Digitálne nočné videnie Yukon SIGNAL N340 RT - 940nm

Kód: 28063
Neohodnotené
Značka: YUKON
€421 €350,83 bez DPH
Skladom

Digitálne nočné videnie Yukon SIGNAL N340 RT - 940nm

Detailné informácie

Podrobný popis

Digitálne nočné videnie Yukon SIGNAL N340 RT - 940nm

 • Variabilné zväčšenie
 • Možnosť pozorovania na vzdialenosť viac ako 300 metrov
 • Napájanie 4x AA batérie
 • Wi-Fi pripojenie
 • Možnosť nahrávania videa
 • Vstavaný IR prísvit 940 nm
 • Ovládanie cez aplikáciu

Yukon Signal je vybavený vysoko citlivým snímačom CMOS novej generácie s rozlíšením 640x480 pixelov. Veľký snímač zachytí aj najslabšie svetlo - neviditeľné pre ľudské oko - čo prispieva k vysoko účinnému výkonu v náročných nočných podmienkach. Aplikácia Stream Vision prepojí nočné videnie Yukon Signal s mobilnými zariadeniami Android a iOS a umožní prijímať a prezerať záznam v reálnom čase, ovládať a nastavovať funkcie prístroja. Nočné videnie Yukon Signal môže byť použité aj za denného svetla, bez strachu z poškodenia snímača. Prístroj sa nepoškodí ani v noci v prípade priameho osvetlenia nočného videnia baterkou alebo autom. Nočné videnie je vybavené špeciálnym filtrom pre zvýšenie kontrastu a kvality obrazu. Aplikácia Stream Vision je voľne k stiahnutiu. Digitálne nočné videnie je vybavené vstavaným IR prísvitom o vlnovej dĺžke 940nm. Prísvit je regulovateľný. Najnovšia verzia digitálneho nočného videnia s pokročilými funkciami, vám odhalí tie najtemnejšie zákutia počas bezmesačnej noci.  Nočné videnie Yukon Signal N340 RT doporučujeme predovšetkým poľovníkom k rozpoznávaniu zveri, ale aj k bežnému pozorovaniu prírody v noci, ako vybavenie pre turistov, hliadkové služby a pod.

Technické parametre

 • Generácia: digitálna
 • Zväčšenie: 4,5x až 9x
 • Objektív: 28 mm
 • Očný reliéf: 14mm
 • Max. dosah pozorovania: do 350m (objekt 1,7x0,5m, štvrť mesiaca)
 • Dioptrická korekcia: -5 / + 5 dptr
 • Min. vzdialenosť ostrenia: 5,5m
 • Typ snímača: CMOS
 • Rozlíšenie LCD displeja: 640x480 pix.
 • Vlnová dĺžka IR: 940nm
 • Napájanie prístroja: 6V - 4xAA (4 kusy tužkových batérií)
 • Typ výstupného video signálu: .avi/ .JPG
 • Pracovná teplota: - 15 / + 50 ° C
 • Rozmery: 168 x 111 x 56 mm
 • Hmotnosť: 350 g
 • Video: 320x240, 640x480 foto: 320x240, 640x480, 1280x960

 

VLASTNOSTI A FUNKCE


 

 

 

Signal RT

Variabilní zvětšení


Digitální monokulár nočního vidění Signal má optické zvětšení 4,5x, a k tomu je vybaven 2x digitálním zvětšením. Dokonce i na maximálním optickém a digitálním zvětšení snímač a displej poskytují vysoce kvalitní obraz.

 

 

 

Signal RT

Vestavěný videorekordér


Nahrávání videa a focení je bezproblémové díky integrovanému videorekordéru. Snímky a videoobsah jsou uloženy v interní paměti přístroje a mohou být snadno přeneseny na PC / laptop prostřednictvím kabelového připojení nebo do smartphonu nebo tabletu Wi-Fi připojením pomocí aplikace Stream Vision.

 

 

Signal RT

IR přísvit s dlouhým dosahem  


Digitální noční monokulár Signal je vybaven výkonným vestavěným IR přísvitem o vlnové délce 850 nm (pro maximální dosah) nebo 940 nm (pro neviditelné světlo). Několika stupňová regulace intenzity umožňuje seřízení výkonu přísvitu pro pozorování jak na krátké tak dlouhé vzdálenosti.

 

 

Signal RT

Pozorování na dlouhou vzdálenost


Vysoce citlivý senzor, velké zvětšení a vestavěný výkonný IR přísvit dělají noční vidění Signal perfektním přístrojem s detekční vzdálenosti více než 300m.

 

 

Signal RT

Kompatibilita s denním světlem


Díky automatické regulace digitální noční vidění může být použito i za denního světla beze strachu s jeho okamžitého nebo dlouhodobého poškození. Přístroj se nepoškodí ani při pozorování v noci pokud by došlo k nasvícení světlomety aut, baterek nebo pouličním osvětlením. Pro komfortní pozorování za denního světla krytka objektivu je vybavena filtrem ke snížení jasu a zvýšení kontrastu obrazu.

 

 

Signal RT

Dálkové ovládání a on-line vysílání


Použitím bezplatné aplikace Stream Vision, která je kompatibilní se systémem iOS a technologií Android, je přístroj Signal připojen pomocí Wi-Fi k vašemu Smarthphonu. Toto spojení umožňuje přenos snímků a videa do smartphonů a dalších bezdrátových zařízení v reálném čase, nahrávání videa na YouTube a další platforem, živé vysílání videa, a dokonce umožňuje použití vašeho smartphonu jako bezdrátového dálkového ovládání!

 

 

 

Signal RT

Napájení


Digitální noční vidění Signal lze napájet AA baterií nebo externím zdrojem (powerbankou) s mikro USB připojením. Při používání přístroje Signal v nízkých teplotách je vhodné použít externí zdroj, který můžete udržet v teple například pod oblečením a zabránit tak jeho rychlému vybití promrznutím.

 

 

 

Signal RT

Display off


Během krátkodobého odložení přístroje doporučuje se použít funkci Display Off, která vypne displej přístroje bez přerušení napájení ostatních obvodu. Použití Display Off šetři energii napájení a zároveň umožňuje okamžitý start přístroje když potřebujete pozorovat.

 

Signal RT

Lehký a kompaktní


Noční vidění Signal je lehký a kompaktní, což dělá přístroj perfektní volbou pro dlouhodobé používání.

 

 

Signal N340 RT

OBLASTI VYUŽITÍ


 

Noční lov


Signal N340 RT

 

Signal N340 RT

 

Fotografování a filmování v noci


Ostraha a ochrana objektů


Signal N340 RT

 

Signal N340 RT

 

Noční airsort hry


Zabezpečení kempu


Signal N340 RT

 

Signal N340 RT

 

Noční hlidkováníPOZOROVÁNÍ DIGITÁTLNÍM NOČNÍM VIDĚNÍM


 
Noční pozorování zvěře digitálním nočním viděním Noční pozorování zvěře digitálním nočním viděním Noční pozorování zvěře digitálním nočním viděním

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.