Kategórie

Akcie a zľavy

89,83 € 95,83 €
Časovo obmedzená ponuka

116,17 € 124,17 €
Časovo obmedzená ponuka

189,67 € 191,67 €
Časovo obmedzená ponuka

209,17 € 239,17 €
Časovo obmedzená ponuka

305,83 € 315,83 €
Časovo obmedzená ponuka

522,50 € 532,50 €
Časovo obmedzená ponuka

665,00 € 675,00 €
Časovo obmedzená ponuka

1 068,33 € 1 108,33 €
Časovo obmedzená ponuka

Mini Q4 - RC set kvadrokoptéry 300 mm

RC3725

Nový produkt

49,58 €

Dostupnosť: na sklade

- +

Značka: RC System

 
Detaily

Malá kvadrokoptéra s 136mm rotormi pre pokojné poletovania aj akrobatické vyvádzanie doma i vonku. RC set s 2,4 GHz vysielačom, LiPo aku 3,7 V/500mAh a nabíjačkou. Na malé výchylky neuveriteľne stabilné, na veľké výkruty a premety žiadny problém!

 

Kolegovia "od lietadiel" s obľubou hovoria o dvojplošnících, že: "dve krídla lietajú lepšie!" Pozrime sa, čo to urobí, keď táto "metóda" aplikuje na vrtuľníky. Dvojrotorové vrtuľníky už všetci poznáme ako hodné izbovej stroje, stabilný a poslušné. Tá stabilita a poslušnosť ale často čoskoro omrzí, a navyše s "dvourotoráky" si moc nepolétáte pod šírou oblohou. Tak skúsime počet rotorov ešte zdvojnásobiť, pridať najmodernejšiu elektroniku, ako sú trojosá gyra - a dostaneme Mini Q4, malú kvadrokoptéru, ktorá vie lietať v hale alebo veľké miestnosti, ale nestratí ani vonku za miernejšieho vetríka do 5 m / s

Ale to vôbec nie je všetko! S nastavenými malými výchylkami je Mini Q4 stabilný ako "dvourotoráček", takže základy pilotáže zvládnete rýchlo a bezbolestne. Potom prepnete na veľké výchylky - a zrazu máte neuveriteľne živý stroj, s ktorým po troche nacvičovanie budete točiť premety a výkruty! Pod strechou aj vonku!

Konštrukcia Mini Q4 je veľmi účelná a jednoduchá, vedená snahou dosiahnuť čo najnižšiu hmotnosť. Základ tvorí plastový stredový "domček" s doskou riadiacej elektroniky a pohonným akumulátorom. Jednosmerné motory s prevodovkou poháňajúce 136 mm rotory nesú štyri ramená z uhlíkových trubičiek štvorcového průřesu. Stredový "domček" zhora zakrýva výlisok z tenkého plastu v "beruščím" dizajne. Pre ľahšiu orientáciu a lepšie "čitateľnosť" polohy Mini Q4 za letu sú oba predné rotorové oranžovej, zatiaľ čo oba zadné sú čierne.

Riadiaca elektronika je umiestnená na jedinej doske kumuluje funkciu 2,4 GHz prijímača s gyroskopického systémom a regulátory otáčok pre jednotlivé motory.

Pre napájanie Mini Q4 je dodávaný jednočlánkové LiPo akumulátor 500 mAh, s ktorým možno dosiahnuť čas letu cca 5-8 minút - výdrž veľa závisí od spôsobu lietania. Akumulátor je ľahko vyberateľný, takže si môžete prikúpiť jeden alebo dva ďalšie as modelom to poriadne "roztočiť"!

Pre nabíjanie pohonného akumulátora v sete nájdete automatický sieťový rýchlonabíjač.

S modelom je dodávaná štvorkanálová RC súprava s dvoma krížovými ovládačmi a digitálnemu trimy umožňujúce ovládanie všetkých hlavných funkcií modelu. Prepínať môžete štyri veľkosti výchyliek - malé pre začiatočníkov pre výučbu pilotáže, veľké pre skúsených pilotov a akrobatické lietanie.Vysielač je dodávaný vo vrtuľníkári obľúbenom móde 3 (plyn vpravo a "cykliky" vľavo).

Pre napájanie vysielača budete ešte potrebovať dokúpiť šesť tužkových alkalických batérií alebo NiMH akumulátorov.

Kompletný model so všetkým vybavením môžete bezpečne prepravovať v praktickej krabici s uchom, v ktorej je dodávaný.

RC set Mini Q4 obsahuje: kvadrokoptéru Mini Q4, pohonný LiPo akumulátor 3,7 V 500 mAh, sieťový nabíjač, sadu náhradných rotorov a návod.

Dĺžka [mm] 300
Priemer nosného rotora [mm] 136
Hmotnosť letová [g] 75
Ovládané funkcie M (4), Kl, Kp, Vr
Stavebné náročnosť S0
Náročnosť pilotáže P1

Napíšte Váš názor

Mini Q4 - RC set kvadrokoptéry 300 mm

Napíšte Váš názor

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (6)

Menu

Porovnať 0