Fotopasca ScoutGuard SG550 MMS 8 MPX GPRS

Kód: PO1050
€289 €240,83 bez DPH
Neznámá

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Fotopasca ScoutGuard SG550 MMS 8 MPX GPRS

 

Geniálne a elegantné zariadenie konštruované na prevádzku v prírode, mrazoch a daždi. Perfektná výdrž batérií, vlastnosti bežných fotopascí s možnosťou odosielania fotiek priamo k Vám. Veľmi jednoduché monitorovacie zariadenie s prenosom záberov pre poľovníkov, na stráženie chaty, posedu, stavby, monitoring skládky. Ihneď máte informáciu čo a kedy sa to deje!!!

U nás so zárukou 24 mesiacov, slovenské návody aj s nadstavením pre operátorov na Slovensku a v Česku, samozrejmosťou je poradenstvo na našej kamennej predajni, cez internet, cez telefón keď ste priamo v prírode, predvádzačky po výstavách, náhradné diely, doplnky, bezpečnostný box, ktorý prekryje a ochráni telo fotopasce a predný displej.

fotopasca_SG_550_MMS_2.jpg

Úžasné vlastnosti, skvelý obraz. Veľa používateľov už pozná kamery pre poľovníkov od výrobcu ScoutGuard a toto je úplna špica!!! MMS GPRS kamera – fotopasca zachytáva čas, dátum, fázu mesiaca, teplotu, pri videu aj zvuk, stačí vložiť SIM kartu a všetky tieto údaje máte do pár sekúnd spolu s fotkou na vašom zariadení. Fotopascu je možné používať ako štandardnú fotopascu bez odosielania MMS, ukladá Vaše záznamy na SD kartu.

 

MMS posiela na mobil alebo email. Môžete nastaviť 4 tel. čísla, alebo 4 emaily alebo oboje naraz. Dokážete informovať do 1 minúty 8 rôznych ľudí čo sa práve deje. MMS vám môže posielať všetky, alebo nastavíte obmedzené množstvo na každý deň, alebo nastavíte v ktorom časovom úseku vám má poslať denný report, alebo si odosielate MMS manuálne.  5Mpx rozlíšenie Vám urobí perfektne ostré zábery, bezdrôtový ovládač na pohodlné ovládanie s dosahom až do 9 metrov, laserový lúč na presné nasmerovanie fotopasce, farebný displej na prehliadanie priamo v tele, záznam zvuku pri videu, podpora až 16GB karty, možnosť externého napájania, solárneho panelu, nízka spotreba el. energie <0.2Ah/mesiac, výdrž až do 80 dní, rýchla spúšť, možnosť uzamykania lanovým zámkom. GPRS je dátový prenos, ktorý vám dáta na email odošle lacnejšie a prehliadanie fotografií sa stáva pohodlnejším.

 

 

fotopasca_SG_550_MMS_5.jpg

 

 

 

Zaznamenáva statický obrázok s rozlíšením

8 Mpx farebne

Veľkosť fotografií         

2650x1920 alebo 2048x1536

Veľkosť videa

320x240 pixelov / VGA640 x 480

Rýchlosť záznamu videa

320x240 – 35 snímkov/sek.,

640x480 – až 30 snímkov/sek.

Rýchlosť spúštania sa

0,8 s

Formát súborov

JPG / AVI

Interval medzi záznamami

1 - 60 minút 

Dĺžka videa

Nastaviteľná 0-60 sekúnd

Sekvencia fotiek na jeden poplach

1-3 okamžite

Pracovná teplota

-20°C až +60°C

Pamäťová karta

SD karta do 16 GB – odporúčame objednať

Zachytáva vzdialenosť

cez deň neobmedzene, v noci viac ako15 metrov + možnosť externého prísvitu

Objektív

F = 3.0 ICR záber cca 53° 

Napájanie

8x AA batéria 

Zobrazenie nízkeho stavu batérie cez led diódu

Áno

Zobrazenie plnej karty cez led diódu

Áno

TV - out

auto PAL/NTSC

PIR nastaviteľná citlivosť senzora

3 stupne

Odolné tečúcej vode a vlhku!

Áno - vzduchotesnosť

Nastavenie

Priamo v tele na farebnom displeji, aj prezeranie

Nastavenie výkonu INFRA

Áno

Zvuk

Áno – vysoká kvalita a citlivosť

Zabezpečenie heslom

Áno

Laserové zameriavanie

Áno-výkonné

Zabezpečenie lanovým zámkom

Pomocou bezpečnostného boxu

MMS na mobil 

Áno – 4 čísla v tvare 421....

MMS na email

Áno – 4 emaily

MMS na mobil a email

Áno – naraz 8 odoslaní

GPRS prenos

dátový prenos dát na emaily (rozdielna nastavenia ako MMS)

Slovenský návod

Áno – od dovozcu 

Testovacie zábery

Áno – prezeranie na vstavanom displeji

Nastavenie pre operátorov SR a ČR

Áno, pripravené

Pokrytie siete mobilného operátora

Potrebné

 

 

 

Ponúknuté:


Posiela fotografie kdekoľvek na svete! Všetko, čo potrebujete, je aktivovanú SIM kartu pre váš mobilný telefón. Podporuje MMS / E-Mail cez GSM sieť.


