Fotopasca SPROMISE S358 12Mpx 940nm MMS/GPRS

Kód: PO1052
€398 €331,67 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Fotopasca SPROMISE S358 12Mpx 940nm MMS/GPRS

  • SLOVENSKÉ MENU
  • HD video vo vysokom rozlíšení až 1080p so zvukom
  • 12 Mpx snímač = fotografie v reálnom 12 Mpx rozlíšení
  • dvojcestná komunikácia cez aplikáciu alebo SMS kódy
  • absolútne neviditeľný prísvit 940 nm
  • veľký 2" farebný displej
  • extra dlhá výdrž na 12xAA batérií
  • rýchlosť spúšte menej ako 0,6 sekúnd
  • robustné telo s perfektným realistickým maskovaním

Fotopasca Spromise S358 je inovovaný model fotopasce Spromise S128. Spromise S358 vyniká hlavne funkciou odosielania videa, pričom túto funkciu ponúka ako jediná fotopasca na trhu. Za zmienku treba spomenúť výkonný neviditeľný prísvit, ktorý je až o 40% výkonnejší ako pri modeli S128 a S108. Fotopasca disponuje neuveriteľne rýchlou odozvou softveru, a posielania MMS správ a emailov. Rýchlosť spúšte je iba 0,6 sekúnd. Táto jedinčná fotopasca umožňuje fotiť až desať snímkov za sebou takže vám neunikne žiadny okamih. Výhodou fotopasce je aj odosielanie originálnych fotografí, ktoré sa automatický nezmenšujú. 

Momentálne absolútna jednotka na trhu fotopascí v pomere cena / výkon. Žiadna iná poľovnícka kamera Vám neposkytne toľko skvelých funkcií. A žiadna iná fotopasca s podobnými funkciami nie je tak cenovo dostupná. Reč je o novinke medzi monitorovacími zariadeniami, tzv. fotopascami - SPROMISE S358 12Mpx 940nm.

Vďaka menu v slovenskom jazyku už pre Vás nebude vôbec žiadnym problémom nastavenie fotopasce. Videá dokonca až v HD rozlíšení 1080p a so zvukom Vám poskytnú ten najvyšší možný level záznamu diania na pozorovanom mieste. Fotografie snímané prostredníctvom 12 Mpx snímacieho čipu majú reálne rozlíšenie 12 Mpx. Neunikne Vám ani ten najmenší detail vo dne a ani v noci. Fotografie a videá sa ukladajú na SDHC kartu (až do veľkosti 32 GB), takže si ich môžete pohodlne pozrieť priamo v teréne vo fotopasci na farebnom veľkom 2" displeji.

SPROMISE S358 je priam ideálnym pomocníkom na stráženie Vášho majetku a zároveň na nebadateľné pozorovanie zveri. To všetko vďaka 44 diódam, ktoré zabezpečia naozaj kvalitný a výkonný absolútne neviditeľný prísvit s vlnovou dĺžkou 940 nm. Taktiež umožňujú dosvit až do diaľky 23 metrov. Neviditeľnosť fotopasce je znásobená aj dokonale reálnou kamuflážou. Žiadny zlodej ani zviera tak nemajú šancu zbadať, že sú monitorovaní. Chcete mať aktuálny prehľad o dianí na monitorovanom mieste? Pre SPROMISE S358 žiadny problém. Dokáže Vás kedykoľvek a kdekoľvek informovať prostredníctvom MMS alebo e-mailu. Pošle Vám foto vždy, keď nejaké nasníma. Ste tak plne informovaný o pohybe na danom mieste. Vďaka najvýkonnejšej anténe na trhu má signál aj tam, kde napr. mobil už nie.

Všetky dostupné nastavenia stromovej kamery SPROMISE S358 dokážete vykonať aj na diaľku z pohodlia domova alebo kancelárie, a to pomocou dvojcestnej komunikácie, ktorou disponuje. Bezproblémovo si ju môžete prestaviť podľa svojich požiadaviek či už z telefónu, tabletu, počítača, notebooku. Prostredníctvom aplikácie alebo jednoduchých a krátkych SMS kódov

Aplikáciu, prostredníctvom ktorej si svoju fotopascu SPROMISE S358 pohodlne nastavíte vo Vašom počítači, si môžete stiahnuť TU. (v počítači si nastavíte všetky nastavenia a výsledný súbor len skopírujete na SD kartu, ktorú použivate vo fotopasci, nastavenie je jednoduché a rýchle.)

Aplikácia, vďaka ktorej dokážete ovládať a nastavovať svoju fotopascu SPROMISE S358 komfortne zo svojho smartfónu si môžete stiahnuť TU.

 

Špecifikácie:

Prísvit:absolútne neviditeľný - 940 nm

Dosvit:až do 23 m

Rozlíšenie fotografie:3 / 5 / 8 / 12 Mpx

Snímková frekvencia videa (fps):až 30 obrázkov / sek

Rozlíšenie videa:QVGA (320x240), WVGA (800x480), HD (720p), HD (1080p)

Dĺžka videa:1 - 30 sek

Nahrávanie zvuku:Áno

Rýchlosť spúšte:do 0,6 sek

Interval spúšte:0 sek - 60 min

Citlivosť senzora:Nízka / Normálna / Vysoká

Šírka záberu:62°

Sériové snímanie:Áno (1 - 10 fotografie)

Časozberná funkcia:Áno (30 sek - 8 hodín)

MMS / GPRS modul:Áno

Dvojcestná komunikácia:Áno (aplikácia / SMS kódy)

Časovač fotenia:Áno, možnosť nastavenia 2 časov

Vstavaný displej:Áno, farebný LCD 2"

Údaje zobrazené na fotografii:Dátum, čas, teplota, stav batérie

Podpora SDHC kariet:Až do 32 GB

Napájanie:4x AA, 8x AA alebo 12x AA (odporúčame pre extra výdrž) / 6V externý zdroj

Závit na tripod:Áno

USB výstup:Áno

Hmotnosť:380 g

Rozmery:152 x 124 x 90 mm

Prevádzková teplota:-20°C - +60°C

Obsah balenia:fotopasca, ultra výkonná anténa, micro USB kábel, popruh, návod v slovenskom jazyku

 

                                                    th?id=OIP.cErauZsndjX_v7ViHP8x7QDCEs&pid

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.