Kategórie

Akcie a zľavy

35,67 € 66,67 €
Časovo obmedzená ponuka

55,00 € 60,00 €
Časovo obmedzená ponuka

74,50 € 97,50 €
Časovo obmedzená ponuka

116,17 € 124,17 €
Časovo obmedzená ponuka

195,00 € 205,00 €
Časovo obmedzená ponuka

209,17 € 239,17 €
Časovo obmedzená ponuka

271,67 € 281,67 €
Časovo obmedzená ponuka

395,83 € 420,83 €
Časovo obmedzená ponuka

Yukon - Ďalekohľad Futurus 7x50WA

22031

Nový produkt

67,33 €

Dostupnosť: na sklade

- +

Značka: YUKON

 
Detaily

Yukon - Ďalekohľad Futurus 7x50WA

 

Sklenená optika s antireflexnou úpravou "TRUE COLOR"

vysoko svetelný

stabilné mechanika

Široký uhol pohľadu (WA)

Systém krytov "ECLIPSE"

Pozorovanie aj v okuliaroch

pogumovaný povrch

Výborný poľovnícky ďalekohľad

  comment_futurus.jpg

Ďalekohľad Futurus 7x50WA vďaka širokého zornému poľu zaisťuje komfort pri pozorovaní za pohyblivými objektmi. Vysoká hodnota vzdialenosti výstupnej pupily (21 mm) umožňuje používať ďalekohľad aj ľuďom, nosiaci okuliare, a veľká svetelnosť dáva možnosť pozorovania v hlbokom súmraku.

 

Ďalekohľady novej rady Futurus sa vyznačujú originálnej konštrukcii, nevšedným prístupom k dizajnu a funkcionalite a vyhovujú všetkým požiadavkám kladeným na ďalekohľady modernom užívateľom. Vysoko kvalitná svetelná optika s multištrukturálnou antireflexnou vrstvou prináša skvelý trojrozmerný obraz a umožňuje bezproblémové pozorovaní ďalekohľadom za súmraku. Dioptrická korekcia okuláru kompenzuje individuálne rozdiely v zrakovom videní. Veľký valec posuvného mechanizmu umožňuje jednoduché a komfortné ovádání ostrenie, a jeho stabilita je garantovaná precízne spracovanú pevnú kovovú konštrukciu okulárního mostíka.

 

 

U ďalekohľadu prvýkrát vo svete je použitý jedinečný systém výklopných krytu okuláru a objektívu. Všetky ďalekohľady Futurus sú dodávané vrátane širokého remienka a púzdra. Pomocou adaptéra ¼ "a vstavaného v ďalekohľadu závitu možno jednoducho upevniť ďalekohľad na statív, čo odporúčame najmä pre modely s 16 a 20 násobným zväčšením.

 

Technické parametre

 

Zväčšenie: 7x

Priemer objektívu: 50 mm

Zorné pole: 115 m / 1000m

Očný reliéf: 21mm

Priemer výstupnej pupily: 7mm

Najkratšia ostriaca vzdialenosť: 5m

Rozmery: 195x220x70mm

Hmotnosť: 1.03kg

 

Prednosti:

 

Konštrukckia 

 overview_body_futurus.jpgTelo ďalekohľadu je vyrobené z moderných nárazuvzdorných kompozitných materiálov. Gumové obloženie a tesniace krúžky chráni ďalekohľad pred prachom, nečistotami, vlhkom a snehom.

  

Optika 

 overview_optics_futurus.jpgOptické komponenty ďalekohľadu - šošovky a hranoly - vyrobené z optického skla výškou akostnej triedy a sú opatrený multištrukturálnou horčíkovou antireflexnou vrstvou podľa novšie technológie True Color ™, zabezpečujúca perfektnú svetelnosť obrazu, výborné farebné podanie, zachovanie jasu a kontrastnosť obrazu aj v krajoch zorného poľa.

  

Kryty 

 overview_lens_caps_futurus.jpg

Kryty objektívu Eclipse ™ sú pevne spojené s telom ďalekohľadu, čo vylučuje ich stratu a bezpečne chráni šošovky pred poškodením a znečistením. V otvorenom stave sa kryty vyklápa a tesne doliehajú na telo ďalekohľadu čím neprekáža a zvyšujú komfort pre pozorovateľa. Kryty okulárov chránia oči pozorovateľa pred bočným rušivým osvetlením čím zvyšujú kvalitu obrazu. V prípade potreby kryty okulárov môžu byt rýchle odstránené.

 

 

 

package_futurus_7x50.jpg

  •  
  • Futurus 7x50WA
  • Čistiaca handrička
  • brašna
  • návod
  • záručný list

 

Napíšte Váš názor

Yukon - Ďalekohľad Futurus 7x50WA

Napíšte Váš názor

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Značky produktov

Menu

Porovnať 0