Nemusíte chodiť k fotopasci a späť k načítaniu záznamov, takže vám neuveriteľne šetrí náklady a pomáha plánovať.
Real Time načítanie polohy obrázka. Presnejšie vyhľadávanie informácií. Skvelé pre bezpečnostné aplikácie a použitie.
SG550MMS GPRS pracuje ako bezdrôtové zariadenie. SD karta umožňuje používať prístroj v miestach, kde nie je mobilné pokrytie. NONSTOP prevádzka.


Môžete zdieľať obrázky so svojimi priateľmi, môžete nastaviť tak, aby odosielanie snímok do niekoľkých telefónov alebo e-maily. Je to ideálne zariadenie pre lovecké skupiny, nadšencov, ochranárov a kluby.
 

 

Rýchly návod


Slúži pre aktívnych používateľov fotopascí alebo iných fotografických zariadení, ktoré majú podobné parametre. Ak vám rýchly návod nepomôže, prečítajte si podrobné inštrukcie nižšie v kompletnom slovenskom návode, alebo nás kontaktujte.


Vybaľte zariadenie, vložte správne batérie, SD kartu a spustite zariadenie. Simulujeme situáciu, že chceme ihneď nastaviť aj odosielanie MMS. SIM kartu operátora musíte odblokovať od ochrany PIN kódom, potom ju vložte do zariadenia.


Zapnite fotopascu do režimu „test“. Ovládanie fotopasce budete robiť diaľkovým ovládačom. Stlačte tlačidlo MENU pre vstup do menu. Posun po menu si vyberte smerom dole alebo hore tlačidlami. Nastavenie meníte tlačidlom doprava a nastavenie potvrdíte tlačidlom OK. Potom sa opäť posúvate hore-dolu.


Nastavte či bude zariadenie robiť fotky alebo videá. Formátujte SD kartu, vymažú sa vám aj nastavenia MMS. Nastavte veľkosť fotiek, veľkosť videa, čas a dátum vo formáte mesiac/deň/rok. Nastavte množstvo urobených fotiek 1-3 na jeden poplach, má to význam pri sledovaní objektov a zveri na chodníkoch, nastavte dĺžku videa, záznam zvuku pri videách, ďalej intervaly medzi záznamami. Nastavte citlivosť pohybového pohybového senzoru, odporúčame najvyššiu. Fotopascu je možné deaktivovať na určitý časový úsek, funkcia TIMER v režime OFF znamená, že fotopasca pracuje nonstom, ak nastavíte ON, musíte nastaviť časový úsek kedy bude fotopasca pracovať a kedy nie. Nastavte výkon infra prísvitu na ½ výkon, alebo plný výkon.


Nastavte presne a správne MMS nastavenia v štyroch bodoch podľa tabuľky na konci tohto návodu, alebo požiadajte dovozcu IBO sro POĽOVNÍK www.FOTOPASCE.sk o súbor s nastavením pre Vášho operátora, ktorý jednoducho vložíte na SD kartu a zariadenie bude ihneď nastavené. Súbor s názvom „PROFILE.INI“ vložíte na SD kartu do zložky MMS a zariadenie máte nastavené.


Nastavenie MMS režimu znamená či bude MMS mode vypnutý, či bude zariadenie posielať daily report – report všetkých urobených záznamov so zobrazením posledného, alebo si môžete záznamy v režime TEST posielať manuálne na svoje zariadenie, alebo nastavte INSTANT a bude zariadenie posielať ihneď toľko fotiek, koľko nastavíte.
Nastavte odosielanie na mobilné číslo v tvare 421, 421, ..., napr.. 421 905 200 100. Môžete nastaviť 4 telefónne čísla, kam bude odosielať správy, alebo 4 e-maily, alebo nastaviť funkciu BOTH, kedy bude odosielať na oboje zároveň, takže viete informovať až 8 ľudí naraz.


GPRS nastavenie sa robí obdobne ako MMS nastavenie pri operátrovi O2 môžete priamo na fotopasci, pre Orange a T-mobile nastavujete priamo v súbore „PROFILE.INI“. Nastavíte potrebné údaje podľa návodu, tiež vaše meno a heslo a odosielací email a nastavenú SD kartu vložíte do fotopasce a GPRS prenos je nastavený a odosiela.
Fotopascu si môžete zabezpečiť zadaním hesla, prednastavené heslo je 0000. Pre vyššiu bezpečnosť môžete fotopascu vložiť do železného bezpečnostného boxu, hľadajte na www.FOTOPASCE.sk


Správne nastavenie-nasmerovanie fotopasce. Zapnite hviezdičkou laserové ukazovadlo, aby ste lepšie videli stred kam smeruje fotopasca. Môžete si urobiť testovaciu fotografiu stlačením pravej šípky na ovládači, zariadenie 2x krátko pípne a urobí záber. Prezeranie záznamov na displeji fotopasce robíte v režime TEST. Stlačte tlačidlo OK a zobrazíte záznam. Posunom hore a dolu sa posúvate po záznamoch. Tlačidlo MENU na obrázku vám ponúkne vymazanie záznamu/záznamov, alebo manuálne odoslanie zmenšenej fotografie na vaše zariadenie. Záznamy ostávajú vo fotopasci v plnej kvalite so zaznamenaným dátumom, časom, teplotou, fázou mesiaca, pri videách aj zvukom. Na mobil či email je odoslaný zmenšený formát záznamu.
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.