Kategórie

Akcie a zľavy

89,83 € 95,83 €
Časovo obmedzená ponuka

116,17 € 124,17 €
Časovo obmedzená ponuka

189,67 € 191,67 €
Časovo obmedzená ponuka

209,17 € 239,17 €
Časovo obmedzená ponuka

305,83 € 315,83 €
Časovo obmedzená ponuka

522,50 € 532,50 €
Časovo obmedzená ponuka

665,00 € 675,00 €
Časovo obmedzená ponuka

1 068,33 € 1 108,33 €
Časovo obmedzená ponuka

Micro Q4 - RC set kvadrokoptéry 180 mm

RC3700

Nový produkt

44,06 €

Dostupnosť: do 24 hodín

- +

Značka: RC System

 
Detaily

Micro Q4 - RC set kvadrokoptéry 180 mm

Kolegovia "od lietadiel" s obľubou hovorievajú o dvojplošníkoch, že: "dve krídla lietajú lepšie!" Pozrime sa, čo to urobí, keď sa táto "metóda" aplikuje na vrtuľníky. Dvojrotorové vrtuľníky už všetci poznáme ako hodné izbové stroje, stabilný a poslušné. Tá stabilita a poslušnosť ale často skoro omrzí, a navyše s "dvourotoráky" si moc nepolétáte pod šírou oblohou. Tak skúsime počet rotorov ešte zdvojnásobiť, pridať najmodernejšiu elektroniku, ako sú trojosá gyra - a dostaneme Micro Q4, miniatúrne kvadrokoptéru, ktorá vie lietať na rovnako minimálnom priestore ako Colibri, ale nestratí ani vonku za miernejšieho vetríka.

 

Ale to vôbec nie je všetko! S nastavenými malými výchyľkami je Micro Q4 stabilný ako "dvourotoráček", takže základy pilotáže zvládnete rýchlo a bezbolestne. Potom prepnete na veľké výchylky - a zrazu máte neuveriteľne živý stroj, s ktorým po troche nacvičovanie budete točiť premety a výkruty! Doma v izbe i vonku!

 

Konštrukcia Micro Q4 je veľmi účelná a jednoduchá, vedená snahou dosiahnuť čo najnižšiu hmotnosť. Základ tvorí plastový stredový "domček" s doštičkou riadiacej elektroniky a pohonným akumulátorom. Jednosmerné motory s 55 mm rotormi nesú štyri ramená z uhlíkových trubičiek štvorcového průřesu. Stredový "domček" zhora zakrýva výlisok z tenkého plastu v "čmeláčím" dizajne s dvojicou LED očiek. Pre ľahšiu orientáciu a lepšiu "čitateľnosť" polohy Micro Q4 za letu sú oba predné rotorové oranžovej, zatiaľ čo oba zadné sú čierne. LED "oči" samozrejme pomáhajú tiež.

Riadiaca elektronika je umiestnená na jedinej doske zlučujúce funkciu 2,4 GHz prijímača s gyro systémom a regulátory otáčok pre jednotlivé motory.

Pre napájanie Micro Q4 je dodávaný jednočlánkové LiPo akumulátor 300 mAh, s ktorým možno dosiahnuť čas letu cca 5-8 minút - výdrž veľa závisí od spôsobu lietania. Akumulátor je ľahko vyberateľný, takže si môžete prikúpiť jeden alebo dva ďalšie as modelom to poriadne "roztočiť"!

Pre nabíjanie pohonného akumulátora v sete nájdete automatický USB nabíjač, ktorý môžete napájať z USB portu vášho počítača.

 

S modelom je dodávaná štvorkanálová RC súprava s dvoma krížovými ovládačmi a digitálnemu trimy umožňujúce ovládanie všetkých hlavných funkcií modelu. Prepínať môžete dve veľkosti výchyliek - malé pre začiatočníkov pre výučbu pilotáže, veľké pre skúsených pilotov a akrobatické lietanie. Vysielač je veľmi jednoducho prestaviteľný do troch módov - s plynom vpravo i vľavo.

Pre napájanie vysielača budete ešte potrebovať dokúpiť štyri tužkové alkalické batérie alebo NiMH akumulátory.

Kompletný model so všetkým vybavením môžete bezpečne prepravovať v praktickej krabici s uchom, v ktorej je dodávaný.

 

RC set Micro Q4 obsahuje: kvadrokoptéru Micro Q4, pohonný LiPo akumulátor 3,7 V 300 mAh, USB nabíjač, sadu náhradných rotorov a návod.

 

Dĺžka [mm] 180

Priemer nosného rotora [mm] 55

Hmotnosť letová [g] 33.5

Ovládané funkcie M (4), Kl, Kp, Vr

Stavebné náročnosť S0

 

Náročnosť pilotáže P1

Napíšte Váš názor

Micro Q4 - RC set kvadrokoptéry 180 mm

Napíšte Váš názor

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (6)

Menu

Porovnať 0