Líniový laser FL 66 Extrem - IP 65

Kód: PKOD-6965
€558 €465 bez DPH
do 4 dní

Detailné informácie

Podrobný popis

Presnosť +/- 2 mm, Dosah 15 m, Li-Ion akumulátor nabíjačka, IP 65, 4 Vertikálne na seba kolme línie, 1 Horizontálna 130 ° línia,  Olovnica na podlahe

FL 66 Xtreme je Krížový laser so špecifickými funkciami. Presvedčí ostrými červenými líniami a jasnou laserovou diódou, ktorá  vysiela dobre rozpoznateľný lúč aj v ťažkých podmienkach. Jeho prevedenie znesie hrubé zaobchádzanie na stavbe je veľmi dobre chránený proti vetru i dažďu (IP 65). FL 66-Xtreme má integrovanú najnovšiu Li-Ion technológiu napájania, ktorá  chrani laser pred priebežnými výbojmi a necháva vas plne sa sústrediť na svoju prácou.

Prístroj vytvára kríž na jednej stene s výsekom horizontálnej línie 130 °, kríž na strope, tri ďalšie zvislé priamky na ostatných stenách a olovnicu na podlahe. To umožňuje rýchle nastavenie na betónových alebo sadrokartónových konštrukciách,alebo spojniciach dlaždíc, rovnako ako iných vertikálnych alebo horizontálnych osí uhlov na stavbe. K FL 66-Xtreme je možné dokúpiť prijímač laserového lúča FR 55, s ktorým zvýšite presnosť dosah prístroja na 40 m môžete s nim pracovať i vonku za slnečného počasia.

FL 66-Xtreme má zabudovaný akustický optický alarm, ktorý sa spustí v prípade naklonenia prístroja. Každú líniu možno zapnúť samostatné, čím sa šetrí akumulátor. Funkciu samozarovnávania je možné vypnúť pre vytvorenie naklonenej roviny.

Technické parametre 

Presnosť +/- 2 mm / 10 m
Pracovná Dosah 15 m
Pracovná Dosah s prijímačom 40 m (prijímač je nutné dokúpiť)
Laserová dióda / trieda laseru 635 nm / 2
Možnost použiť detektor lúča -  áno (typ FR 55)
Prachu / vodeodolnosť IP 65
Napájanie  -  Li-Ion akumulátor
Prevádzková doba 15 HODÍN
Pracovná teplota -10 ° C až 45 ° C
Hmotnosť 1,4 kg

Dodávka obsahuje: FL 66-Xtreme, Li-Ion akumulátor, Inteligentnú nabíjačku / zdroj, priehradku na alkalicke batérie, magnetickú cieľovú tabuľku, laserové okuliare, transportny kufor

 

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.