
  • kompatibilný s pozemnými koľajničkami DENTLER
  • Použite viaceré optiky na zbraň
  • 100% reprodukovateľnosť po zmene optiky
  • tiež k dispozícii v kombinácii s cieľovými ďalekohľadmi DDoptics

 

 

Zameriava sa na držiak / montážnu lištu "BASIS" DENTLER
DDoptics Reflex Visual DDsight je teraz možné dodať aj s montážnou koľajnicou (pre Weaver / Picatinny Rail) od spoločnosti DENTLER. Táto montážna lišta môže byť namontovaná na všetkých základných koľajniciach DENTLER ("Basis Vario" alebo "Basis").

Ako funguje montážny systém DENTLER?
Sústava cieľového rozsahu DENTLER je dvojdielny systém pozostávajúci z základnej lišty "BASIS" pre zbraň a montážnej lišty pre cieľovú optiku. Základná koľajnica "BASIS" je dostupná pre takmer všetky bežné zbrane. Montážny systém je 100% navzájom kompatibilný a je navrhnutý s toleranciou nuly. Dvojdielny systém kombinuje zbraň a cieľovú optiku absolútne spoľahlivo a so 100% reprodukovateľnosťou. Po nastavení sa montážna koľajnica vždy uzamkne rovnakým krútiacim momentom a bezradne na základnej koľajnici.

Ďalšou výhodou DENTLER: Používajte viacnásobnú cieľovú optiku bezpečne a ľahko na každú z vašich zbraní. Montážny systém DENTLER je teraz minulosťou kvôli nepríjemnému pocitu, ktorý ste mali pri inštalácii a demontáži svojho cieľového ďalekohľadu. Pomocou základnej lišty "VARIO" môžete dokonca jednoducho namontovať všetky cieľové optiky na rôzne zbrane.

Ako nainštalujem montážny systém na moju pištoľ / teleskop?
Pri inštalácii prosím odoberte základnú lištu "BASIS" z obalu. Odstráňte koľajničky, ktoré výrobca zbrane už predinštaloval, pomocou vhodného nástroja (napríklad Torx uhol kľúč). Vaša nová základná lišta musí byť teraz umiestnená na uvoľnenom mieste a zaskrutkovaná. Základná koľajnica je vybavená zodpovedajúcimi skrutkami. Dodatočná bezpečnosť: Dodatočné lepenie základnej koľajnice pomocou zbrane (dvojzložkové lepidlo) a zaistenie skrutiek skrutkovým zámkom.

Zaskrutkujte uzemňovaciu lištu zostavy cieľového ďalekohľadu pomocou uhlového kľúča alebo lepšie momentového kľúča. Ak chcete neskôr odstrániť základnú lištu, použite krútiaci moment 2NM (+). Po studenej sušičke vašej 2-komponentnej šablóny už práca prebieha. Základ pre všetky ostatné upevňovacie príchytky a montážne lišty Dentler je už zostavený. Montážna práca nie je veľmi náročná a môže ju vykonávať aj neškolená osoba.

Máte tiež DDsight DDoptics? Skvelé, pretože v pondelok DENTLER "BASIS" sa dostanete aj v kombinácii s nízkou cenou! Radi Vám radi poradíme!

Dodatočné parametre

Kategória: Puškohľady
Záruka: 30 ročná záruka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.