Kategórie

Akcie a zľavy

89,83 € 95,83 €
Časovo obmedzená ponuka

116,17 € 124,17 €
Časovo obmedzená ponuka

189,67 € 191,67 €
Časovo obmedzená ponuka

209,17 € 239,17 €
Časovo obmedzená ponuka

305,83 € 315,83 €
Časovo obmedzená ponuka

522,50 € 532,50 €
Časovo obmedzená ponuka

Microkoptéra Galaxy Visitor 2 RTF 2,4 GHz s kamerou mód 1

NE3906

Nový produkt

88,97 €

Dostupnosť: na sklade

- +

Značka: Nine Eagles

 
Detaily

Miniatúrne kvadrokoptéra s 56 mm rotormi as miniatúrne kamerou pre pokojné poletovania a robenie foto / video snímok doma aj vonku. RC set s 2.4GHz vysielačom, LiPo aku, miniatúrne kamerou a USB nabíjačkou.

 

Naša nová micro kvadrokoptéra GALAXY VISITOR 2 s vynikajúcimi letovými vlastnosťami je konštruovaná pre pokojné lietanie vonku i doma a hlavne pre natáčanie video snímok a zhotovovanie fotografií z miniatúrne kamery, ktorá je súčasťou modelu. Konštrukcia z kvalitného pružného plastu chráni všetky časti modelu proti poškodeniu a zároveň dáva tejto kvadrokoptéře nezameniteľný vzhľad, ktorý zaujme nejedného pozorovateľa. Vďaka kvalitnej riadiacej jednotke je tento model veľmi stabilný, čo je podmienka pre zhotovovanie kvalitných video záznamov a fotografií. Zároveň ale vďaka prepínanie citlivosti gyra dokáže byť aj veľmi živý. Zároveň je možné pomocou prepínača dvojitých výchyliek prepínať medzi jednoduchými a dvojitými výchylkami.

Ale to ešte nie je všetko! 
Model je vybavený funkciou inteligentného módu ovládania. Po prepnutí do totoho módu už nezáleží, kde je predná a zadná časť modelu, alebo ľavá a pravá strana. Model bude vždy riadený tak ako by bol provou od vás a bude reagovať na vaše pokyny z vysielača nazávisle na svojej polohe. Tento mód je vynikajúca pomôcka pre začínajúcich pilotov, ktorú nemajú konkurenčné modely.

A to stále ešte nie je všetko! 
Ďalšie vynikajúce funkcie je mód automatického návratu "domov". Keď model odletí ďaleko, alebo stratíte pojem v akej polohe sa nachádza, zapnete mód návrate domov a model sa vráti priamo k vám. Nie je potreba zasahovať do riadenia, len plynom udržiavať výšku modelu. Túto funkciu ocenia nielen začiatočníci, ale všetci, kto si model zaobstará aj za účelom natáčania videí a fotografovanie. Táto funkcia sa dá nastavovať ako pre lietanie vonku, tak pre lietanie v miestnosti.

K modelu je dodávaný štvorkanálový vysielač 2,4 GHz v móde 1, ktorým je možné ovládať zapínanie / vypínanie jednotlivých letových módov a ovládanie kamery. Model je vybavený aj osvetlením, vďaka ktorému je možné s modelom lietať aj za tmy.

Riadiaca jednotka je umiestnená na jednej doske spolu s prijímačom 2,4 GHz, gyro systémom a regulátory otáčok. Rovnako ako vrtuľa, je chránená odolným plastom proti poškodeniu.

Pre napájanie kvadrokoptéry slúži LiPo akumulátor 1S 350 mAh/25C, ktorý dodáva modelu energiu na 5 - 8 minut.K nabíjanie slúži nabíjač, ktorý je napájaný z USB konektora.

Kamera s rozlíšením 1280x720 bodov, 96 dpi pre foto (súbor JPG) a 1280x720 bodov, 30fps pre video (súbor AVI) má rozmery 40x20x8mm a podporuje micro-SD karty až 32 GB.

RC set Galaxy Visitor 2 obsahuje: 
Kompletne zostavený model kvadrokoptéry, nimiaturní kameru, štvorkanálový vysielač 2,4 GHz s možnosťou ovládania letových fáz a ovládaním kamery, 1x LiPo akumulátor 350 mAh/25C, 4x náhradná vrtuľa, nabíjač pohonného akumulátora.

Produktová a inštruktážne videá Galaxy Visitor 2 mini: 

http://v.youku.com/v_show/id_XNjE1NDI4NzA4.html 

http://v.youku.com/v_show/id_XNjE1NDA0NzM2.html 

http://v.youku.com/v_show/id_XNjE1NDQxNzE2.html 

http://v.youku.com/v_show/id_XNjE1NDE2NTQw.html 

http://v.youku.com/v_show/id_XNjE1NDA5MzAw.html 

http://v.youku.com/v_show/id_XNjE1NDM0MDQ0.html 

http://v.youku.com/v_show/id_XNjE1NDE1MTk2.html 

http://v.youku.com/v_show/id_XNjE1NDA4MDcy.html 

http://v.youku.com/v_show/id_XNjE1NDM2Mjk2.html 

http://v.youku.com/v_show/id_XNjE1Mzg0NjUy.html 

http://v.youku.com/v_show/id_XNjE1NDMxNTE2.html 

http://v.youku.com/v_show/id_XNjE1NDAyNDI4.html 

http://v.youku.com/v_show/id_XNjE1NDIxNDQw.html 

http://v.youku.com/v_show/id_XNjE1MzkxMzky.html 

http://v.youku.com/v_show/id_XNjE1NDM5OTcy.html 

http://v.youku.com/v_show/id_XNjE1NDIzNjM2.html 

http://v.youku.com/v_show/id_XNjE1NDMyNzUy.html 

http://v.youku.com/v_show/id_XNjE0NzM1MjY0.html

Dĺžka [mm] 150
Výška [mm] 42
Priemer nosného rotora [mm] 56
Hmotnosť letová [g] 44
Ovládané funkcie M (4), Kl, Kp, Vr
Stavebné náročnosť S0
Náročnosť pilotáže P1

Napíšte Váš názor

Microkoptéra Galaxy Visitor 2 RTF 2,4 GHz s kamerou mód 1

Napíšte Váš názor

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (6)

Menu

Porovnať 0