Pulsar - Nočné videnie Challenger GS 1x20

Kód: 74099
Akcia
Značka: Pulsar
ZadarmoZadarmo
Pulsar - Nočné videnie Challenger GS 1x20
€290,07 €241,73 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Nočné videnie Challenger GS 1x20

Challenger GS 1x20 je multifunkčné zariadenie na nočné videnie. Challenger GS 1x20 môže byť použitý ako monokulárne ďalekohľad na nočné videnie, nočné okuliare (pri inštalácii prístroja na masku, pričom je možné inštalovať prístroj ako na pravej, tak aj na ľavé oko. Jeho všestranné použitie umožňuje veľmi kompaktné a ľahké teleso, ktoré je hermetický uzavreté a spĺňa podmienky vodotesnosti podľa normy IP46. Vďaka tomu nočné videnie Challenger GS môže byť použitý v nepriaznivých podmienkach: hmle, za silného dažďa, v miestach s vysokou koncentráciou prachu a pod.

Základom konštrukcie Challenger GS je elektro-optický menič CF-Super, v kombinácii so špeciálne navrhnutým svetelným objektívom a širokouhlý piatich šošovkovým okulárom. Výsledkom je zobrazenie prístroja s jasným, geometrický presným obrazom vo vysokom rozlíšení, zbaveným skreslenie v celom zornom poli.

 

 olen_nv.jpg olen_exelon.jpg

 

Obraz s meničom gen.1                                                                            Obraz s meničom CF-Super

Challenger GS 1x20 je vybavený infračerveným prísvitom so širokým uhlom záberu, optimálnym pre prístroje so zväčšením 1: 1 a má adaptér pre inštalovanie ďalších, výkonnejších infračervených prísvitov Pulsar.

Zapnutie a vypnutie prístroja a IR prísvitu sa ovláda jediným vypínačom, ktorého konštrukcia poskytuje ochranu proti náhodnej aktivácii IR prísvitu tak aby nedošlo k nežiaducemu demaskovaní pozorovateľa. Oblasť použitia Challenger GS 1x20 je naozaj veľmi široká: je to orientácia, chôdza alebo cyklistika v noci, turistika, lov, ochrana priemyselných areálov a súkromného majetku, vojenské a športové hry (napr. Airsoft alebo paintball), hliadkové, pátracie a záchranné akcie.

 Technické parametre

Zväčšenie: 1x

Priemer objektívu: 20 mm

Zorný uhol: 36 °

EOM: CF-Super

Vertikálne rozlíšenie: 42řádků / mm

Najkratšia ostriaca vzdialenosť: 1m

Vzdialenosť rozpoznania: 100m

Priemer výstupnej pupily: 6mm

Očný reliéf: 12mm

Napájanie: 3V (CR123) V

Prevádzková doba: 72/20 (bez / s IR) hod.

Prevádzkové teploty: -20 .. + 40 ° C

Vodeodolnosť: IP46

Dioptrická korekcia: ± 4dioptrie

Rozmery: 163?79?57mm

Hmotnosť: 0.3kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.