Leica NA730 Set 2 (statív s kľukou + lata)

Kód: PKOD-2068
€900 €750 bez DPH
do 4 dní

Detailné informácie

Podrobný popis

Leica NA730 je nivelačný prístroj švajčiarskej kvality, ktorý je vďaka výnimočnej odolnosti voči otrasom, nárazom a nepriaznivým poveternostným podmienkam stvorený pre použitie na stavbách kde nie je čas pracovať so strojmi v rukavičkách.

Švajčiarska optika

Veľmi jemná, vysoko kvalitná optika zaručuje presné zacielenie na terč aj v náročných svetelných podmienkach. Minimálna vzdialenosť zaostrenia na latu 0.5m vám umožní pracovať aj v miestach s malým pracovným priestorom.

S prístrojmi Leica NA738 môžete pracovať v podmienkach včasného ranného svetla, za súmraku, či v tieni budovy, kedy ostatní musia zanechať prácu. Lepší kontrast redukuje únavu očí a uľahčuje čítanie pri meraní. Stavenisko nie je priestorom pre kompromisy. Preto je každý nivelačný prístroj rady NA738 vybavený svetoznámou špičkovou optikou od LEICA.

 

U nás získate doživotnú záruku

Jednoduché urovnanie, odolnosť proti nárazom, vysoká odolnosť voči striekajúcej vode podľa normy IP57, spoľahlivosť a takmer žiadna poruchovosť boli hlavnými dôvodmi, prečo sa firma Leica rozhodla poskytovať na NA730 doživotnú záruku.  NA730 sú nasadzované všade tam, kde je vyžadovaná presnosť, odolnosť voči poveternostným podmienkam a maximálna spoľahlivosť.

Vlastnosti, ktoré vám uľahčia prácu

  • Zväčšenie 30x
  • Automatický, mimoriadne stabilný kompenzátor
  • Vodovzdorné a prachuvzdorné vyhotovenie
  • Užívateľ má sám možnosť voľby delenia horizontálneho kruhu: 360° alebo 400g.

Obsah balenia

Nivelák Leica NA730

Centračná podložka

Prepravný kufor

Statív s kľukou

Nivelačná lata 5m

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.