Kategórie

Akcie a zľavy

89,83 € 95,83 €
Časovo obmedzená ponuka

116,17 € 124,17 €
Časovo obmedzená ponuka

189,67 € 191,67 €
Časovo obmedzená ponuka

209,17 € 239,17 €
Časovo obmedzená ponuka

305,83 € 315,83 €
Časovo obmedzená ponuka

522,50 € 532,50 €
Časovo obmedzená ponuka

665,00 € 675,00 €
Časovo obmedzená ponuka

1 068,33 € 1 108,33 €
Časovo obmedzená ponuka

Bering Optics Avenger 3×50 gen 1 super s osn.

PO1105

Nový produkt

582,26 €

Dostupnosť: do 4-5 dní

- +

 
Detaily

Bering Optics Avenger 3×50 gen 1 super s osn.

 

Avenger 3,0×50 je jedným z najkompaktnejších monokulárov gen 1+ s osnovou na trhu. Nočné videnie Avenger 3,0x50 gen 1+ super využíva vylepšenú optickú sústavu.Telo prístroja je vyrobené z odolného leteckého hliníka a je dizajnované do užívateľsky príjemného tvaru. Konštruktéri pri navrhovaní mysleli aj na patričný komfort pri používaní, preto je ovládanie prístroja intuitívne. Veľký priemer objektívu (50mm) zaisťuje perfektnú čistotu obrazu a vynikajúce zosilnenie zbytkového svetla, v porovnaní s inými prístrojmi gen 1+. Osnovu je možné zosilňovať alebo zoslabovať. Na výber máte červenú alebo zelenú farbu. Tento štandard je známy zo zariadení generácie 2+ a teraz je vďaka Avenger 3×50 gen 1+ super dostupný už v generácii 1+. Vstavaný prísvit s ďalekým dosahom dopĺňa výkonnosť Avenger 3,0x50 v podmienkach s výskytom slabého zostatkového svetla. Precízny systém nastavenia osnovy, pohotové ostrenie na objektíve a signalizujúca osnova v prípade presvietenia automaticky radí Avenger na stupne víťazov. Veľká variabilita doplnkového príslušenstva ponúka mino iné prídavný infra prísvit, nespočetné množstvo pripevnení alebo napríklad laserový značkovač.

Práve vďaka novému tvaru fotokatódy elektrooptického meniča (EOM) nájdete v obraze rovnomerne vysoké rozlíšenie po celom povrchu, ktoré sa  priemerne pohybuje okolo 40 lp/mm (čiar/mm).
Ponúkaný EOM a 50-mm objektív, zaručuje ostrý a hlavne presný obraz. Oproti iným zariadeniam Gen1+ sa táto novinka vyznačuje úplným odstránením skreslenia po krajoch obrazovky.

 

INOVAČNÉ PRVKY:

 

TELO PRÍSTROJA

 

Avenger gen 1+ super je charakteristický svojou pevnou a pritom lahkou konštrukciou. Ovládacie prvky sú prispôsobené Vašim potrebám. Všetko lahko, rýchlo a intuitívne nájdete

 

OPTICKÁ SÚSTAVA

 

Použité šošovky v Avenger sa vyznačujú nebývalo veľkou priepustnosťou zvyškového svetla. Všetky optické členy sú vyrobené z minerálnych skiel, tento pokrok zapríčinil vývoj novej technológie nanášania antireflexných vrstiev, ktoré sú ešte priepustnejšie ako u predchádzajúcich modelov. Inovácia optickej sústavy mala iba jediný cieľ, poskytnúť krásne čistý a jasný obraz pri možnostiach gen 1+ super. Rad spokojných zákazníkov naznačuje, že cieľ sa vydaril.

 

INOVÁCIA ELEKTRONIKY

 

Avenger má špeciálne konštruovaný tichý napájací zdroj. Zosilňovač obrazu je spoľahlivo izolovaný, aby sa zabránilo akémukoľvek negatívnemu vplyvu magnetického poľa Zeme pri používaní osnovy.

 

VLASTNOSTI

Odľahčené telo

Rozlíšenie na úrovni gen 2+

Ostriaci systém na prednej šošovke

Presné nastavenie rektifikácia pri zastřelování (1 klik = 30mm/100m)

Jednoduché a intuitívne použitie

Záručná doba 2 roky

Všetky šošovky potiahnuté antireflexnými vrstvami

Nastaviteľný jas zámerné osnovy červenej alebo zelenej farby

Automatické vypnutie pri presvietenie

Zabudovaný výkonný prísvit

Weaver lišta pre pripevnenie príslušenstva

O 20% lepšie využitie energie ako konkurencia

 

OBSAH BALENIA

Avenger 3.0x50

Krytka objektívu

Čistiaca handrička

Praktická brašna

Návod

Záručný list

 

MOŽNOSTI POUŽITIA

Paintball

Pozorovanie prírody

Voľný čas

iné

Napíšte Váš názor

Bering Optics Avenger 3×50 gen 1 super s osn.

Napíšte Váš názor

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30)

Menu

Porovnať 0